Zilina

NAJBOLJA ATHLETIC CLUB VS ZILINA PROGNOZA.

Preko 2.5 gola
Prognozirano: 1.60 - 27. Avg. 12:42
Kada bi ste bili tim koji vredi kao svaki prosecan tim iz lige spanije . i tim koji je skinuo skapl barsi i dao njima cak 4 gola onda nema straha od nikoga pa tako ocekujem da ce ekipa baskijaca da pokaze jos jednom svetu od cega je pravljena jer je ovo mec gde ce bilbao da razbije zilinu i nastavi niz neverovatnih uspeha . A kako i nebi kada je pre samo nedelju dana bilo 2:0 pa je onda pao moral i preokrenula zilina as ada kada mora se juri gol onda je moj tip 3+ na kvotu od cak 1.6

Prognozirano: 1.60 - 25. Avg. 13:09
Liga evrope 4.pretkolo Athletic Bilbao - Zilina ( 2-3 ) Kakva je bilbao ekipa i kako igraju na svom terenu najbolje pokazuje mec u superkupu spanije kada su razbili barselonu sa 4-0 .. U 1. mecu se desavalo sve i svasta. Zilina je nekako uspjela da okrene 0-2 s poluvremena i da dodje do 3-2 u 94. minuti , sad da li je sve bilo regularno ili ne u to necu da ulazim .. Bilbao sada igra kod kuce i od njih se ocekuje lagana pobjeda i plasman u grupnu fazu lige evrope .. Za mene bi prolaz ziline predstavljao ogromnu senzaciju , i mislim da ce bilbao ovo rijesiti bez ikakvih problema sa najmanje 2 gola razlike Athletic Bilbao - Zilina ( hen 0:1 ) 1

Prognozirano: 1.60 - 27th Aug 18:04
Ne postoji odmora za Athletic i teške tempu igara nastavlja. Ono što su završili je niz sukoba sa Barselonom, a na kraju serije od tri uzastopna duela su poraženi na svom terenu. Oni su bili dobar par ponovo, ali nije mogao da ukaže da postigne pogodak.Ovaj poraz je više bezbolan, mada jer su osvojili Superkup preko Barselone u dve utakmice i mogu nadoknaditi te šampionskih bodova ionako kauč Valverde je pokušao da se odmori većinu prvotimaca u prvom meču protiv Žiline, i napravio tim koji je nije ni blizu najjače jedan na raspolaganju, ali su imali dva gola u njihovu korist.Oni su bili umorni sve više i više kao meč je bio bliži kraju i izgubili, ali i dalje imaju aktivnu rezultat.Ne postoji pritisak za igraci Ziline, jer su saznali da su igrali protiv Baska, koji je viđen u prvom meču kada su preokrenuti rezultat ispunjen sa poverenjem. Uradili su nešto slično prošlog vikenda u utakmici protiv Senica kada su primili prvi gol, kod kuće, ali do kraja utakmice postigao četiri. Opet, strelac je bio Villian, dvostruko strelac protiv Atletik. Većina prvotimaca su odmarali u ovom meču sa Senica, tako da oni mogu biti spremni za ovaj meč.Moj konacni ishod za ovaj mec Over 2.5 golova...Srekno
Zilina prima 1.3 golova na 7 utakmica ove sezone
    Athletic Bilbao +2.00 (AH)
    Preko 3.5 gola
    Preko 2.75 gola

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Athletic Bilbao (-1) u 1. poluvreme (EH)
Prognozirano: 2.80 - 27th Aug 16:55
Revanš meč poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope između španskog Atletik Bilbaa i slovačke Žiline . Prvi meč odigran u Slovačkoj je završen pobedom Žiline rezultatom 3 : 2 i oni sa tom prednošću ulaze u ovaj meč . Kvalitet je bez ikakvih sumnji uprkos porazu u prvom meču na strani baskijskog tima . Na poluvremenu su vodili sa 2 : 0 ali su na kraju ipak potpuno pali u igri i u zadnjih 15 minuta utakmice su primili dva gola . Ipak kod kuće igraju veoma dobro što se videlo i za vikend protiv Barselone . Od njih sada očekujem mnogo bolju partiju i verujem da će na poluvremenu imati prednost od jednog gola . Srećno !
    Preko 3 gola
    Athletic Bilbao -2.25 (AH)
    Athletic Bilbao -0.75 u 1. poluvreme (AH)

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.22 - 27th Aug 16:39
U ovom mecu apsolutni favorit za pobedu je ekipa Bilbaa koja je izgubila u prvom mecu od Ziline sa tri dva i koja mora slaviti makar i minimalnom pobedom da bi prosla dalje u ligu evrope. Bilbao je neprijatno iznenadio na prosloj utakmici jer je i tu bio favorit, a pogotovo posle sjajnih igara u kupu protiv Barselone. Bilbao ima dobar tim i mn0ogo je kvalitetniji od Slovacke Ziline, koja jeste neugodan tim ali domacin je za dve klase bolji tim tako da ovde sam siguran i ovo je fiks dana tako da bih vam preporucio da odigrate sigurnu jedinicu.
Više od 2.5 gola je postignuto na 71 % od 7 utakmica ekipe Zilina ove sezone na ovom takmičenju
    Nerešeno
    Ispod 3 gola

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.22 - 27th Aug 14:36
U ovoj utakmici favorit je sigurno A.Bilbao . Iako su izgubili prvi dvoboj,mislim da neće imati težak posao pred svojim navijačima. Dovoljna im je i minimalna pobjeda da prođu dalje. Gostima trenutni rezultat itekako odgovara jer ih vodi dalje u Ligu Evrope. Sigurno je da se dolaze braniti,da pokušaju sačuvati svoj gol. Mislim da će domaćini uspjeti doći do gola Žiline i ostvariti pobjedu. Sigurno su umorni od prošle utakmice sa Barcelonom,koju su izgubili minimalno 1-0,što i nije tako strašno,kad se igra protiv Barse i zato će se pokušati odužiti svojim navijačima i proći dalje . Sretno svima koji prate
Tim Zilina je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
    Athletic Bilbao -2.00 (AH)
    Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
    Nijedan gol neće biti postignut

ISTAKNUTI HENDIKEP TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.63 - 27th Aug 12:07
U prošlom meču bilbao je bukvalno igrao sa drugim timom, čim su napravili mali presing odma su postigli jedan a zatim i drugi gol. Cela odbrana i golman Žiline su izgledali jako pogubljeno, međutim posle 0:2 opustili su se i mislil da su završili posao ali je tada uz malo sreće usledio gol Žiline, tu se osmelili postigli i drugi gol i u samom finišu nekako ugurali i treći gol za preokret. Utakmica protiv Barselone za koju je trener Bilbaa čuvao igrače je prošla, nažalost izgubili su 0:1. Očekujem da večeras reše posao lagano u svoju korist, ipak igraju na San Mamesu koji je i za velikane poput Barse i Reala dosta puta bio koban, na kraju krajeva dobili su Barselonu sa 4:0 u super kupu.
Tim Zilina je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
    Athletic Bilbao da pobedi 1. poluvreme
    Athletic Bilbao (-4) (EH)
    Athletic Bilbao -2.50 (AH)

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.68 - 27th Aug 17:06
Zanimljiv mec nam dolazi danas na programu igra se revans mec za plasman u grupno takmicenje lige evrope,na ovom mecu ce biti domacinima malo lakse jel su u prvom mecu dali 2 gola,cak su vodili 2-0 ali solidni tim domacina je preokrenuo rezultat u svoju korist i poveli sa 3-2 i to u 94 minutu sto je bio i konacni rezultat.po meni domacin ce sigurno ici dalje jel su zaista mnogo mocnija ekipa od gostiju koji nemaju kvalitet da im pariraju i ako su uspeli da dobiju prvi mec posle preokreta sada ce ovaj izgubiti i to veoma ubedljivo po meni sa cak 3 gola razlike.ocekujem goleadu na ovom mecu pa slobodno moze da se igra vise od 2,75.
Tim Zilina je postigao 2 golova u 7 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 1. do 15. minuta
    Prvi gol u izmedju 0" i 0"
    Athletic Bilbao (-2) (EH)
Tim Zilina je postigao 1 golova u 7 utakmica u ovom takmičenju u intervalu od 31. do 45. minuta