Top Clash Susreti Dana

  1. 18:00 CET, 23. okt. 2014.

    FC Krasnodar vs. Wolfsburg

    Europa League Grp. H, International Kuban Stadion,
  2. 19:00 CET, 23. okt. 2014.

    Rijeka vs. Feyenoord

    Europa League Grp. G, International Stadion Kantrida,
  3. 19:00 CET, 23. okt. 2014.

    Standard Liege vs. Sevilla

    Europa League Grp. G, International Stade Maurice Dufrasne,
  4. 19:00 CET, 23. okt. 2014.

    Lille vs. Everton

    Europa League Grp. H, International Stade Pierre-Mauroy,
  5. 19:00 CET, 23. okt. 2014.

    Slovan Bratislava vs. Sparta Prague

    Europa League Grp. I, International Pasienky Stadion,
  6. 19:00 CET, 23. okt. 2014.

    Young Boys vs. SSC Napoli

    Europa League Grp. I, International Stade de Suisse Wankdorf,
  7. 19:00 CET, 23. okt. 2014.

    AaB vs. Dynamo Kyiv

    Europa League Grp. J, International Nordjyske Arena,
  8. 19:00 CET, 23. okt. 2014.

    Steaua Bucuresti vs. Rio Ave

    Europa League Grp. J, International National Arena Lia Manoliu, Bucharest,
  9. 19:00 CET, 23. okt. 2014.

    Dinamo Minsk vs. Guingamp

    Europa League Grp. K, International Dinamo Stadion, Minsk,
  10. 19:00 CET, 23. okt. 2014.

    PAOK Thessaloniki FC vs. Fiorentina

    Europa League Grp. K, International Toumba Stadium,
  11. 19:00 CET, 23. okt. 2014.

    Trabzonspor vs. Lokeren

    Europa League Grp. L, International Huseyin Avni Aker Stadi,
  12. 21:05 CET, 23. okt. 2014.

    Villarreal vs. FC Zurich

    Europa League Grp. A, International Estadio El Madrigal,
  13. 21:05 CET, 23. okt. 2014.

    Borussia Monchengladbach vs. Apollon Limassol

    Europa League Grp. A, International Borussia-Park,
  14. 21:05 CET, 23. okt. 2014.

    Torino vs. HJK

    Europa League Grp. B, International Stadio Olimpico, Turin,
  15. 21:05 CET, 23. okt. 2014.

    Club Brugge vs. FC Koebenhavn

    Europa League Grp. B, International Jan Breydel Stadion,
  16. 21:05 CET, 23. okt. 2014.

    Tottenham Hotspur vs. Asteras Tripolis

    Europa League Grp. C, International White Hart Lane,
  17. 21:05 CET, 23. okt. 2014.

    Partizan Beograd vs. Besiktas

    Europa League Grp. C, International Stadion FK Partizan,
  18. 21:05 CET, 23. okt. 2014.

    Celtic vs. Astra Giurgiu

    Europa League Grp. D, International Celtic Park,
  19. 21:05 CET, 23. okt. 2014.

    Salzburg vs. Dinamo Zagreb

    Europa League Grp. D, International Red Bull Arena,
  20. 21:05 CET, 23. okt. 2014.

    Estoril vs. Dinamo Moscow

    Europa League Grp. E, International António Coimbra da Mota,
  21. 21:05 CET, 23. okt. 2014.

    PSV Eindhoven vs. Panathinaikos

    Europa League Grp. E, International Philips stadion,
  22. 21:05 CET, 23. okt. 2014.

    Inter vs. Saint Etienne

    Europa League Grp. F, International Giuseppe Meazza,
  23. 21:05 CET, 23. okt. 2014.

    Dnipro vs. FK Karabakh

    Europa League Grp. F, International Stadion Dnipro,

Sve Utakmice Danas

  1. 02:00 CET, 23. okt. 2014.

    Santos FC vs. Fluminense

    Serie A, Brazil Estadio Vila Belmiro/Urbano Caldeira,
  2. 02:00 CET, 23. okt. 2014.

    Chapecoense AF vs. Sao Paulo

    Serie A, Brazil Estadio Regional Indio Conda,
  3. 02:00 CET, 23. okt. 2014.

    New York Red Bulls vs. Montreal Impact

    CONCACAF Champions League grp. 3, International Red Bull Arena,
  4. 02:00 CET, 23. okt. 2014.

    Santa Tecla FC vs. Alianza FC

    Primera Division - Apertura, El Salvador
  5. 02:00 CET, 23. okt. 2014.

    Independiente del Valle vs. LDU de Quito

    Serie A - Clausura, Ecuador
  6. 02:00 CET, 23. okt. 2014.

    Bolivar vs. San Jose

    Primera Division - Apertura, Bolivia
  7. 02:00 CET, 23. okt. 2014.

    Nacional Potosi vs. Blooming

    Primera Division - Apertura, Bolivia
  8. 02:00 CET, 23. okt. 2014.

    Atlas vs. Puebla

    Copa MX Apertura final stages, Mexico
  9. 02:00 CET, 23. okt. 2014.

    Garden Hotspurs vs. SPD United

    SKNFA League, St. Kitts and Nevis
  10. 02:05 CET, 23. okt. 2014.

    Club Atletico Platense vs. Villa San Carlos

    Primera B Metropolitana Torneo de Transicion, Argentina
  11. 02:30 CET, 23. okt. 2014.

    Sport vs. Goias

    Serie A, Brazil Ademar da Costa Carvalho,
  12. 02:30 CET, 23. okt. 2014.

    River Plate vs. Libertad

    Copa Sudamericana, International
  13. 03:00 CET, 23. okt. 2014.

    Alianza Lima vs. Universitario de Deportes

    Primera División - Clausura, Peru Alejandro Villanueva,
  14. 03:00 CET, 23. okt. 2014.

    UES vs. CD Águila

    Primera Division - Apertura, El Salvador
  15. 03:00 CET, 23. okt. 2014.

    CD FAS vs. Juventud Independiente

    Primera Division - Apertura, El Salvador
  16. 03:30 CET, 23. okt. 2014.

    Real Salt Lake vs. CD Chivas USA

    Major League Soccer, USA Rio Tinto Stadium,
  17. 04:00 CET, 23. okt. 2014.

    Real Espana vs. Pachuca

    CONCACAF Champions League grp. 1, International Estadio Francisco Morazán,
  18. 04:00 CET, 23. okt. 2014.

    Club Sport Herediano vs. Municipal Perez Zeledon

    Primera Torneo de Invierno, Costa Rica
  19. 04:00 CET, 23. okt. 2014.

    AS Puma Generalena vs. Santos de Guápiles

    Primera Torneo de Invierno, Costa Rica
  20. 04:15 CET, 23. okt. 2014.

    Tigres vs. Toluca

    Copa MX Apertura final stages, Mexico
  21. 07:00 CET, 23. okt. 2014.

    Smena Komsomolsk vs. Tomsk II

    Professional Football League Zone East, Russia
  22. 10:00 CET, 23. okt. 2014.

    Metallurg Novokuznetsk vs. Irtysh

    Professional Football League Zone East, Russia
  23. 12:00 CET, 23. okt. 2014.

    Dinamo Barnaul vs. Sibir Novosibirsk II

    Professional Football League Zone East, Russia
  24. 12:00 CET, 23. okt. 2014.

    Solaris Moscow vs. Khimki

    Professional Football League Zone West, Russia
  25. 12:00 CET, 23. okt. 2014.

    Chertanovo Moscow vs. Spartak Tambov

    Professional Football League Zone Center, Russia
  26. Prikaži sve 
  27. Učitaj još 
  28. Pogledaj sve na novoj stranici

Sve Utakmice Sutra

  1. 01:00 CET, 24. okt. 2014.

    St. Pauls United vs. Newtown United

    SKNFA League, St. Kitts and Nevis
  2. 02:00 CET, 24. okt. 2014.

    Leon vs. Isidro Metapan

    CONCACAF Champions League grp. 7, International Estadio Nou Camp,
  3. 02:15 CET, 24. okt. 2014.

    Deportivo Capiata vs. Boca Juniors

    Copa Sudamericana, International
  4. 02:30 CET, 24. okt. 2014.

    Oriente Petrolero vs. Real Potosi

    Primera Division - Apertura, Bolivia
  5. 04:00 CET, 24. okt. 2014.

    Deportivo Saprissa vs. Sporting Kansas City

    CONCACAF Champions League grp. 2, International Estadio Ricardo Saprissa,
  6. 07:00 CET, 24. okt. 2014.

    Ifira Black Bird vs. Shepherds United

    Premier League, Vanuatu
  7. 09:00 CET, 24. okt. 2014.

    Ujpest FC U19 vs. III Keruleti TVE U21

    League for Various/Mixed Matches, International
  8. 11:00 CET, 24. okt. 2014.

    Brisbane Roar FC vs. Sydney FC

    A-League, Australia Suncorp Stadium,
  9. 11:00 CET, 24. okt. 2014.

    Slovakia U17 vs. Luxembourg U17

    EURO U-17 qualification grp. 11, International
  10. 12:00 CET, 24. okt. 2014.

    Pakistan Army vs. National Bank

    Premier League, Pakistan
  11. 12:00 CET, 24. okt. 2014.

    WAPDA vs. Afghan FC

    Premier League, Pakistan
  12. 12:00 CET, 24. okt. 2014.

    Torpedo Moscow U21 vs. Kuban Krasnodar U21

    League for Various/Mixed Matches, International
  13. 12:00 CET, 24. okt. 2014.

    III Keruleti TVE U19 vs. Gárdony VSC U21

    League for Various/Mixed Matches, International
  14. 12:00 CET, 24. okt. 2014.

    CNaPS Sport vs. Ajesaia

    THB Champions League final group stage, Madagascar
  15. 12:30 CET, 24. okt. 2014.

    Bangladesh vs. Sri Lanka

    Friendlies, International
  16. 13:00 CET, 24. okt. 2014.

    Lokomotiv Tashkent vs. Dinamo Samarkand

    Uzbek League, Uzbekistan
  17. 13:00 CET, 24. okt. 2014.

    Sioni Bolnisi vs. WIT Georgia Tbilisi

    Umaglesi Liga, Georgia Tamaz Stepania,
  18. 13:00 CET, 24. okt. 2014.

    Saburtalo vs. FC Sasco Tbilisi

    Pirveli Liga grp. A, Georgia
  19. 13:00 CET, 24. okt. 2014.

    Belarus U17 vs. Russia U17

    EURO U-17 qualification grp. 13, International
  20. 13:00 CET, 24. okt. 2014.

    Montenegro U17 vs. Wales U17

    EURO U-17 qualification grp. 13, International
  21. 13:30 CET, 24. okt. 2014.

    Albirex Niigata FC vs. Home United FC

    S.League, Singapore Jurong East Stadium,
  22. 14:00 CET, 24. okt. 2014.

    Dacia Chisinau vs. Costuleni

    National Division, Moldova Zimbru Stadium,
  23. 14:00 CET, 24. okt. 2014.

    FC Veris vs. Dinamo-Auto

    National Division, Moldova Stadionul CPSN,
  24. 14:00 CET, 24. okt. 2014.

    FC Academia Chisinau vs. FC Zaria

    National Division, Moldova Stadionul Dinamo,Chisinau,
  25. 14:00 CET, 24. okt. 2014.

    FC Sheriff II vs. Zimbru II

    Division A, Moldova
  26. Prikaži sve 
  27. Učitaj još 
  28. Pogledaj sve na novoj stranici