PAOK Thessaloniki FC

NAJBOLJA SPARTAK TRNAVA VS PAOK THESSALONIKI FC PROGNOZA.

Spartak Trnava da pobedi
Prognozirano: 1.90 - 4th Aug 02:11
U revansu 3. runde kvalifikacija za grupnu fazu Lige Evrope sastace se Spartak Trnava i PAOK Solun. Prvi mec u Grckoj zavrsen je pobedom PAOK sa 1-0. Na tom mecu se videlo da je PAOK bolji tim zbog proste cinjenice da su imali 55% poseda lopte, vise suteva na gol, postignut gol i nijedan primljen bez Portugalca Vitora koji je dobio crveni karton u 2. minutu utakmice. Prakticno ceo mec su bili sa igracem manje i bili bolja ekipa. Zbog toga mislim da ce i u ovom mecu potvrditi plasman u narednu rundu jos jednom pobedom. Srecno svima koji prate !

Prognozirano: 1.75 - 6th Aug 14:47
Mec treceg kola kvalifikacija za LE gde se sastaju ekipa iz Slovacke Trnava i ekipa poznatog Paoka.Prvi mec u Grckoj je zavrsen rezultatom 1:0 u korist domacina ali pre svega treba imati u vidu da je Paok igrao sa igracem manje skoro celu utakmicu jer im je iskljucen igrac u 2 minutu i sa takvim hendikepom su pobedili tako da mislim i da ovde mogu lagano do pobede tako da cu tipovati na njih.Trnava uopste nema vruc teren,to je sasvim prosecna ekipa koja ove godine vrv nece biti u samom vrhu Slovackog prvenstva vec im je cilj da sto pre obezbede opstanak i plutaju u sigurnim vodama na sredini tabele.
SPARTAK TRNAVA - PAOK THESSALONIKI FCKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 1.94 - 6th Aug 17:03
revans mec izmedju domaceg tima iz Slovacke Spartak Trnava i gostujuceg tima iz Grcke Paok Thasaloniki ovde su gosti naravno s pravom i zaslugom blagi favorit za pobedu medjutim nece to biti ni malo lak posao za njih u prvom mecu jesu bolje igrali stvorili dosta sansi ali je realizacija bila dosta losa samo su jedan gol dali Ovde ne ocekujem da PAOK napada i da postigne puno golova mozda opet bude 0-1 pa vredi da se pokusa i to na tacan reuzltat ja cu ipak da idem na sigurniju varijantu sto se tipa za ovaj mec tice pa tipujem manje od 2.5 golova
    Oba tima postižu pogodak : ne
    Spartak Trnava -1.00 (AH)
    Spartak Trnava +0.50 (AH)
Tim Spartak Trnava je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
    Ispod 2 gola
    Push
    Oba tima postižu pogodak : da
    Nerešeno
Tim Spartak Trnava je primio 76-90,31-45,16-30,0-15 golova u vremenskom intervalu 76-90,31-45,16-30,0-15 ove sezone
    Spartak Trnava da pobedi Draw No Bet
    Push
Tim PAOK Thessaloniki FC je postigao pogodak na 6 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Spartak Trnava je postigao 0 golova u 5 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 1. do 15. minuta
Tim Spartak Trnava je postigao 1 golova u 5 utakmica u ovom takmičenju u intervalu od 31. do 45. minuta