Top Clash Susreti Dana

  1. 17:00 CET, 30. jul. 2014.

    Aktobe vs. Steaua Bucuresti

    Champions League Qualification, International Aktobe Central Stadium, Rezultat: 2 - 2
  2. 17:30 CET, 30. jul. 2014.

    FK Karabakh vs. Salzburg

    Champions League Qualification, International Tofiq Bakhramov Stadium, Rezultat: 2 - 1
  3. 18:00 CET, 30. jul. 2014.

    HJK vs. APOEL Nicosia

    Champions League Qualification, International Sonera Stadium, Rezultat: 2 - 2
  4. 18:00 CET, 30. jul. 2014.

    AEL Limassol vs. Zenit St. Petersburg

    Champions League Qualification, International Antonis Papadopoulos, Rezultat: 1 - 0
  5. 18:00 CET, 30. jul. 2014.

    Dnipro vs. FC Koebenhavn

    Champions League Qualification, International Stadion NSK Olimpiyskiy, Kyiv, Rezultat: 0 - 0
  6. 19:00 CET, 30. jul. 2014.

    Grasshoppers vs. Lille

    Champions League Qualification, International Letzigrund Stadion, Rezultat: 0 - 2
  7. 20:00 CET, 30. jul. 2014.

    PFC Ludogorets Razgrad vs. Partizan Beograd

    Champions League Qualification, International Ludogorets Arena, Rezultat: 0 - 0
  8. 20:00 CET, 30. jul. 2014.

    Feyenoord vs. Besiktas

    Champions League Qualification, International de Kuip, Rezultat: 1 - 2
  9. 20:00 CET, 30. jul. 2014.

    Standard Liege vs. Panathinaikos

    Champions League Qualification, International Stade Maurice Dufrasne, Rezultat: 0 - 0
  10. 20:15 CET, 30. jul. 2014.

    AaB vs. Dinamo Zagreb

    Champions League Qualification, International Nordjyske Arena, Rezultat: 0 - 1
  11. 20:30 CET, 30. jul. 2014.

    Maribor vs. Maccabi Tel Aviv

    Champions League Qualification, International Ljudski vrt Stadion, Rezultat: 1 - 0
  12. 20:45 CET, 30. jul. 2014.

    Legia Warszawa vs. Celtic

    Champions League Qualification, International Pepsi Arena, Rezultat: 4 - 1

Sve Utakmice Danas

  1. 00:00 CET, 30. jul. 2014.

    Nautico vs. Icasa

    Serie B, Brazil Arena Pernambuco, Rezultat: 1 - 0
  2. 01:30 CET, 30. jul. 2014.

    Manchester United vs. Inter

    Champions Cup Grp. A, International Rezultat: 5 - 3
  3. 02:00 CET, 30. jul. 2014.

    Portuguesa vs. Oeste FC

    Serie B, Brazil Estadio do Caninde Oswaldo Teixeira Duarte, Rezultat: 0 - 0
  4. 02:00 CET, 30. jul. 2014.

    Universidad Catolica vs. Valencia

    Club Friendlies, International Rezultat: 1 - 0
  5. 02:00 CET, 30. jul. 2014.

    Irapuato vs. Queretaro FC

    Copa MX Apertura grp. 1, Mexico Rezultat: 3 - 2
  6. 02:00 CET, 30. jul. 2014.

    CD Guadalajara vs. Deportivo Tepic

    Copa MX Apertura grp. 3, Mexico Estadio Omnilife, Rezultat: 3 - 1
  7. 02:00 CET, 30. jul. 2014.

    Mineros de Zacatecas vs. Leones Negros U. de G.

    Copa MX Apertura grp. 4, Mexico Rezultat: 0 - 0
  8. 02:00 CET, 30. jul. 2014.

    Lobos de la BUAP vs. Jaguares

    Copa MX Apertura grp. 7, Mexico Rezultat: 4 - 2
  9. 02:15 CET, 30. jul. 2014.

    Defensor Sporting vs. Nacional

    Copa Libertadores Playoff, International Estadio Luis Franzini, Rezultat: 1 - 0
  10. 03:40 CET, 30. jul. 2014.

    Real Madrid vs. Roma

    Champions Cup Grp. A, International Rezultat: 0 - 1
  11. 04:00 CET, 30. jul. 2014.

    Tigres vs. Altamira FC

    Copa MX Apertura grp. 1, Mexico Estadio Universitario/El Volcan, Rezultat: 4 - 0
  12. 04:00 CET, 30. jul. 2014.

    Correcaminos de la UAT vs. Monterrey

    Copa MX Apertura grp. 2, Mexico Rezultat: 1 - 5
  13. 04:00 CET, 30. jul. 2014.

    Tijuana vs. Club Zacatepec

    Copa MX Apertura grp. 3, Mexico Estadio Caliente, Rezultat: 3 - 1
  14. 10:00 CET, 30. jul. 2014.

    Tainan City vs. Ming Chuan University

    Division A, Taiwan
  15. 10:00 CET, 30. jul. 2014.

    Smena Komsomolsk vs. Sibir Novosibirsk II

    Professional Football League Zone East, Russia Rezultat: 0 - 1
  16. 10:30 CET, 30. jul. 2014.

    Yakutiya Yakutsk vs. Irtysh

    Professional Football League Zone East, Russia Rezultat: 0 - 1
  17. 11:30 CET, 30. jul. 2014.

    Parramatta FC vs. Northern Tigers

    New South Wales Premier League 2, Australia Rezultat: 0 - 0
  18. 12:00 CET, 30. jul. 2014.

    Consadole Sapporo vs. Yokohama FC

    J. League 2, Japan Sapporo Dome, Rezultat: 0 - 1
  19. 12:00 CET, 30. jul. 2014.

    Mito Hollyhock vs. V-Varen Nagasaki

    J. League 2, Japan Rezultat: 0 - 0
  20. 12:00 CET, 30. jul. 2014.

    JEF United Chiba vs. Yamagata

    J. League 2, Japan Fukuda Denshi Arena, Rezultat: 2 - 0
  21. 12:00 CET, 30. jul. 2014.

    Tokyo Verdy 1969 vs. Kyoto Sanga FC

    J. League 2, Japan Rezultat: 1 - 0
  22. 12:00 CET, 30. jul. 2014.

    Matsumoto Yamaga vs. Roasso Kumamoto

    J. League 2, Japan Matsumoto Stadium, Rezultat: 2 - 1
  23. 12:00 CET, 30. jul. 2014.

    Kataller Toyama vs. Ehime FC

    J. League 2, Japan Toyama Athletic Stadium, Rezultat: 1 - 3
  24. 12:00 CET, 30. jul. 2014.

    Jubilo Iwata vs. Kamatamare Sanuki

    J. League 2, Japan Rezultat: 4 - 2
  25. 12:00 CET, 30. jul. 2014.

    FC Gifu vs. Fagiano Okayama FC

    J. League 2, Japan Nagaragawa Athletic Field, Rezultat: 2 - 2
  26. Prikaži sve 
  27. Učitaj još 
  28. Pogledaj sve na novoj stranici

Sve Utakmice Sutra

  1. 00:00 CET, 31. jul. 2014.

    CF America vs. Atletico Madrid

    Club Friendlies, International
  2. 00:30 CET, 31. jul. 2014.

    Novo Hamburgo vs. ABC

    Cup, Brazil
  3. 01:00 CET, 31. jul. 2014.

    DC United vs. Toronto FC

    Major League Soccer, USA RFK Memorial Stadium,
  4. 01:00 CET, 31. jul. 2014.

    Harrisburg City Islanders vs. LA Galaxy II

    USL Pro League, USA
  5. 01:00 CET, 31. jul. 2014.

    Manchester City vs. Liverpool

    Champions Cup Grp. B, International
  6. 01:30 CET, 31. jul. 2014.

    New England Rev. vs. Colorado Rapids

    Major League Soccer, USA Gillette Stadium,
  7. 02:00 CET, 31. jul. 2014.

    Olmedo vs. El Nacional

    Serie A - Apertura, Ecuador
  8. 02:00 CET, 31. jul. 2014.

    Emelec vs. Dep. Quito

    Serie A - Apertura, Ecuador Estadio George Capwell,
  9. 02:00 CET, 31. jul. 2014.

    Independiente del Valle vs. Dep. Cuenca

    Serie A - Apertura, Ecuador Estadio Municipal Ruminahui,
  10. 02:00 CET, 31. jul. 2014.

    Palmeiras vs. Fiorentina

    Club Friendlies, International
  11. 02:00 CET, 31. jul. 2014.

    San Luis vs. Santos

    Copa MX Apertura grp. 2, Mexico
  12. 02:00 CET, 31. jul. 2014.

    Morelia vs. Necaxa

    Copa MX Apertura grp. 5, Mexico Estadio Morelos,
  13. 02:00 CET, 31. jul. 2014.

    Merida FC vs. Toluca

    Copa MX Apertura grp. 6, Mexico
  14. 02:00 CET, 31. jul. 2014.

    Veracruz vs. Alebrijes Oaxaca

    Copa MX Apertura grp. 7, Mexico Luis 'Pirata' de la Fuente,
  15. 02:00 CET, 31. jul. 2014.

    Genus vs. Atletico Acreano

    Serie D grp. A1, Brazil
  16. 02:15 CET, 31. jul. 2014.

    Bolivar vs. San Lorenzo

    Copa Libertadores Playoff, International Estadio Hernando Siles,
  17. 02:30 CET, 31. jul. 2014.

    Chicago Fire vs. Vancouver Whitecaps

    Major League Soccer, USA Toyota Park,
  18. 02:30 CET, 31. jul. 2014.

    Manta vs. Barcelona SC

    Serie A - Apertura, Ecuador Estadio Jocay,
  19. 02:30 CET, 31. jul. 2014.

    Liga de Loja vs. LDU de Quito

    Serie A - Apertura, Ecuador Estadio Federativo Reina del Cisne,
  20. 03:00 CET, 31. jul. 2014.

    Real Salt Lake vs. New York Red Bulls

    Major League Soccer, USA Rio Tinto Stadium,
  21. 03:00 CET, 31. jul. 2014.

    Universitario de Deportes vs. Real Garcilaso

    Primera División - Apertura, Peru Estadio Monumental,
  22. 03:00 CET, 31. jul. 2014.

    Vasco da Gama vs. Ponte Preta

    Cup, Brazil Estadio Sao Januario,
  23. 03:00 CET, 31. jul. 2014.

    Bragantino vs. Sao Paulo

    Cup, Brazil Estadio Nabi Abi Chedid Nabizao,
  24. 03:00 CET, 31. jul. 2014.

    Internacional vs. Ceara

    Cup, Brazil Estadio Beira-Rio (Jose Pinheiro Borda),
  25. 04:00 CET, 31. jul. 2014.

    Atlas vs. Dorados

    Copa MX Apertura grp. 4, Mexico Estadio Jalisco,
  26. Prikaži sve 
  27. Učitaj još 
  28. Pogledaj sve na novoj stranici