Sve Utakmice Danas

  1. 00:00 CET, 31. okt. 2014.

    Union de Mar del Plata vs. Talleres

    Federal A Torneo de Transiciоn Zona 5, Argentina Rezultat: 3 - 1
  2. 01:10 CET, 31. okt. 2014.

    New York Red Bulls vs. Sporting Kansas City

    Major League Soccer Playoff, USA Red Bull Arena, Rezultat: 2 - 1
  3. 01:30 CET, 31. okt. 2014.

    Boca Juniors vs. Cerro Porteno

    Copa Sudamericana, International Rezultat: 1 - 0
  4. 02:00 CET, 31. okt. 2014.

    Platense FC vs. CD Olimpia

    Liga Nacional - Apertura, Honduras Estadio Excelsior, Rezultat: 1 - 0
  5. 03:00 CET, 31. okt. 2014.

    Deportiva Carmelita vs. Club Sport Herediano

    Primera Torneo de Invierno, Costa Rica Rezultat: 0 - 1
  6. 09:40 CET, 31. okt. 2014.

    Melbourne City FC vs. Adelaide United

    A-League, Australia AAMI Park,
  7. 10:00 CET, 31. okt. 2014.

    Lokomotiv-Bilajary FK vs. FC Kapaz

    1. Division, Azerbaijan
  8. 10:00 CET, 31. okt. 2014.

    Budapest Honved U21 vs. Mercedes-Kecskemeti LA U21

    League for Various/Mixed Matches, International
  9. 10:00 CET, 31. okt. 2014.

    CSKA Moscow U21 vs. Zenit St. Petersburg U21

    League for Various/Mixed Matches, International
  10. 10:30 CET, 31. okt. 2014.

    KRL vs. KPT

    Premier League, Pakistan
  11. 11:00 CET, 31. okt. 2014.

    Mil Mugan vs. Bakili

    1. Division, Azerbaijan
  12. 11:00 CET, 31. okt. 2014.

    FK Neftchala vs. Energetik FC

    1. Division, Azerbaijan
  13. 11:00 CET, 31. okt. 2014.

    Geyazan Gazakh vs. Turan T.

    1. Division, Azerbaijan
  14. 11:00 CET, 31. okt. 2014.

    Puskas FC Academy U21 vs. Vac U21

    League for Various/Mixed Matches, International
  15. 11:45 CET, 31. okt. 2014.

    Gol Gohar vs. Etka Gorgan FC

    Azadegan League Grp B, Iran
  16. 12:00 CET, 31. okt. 2014.

    FC Zhemchuzhyna Yalta vs. Biolog Novokubansk

    Professional Football League Zone South, Russia
  17. 12:00 CET, 31. okt. 2014.

    Anzhi Makhachkala II vs. FC Rotor Volgograd

    Professional Football League Zone South, Russia
  18. 12:00 CET, 31. okt. 2014.

    Angusht Nazran vs. Dinamo Stavropol

    Professional Football League Zone South, Russia
  19. 12:00 CET, 31. okt. 2014.

    FK Taganrog vs. Mashuk-KMV

    Professional Football League Zone South, Russia
  20. 12:00 CET, 31. okt. 2014.

    Astrakhan vs. Mitos

    Professional Football League Zone South, Russia
  21. 12:00 CET, 31. okt. 2014.

    MTK Budapest U21 vs. Vasas Budapest U21

    League for Various/Mixed Matches, International
  22. 12:00 CET, 31. okt. 2014.

    Zaglebie Lubin U21 vs. Arka Gdynia U21

    League for Various/Mixed Matches, International
  23. 12:30 CET, 31. okt. 2014.

    Balestier Khalsa FC vs. Home United FC

    S.League, Singapore Toa Payoh Stadium,
  24. 12:30 CET, 31. okt. 2014.

    Tampines Rovers FC vs. Brunei DPMM

    S.League, Singapore Clementi Stadium,
  25. 12:30 CET, 31. okt. 2014.

    Warriors FC vs. Albirex Niigata FC

    S.League, Singapore Choa Chu Kang Stadium,
  26. Prikaži sve 
  27. Učitaj još 
  28. Pogledaj sve na novoj stranici

Sve Utakmice Sutra

  1. 00:30 CET, 1. nov. 2014.

    Banfield vs. Olimpo

    Primera Torneo de Transiciоn, Argentina
  2. 00:35 CET, 1. nov. 2014.

    Villa Dalmine vs. Tristan Suarez

    Primera B Metropolitana Torneo de Transicion, Argentina
  3. 00:50 CET, 1. nov. 2014.

    Parana Clube vs. Vasco da Gama

    Serie B, Brazil Estadio Durival Britto e Silva,
  4. 01:00 CET, 1. nov. 2014.

    Instituto vs. Douglas Haig

    Primera B Nacional Torneo de Transicion, Argentina
  5. 01:00 CET, 1. nov. 2014.

    Guarani Antonio Franco vs. Colon

    Primera B Nacional Torneo de Transicion, Argentina
  6. 01:00 CET, 1. nov. 2014.

    Club Atletico Platense vs. Deportivo Moron

    Primera B Metropolitana Torneo de Transicion, Argentina
  7. 01:00 CET, 1. nov. 2014.

    Aiglon vs. RC Rivière-Pilote

    Division d´Honneur, Martinique
  8. 01:00 CET, 1. nov. 2014.

    Golden Lion de Saint Joseph vs. US Robert

    Division d´Honneur, Martinique
  9. 01:30 CET, 1. nov. 2014.

    Gimnasia J vs. Ferro Carril Oeste

    Primera B Nacional Torneo de Transicion, Argentina
  10. 01:30 CET, 1. nov. 2014.

    Independiente Rivadavia vs. Deportivo Santamarina

    Primera B Nacional Torneo de Transicion, Argentina
  11. 01:30 CET, 1. nov. 2014.

    Tafea FC vs. Tupuji Imere

    Premier League, Vanuatu
  12. 02:00 CET, 1. nov. 2014.

    Dep. Quevedo vs. Aucas

    Serie B, Ecuador
  13. 02:00 CET, 1. nov. 2014.

    Waitakere United vs. Wanderers SC

    Premiership, New Zealand
  14. 02:00 CET, 1. nov. 2014.

    Canterbury United vs. Waikato FC

    Premiership, New Zealand
  15. 02:30 CET, 1. nov. 2014.

    Morelia vs. Monterrey

    Liga MX Apertura, Mexico Estadio Morelos,
  16. 03:00 CET, 1. nov. 2014.

    Independiente de La Chorrera vs. Tauro FC

    ANAPROF Apertura, Panama
  17. 03:00 CET, 1. nov. 2014.

    Chorrillo FC vs. Alianza FC

    ANAPROF Apertura, Panama
  18. 03:00 CET, 1. nov. 2014.

    CD Árabe Unido vs. Sporting San Miguelito

    ANAPROF Apertura, Panama
  19. 03:00 CET, 1. nov. 2014.

    Chepo FC vs. CD Plaza Amador

    ANAPROF Apertura, Panama
  20. 03:00 CET, 1. nov. 2014.

    Atletico Chiriquí vs. San Francisco FC

    ANAPROF Apertura, Panama
  21. 03:00 CET, 1. nov. 2014.

    Spirit 08 vs. Ifira Black Bird

    Premier League, Vanuatu
  22. 03:30 CET, 1. nov. 2014.

    Tijuana vs. Toluca

    Liga MX Apertura, Mexico Estadio Caliente,
  23. 04:00 CET, 1. nov. 2014.

    Hana vs. Real Kakamora

    S-League, Solomon Islands
  24. 05:00 CET, 1. nov. 2014.

    Mito Hollyhock vs. Yokohama FC

    J. League 2, Japan
  25. 05:00 CET, 1. nov. 2014.

    Tokyo Verdy 1969 vs. Consadole Sapporo

    J. League 2, Japan
  26. Prikaži sve 
  27. Učitaj još 
  28. Pogledaj sve na novoj stranici