Persija Jakarta

NAJBOLJA PERSIB BANDUNG VS PERSIJA JAKARTA PROGNOZA.

Preko 2.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 6.25 - 9. Mar. 07:13
Sto se ove utakmice tice svakako cu da pokusam sa jos jednom opkladom koja ce takodje da bude na golove rekao sam da po meni ovo mora da bude jedan otvoren mec od starta i da ocekujem dosta sansi na obe strane i ja cu da idem i na preko 2.5 golova u prvih 45 minuta. Srecno

Prognozirano: 4.10 - 9. Mar. 07:12
Ovde ocekujem da vidimo jedan zanimljiv i efikasan mec ocekujem da ce domacini da dominiraju od starta ali sa druge strane gosti nisu naivan rival verujem da cemo da vidimo dosta sansi i ja cu da idem na tip da oba tima daju gol u prvih 45 minuta igre Srecno
PERSIB BANDUNG - PERSIJA JAKARTAKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 4.70 - 9. Mar. 07:22
s druge strane, nakon 3 poraza u nizu gdje su primili čak 7 golova, persija je odigrao konačno dobro u zadnjem kolu gdje su kod kuće razbili dewa united s 4-1. a što se tiče ove tekme danas, mislim da će biti više od 2 gola u 1. dijelu tekme.
Persija Jakarta prima 1.3 golova na 27 utakmica ove sezone
    Preko 1 gola u 1. poluvreme
    Preko 1.5 gola u 1. poluvreme

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 4.00 - 9. Mar. 07:22
mislim da bi ovo mogla biti vrlo atraktivna utakmica od 1. minute. što se tiče trenutne forme, nakon 2 remija u nizu, persib ima sad 2 pobjede u nizu - zadnja je bila vs rans u gostima 4-0. a danas ovdje mislim da će da oba daju gol u 1. dijelu tekme.
    Push
Persija Jakarta u proseku dobija 2.3 žutih kartona na 27 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Persija Jakarta je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
Tim Persija Jakarta je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Manje od 2.5 gola je postignuto na 100 % od 7 utakmica između ova dva tima u prethodnih 5 sezona
Ryo Matsumura je najbolji strelac u timu Persija Jakarta na ovom takmičenju ove sezone sa 9 postignutih golova
Tim Persib Bandung je postigao pogodak na 77% utakmica na domaćem terenu ove sezone