Mumbai City FC

NAJBOLJA CHENNAIYIN FC VS MUMBAI CITY FC PROGNOZA.

Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 2.70 - 23. Feb. 11:30
Gosti su daleko bolji i kvalitetniji tim i veurjem da ce od pocetka emca napadati da ce rejdati sanse i prilike i veurjem da ce usepti da iz neke od akcija daju gol i dodju do prednosti,msilim da ce do kraja prvog dela meca gosti usepti da daju bar jos jedan gol.
Tim Chennaiyin FC je postigao pogodak na 83% utakmica na domaćem terenu ove sezone

Prognozirano: 2.15 - 18. Feb. 14:55
Mumbai igra sasvim solidno u poslednje vreme, pobeda u proslom kolu i drze se u gornjem delu tabele a u ovom mecu verujem da bi mogli da pobede jer su ocigledno bolji tim od Cenaija koji ima 10 bodova manje i domaci treba da budu srecni ako uspeju da opstanu ove sezone
CHENNAIYIN FC - MUMBAI CITY FCKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 5.35 - 23. Feb. 09:45
Dva tima koja se nalaze na suprotnim mestima na tabeli domacin je 9. sa 15 bodova,dok su gosti 3. sa 28 bodova.Ovde se radj o dve efikasne ekipe i favorit su gosti koji u poslednje vreme lako izlaze na kraj sa domacinom.Sve u svemu mislim da nas ocekuje zanimljiv mec i vec u prvih 45 minuta goleada,dosta sansi i zato cu pokusati sa tipom vise od 2 .
Chennaiyin FC prima 1.6 golova na 14 utakmica ove sezone
    Oba tima postižu pogodak u 1. poluvreme: da
    Nerešeno

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 4.40 - 23. Feb. 09:42
Indijska liga Chennaiyin FC sastace se sa Mumbai City FC.Sto se tice ove dve ekipe domaca je u proslom kolu pobedila 1:0,dok sa druge strane gosti su pobedili sa 2:0.U ovaj mec ulaze motivisano i sa obzirom da puni samopouzdanja ocekujem dobar mec sa dosta sansi i vec u prvom poluvremenu gg.
    Chennaiyin FC da pobedi
    Chennaiyin FC da pobedi Draw No Bet
Chennaiyin FC u proseku dobija 2.2 žutih kartona na 14 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Chennaiyin FC je primio 76-90,31-45,46-60 golova u vremenskom intervalu 76-90,31-45,46-60 ove sezone
Poslednji put kad je tim Chennaiyin FC igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 2-6
Jordan Murray je najbolji strelac u timu Chennaiyin FC na ovom takmičenju ove sezone sa 3 postignutih golova