Malta

NAJBOLJA ITALY VS MALTA PROGNOZA.

Preko 3.5 gola
Prognozirano: 1.95 - 13. Okt. 15:07
igraju jak tim italije koja bas dobro igraju i potrebna im je doza pobede i jurice samo pobedu i nista vise lako ce da pobede protivnika a to je slabasna ekipa i u losoj kondiciji ekipa malte i ovde cu da probam na golove da dodje do 4 gola i mislim da ce italija da se raspuca i postigne puno golova..

Prognozirano: 1.51 - 10. Okt. 18:11
Italija mora da pobedi Maltu. Jer sve osim pobede najverovatnije ostavlja Italiju bez sanse za plasman za Evropsko prvenstvo. Cak 3 ekipe imaju po 7 pts i Italija nema prostora za bilo kakve kalkulacije. Mnogo su bolji i kvalitetniji tim od Malte. Tako da cu ja igrati na Italiju i to hendikep -1 prvo poluvreme.

Prognozirano: 2.80 - 14. Okt. 12:36
Italija je realno daleko jaci tim od malte i ovo je zaista mec koji bi italijani trebalo da dobiju vrlo visokim ishodom a ja sam misljenja da ce vec do odmora napuniti mrezu gostiju sto me i navelo da pokusam sa ovim malo vecim overom golova u poluvremenu jer sami italijani ovo mogu pokriti.

Prognozirano: 2.88 - 14. Okt. 09:17
Italija je favorit i vjerojatno će dobiti ovu utakmicu, ali da li će to biti sa 3 gola razlike, čisto sumnjam. H2H 4-0, nikada Malta nije zabila gol, ali nikada Italija nije prešla ovaj hendikep. Italija se muči, doma jedva dobili Ukrajinu, prije toga igrali s Makedonijom neriješeno. S druge strane Malta sve porazi, ali jedino ih je Engleska nakantala, ostalo sve u marginama hendikepa.
    Preko 5 gola
    Italy da pobedi
    Italy -3.00 (AH)

ISTAKNUTI HENDIKEP TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.05 - 13. Okt. 19:57
Italija ponovo u dosta teskoj situaciji obzirom da ukrajn ai makedonija imaju po 7 bodova i pobjeda protiv Malte ne bi smjela nikako doci u pitanje, Spaleti polako sklapa kockice i ne sumnjam da ce talijani izboriti plasman i igrati vaznu ulogu na naspupajucem evropskom prvenstvu to sma savim siguran
Tim Italy je prvi postigao pogodak na 75% od 4 utakmica ove sezone
Italy u proseku dobija 2 žutih kartona na 4 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Italy je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 16-30,0-15,46-60 ove sezone
    Oba tima postižu pogodak : ne
    Malta +3.75 (AH)
    Nerešeno - Italy (-3) (EH)
Tim Italy je primio 31-45 golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Tim Italy je postigao pogodak na 7 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Italy igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 1-0
Mateo Retegui je najbolji strelac u timu Italy na ovom takmičenju ove sezone sa 2 postignutih golova