Austria Wien

NAJBOLJA RAPID WIEN VS AUSTRIA WIEN PROGNOZA.

Oba tima postižu pogodak : da
Prognozirano: 1.66 - 25. Feb. 15:07
Mec na kom ocekujem dosta goloca i to sa obe stranw. Prvi mec ofe sezone ove dve ekipe su odifeale bez golova i to ne evruj da ce se ponoviti. I jedni i drugi igrahu primebljivo i efikasno i na aredini su tabele i ocekujem zanimljiv mec i dosta golova

Prognozirano: 1.29 - 24. Feb. 18:32
Mislim da Rapid moze ovdje da uzme barem bod, s obzirom da su pokazali proslo kolo odlicnu igru protiv Sturma, cak su bili i bolji drugo poluvrijeme i mozda su mogli uzeti sva tri boda. Austria je na jedvite jade ppbjedila Altacha, cak su se branili drugo poluvrijeme ali su jedva pobjedili. Tako da 1x
RAPID WIEN - AUSTRIA WIENKO ĆE POBEDITI?
100.0%
0%
0%
2 ukupan broj glasova
    Oba tima postižu pogodak : ne
    Ispod 2.75 gola
Rapid Wien u proseku dobija 2.2 žutih kartona na 19 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Rapid Wien je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Rapid Wien je primio 61-75 golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Poslednji put kad je tim Rapid Wien igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 3-3
Marco Gruell je najbolji strelac u timu Rapid Wien na ovom takmičenju ove sezone sa 6 postignutih golova
Austria Wien prima 0.9 golova na 19 utakmica ove sezone
Austria Wien u proseku dobija 2.8 žutih kartona na 19 utakmica ove sezone u ovoj ligi