DC United

NAJBOLJA WATERHOUSE FC VS DC UNITED PROGNOZA.

Oba tima postižu pogodak u 2. poluvreme: da
Prognozirano: 3.25 - 16th Sep 22:16
Grupa 4 Waterhouse DcUnited Tauro Imamo susret u CONCAF Ligi Sampiona gdje ce se sastati ekipa Waterhousea i ekipa DC Uniteda.. DC United je tim koji je predstavnik SADa dok je Waterhouse predstavnik Jamajke.. Americka ekipa Dc United je igrala u ovoj grupi samo jednu utakmicu i to na svom terenu protiv Waterhousea i bilo je 1-0 za DC United.. Waterhouse je odigrao tri kola , oni su osim te utakmice kada su porazeni od DC Uniteda igrali dvije utakmice protiv ekipa Taura iz Paname koja je sa njima u ovoj grupi Moj Tip ovdje je da oba tima daju gol u drugo poluvrijeme.. Srecno

Prognozirano: 1.80 - 16th Sep 21:47
Waterhouse ima 6 bodova u ovom skupini, nakon 3 kola, a igraju samo 4, i trenutno su prva ekipa u ligi. Sto znaci u drugom prevodu da se DC ne smije zezati. Jer su jako veliki favoriti ove skupine i zato danas moraju pobjediti. Istina je da su odigrali samo jedan dvoboj za sada, ali nema veze, ne smiju prosipati bodove i davati ih direktnom konkurentu za 1. mjesto. Tu pobjedu koju sam spomenuo, DC je ostvario kod kuce protiv bas ovog protivnika, Waterhousa. 1:0 su slavili, sto naravno i nije bas bajno, ali danas imaju priliku to popraviti u gostima.
WATERHOUSE FC - DC UNITEDKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 1.36 - 16th Sep 22:17
Danas je na programu jos meceva u fudbal a jedan od njih koji je meni zanimljiv je mec koji se igra u okviru Konkaf Lige sampiona gde se u ovom mecu sastaju domaca ekipa Waterhaus iz Jamjke i ekipa DC Unajteda iz Amerike .Gosti us bolja ekipa i u to nema sumlje i gde ovde ocekujem doabr mec gde mislim da ce biti dosta golova .Gost ce po meni dati oko 2 goal ovde i jedan ce biti u prvo poluvreme sto ce biti dovoljno da izadje ovaj tip .Ja ovaj tip igram na veci ulog i srecno nam bilo !