Moldova

NAJBOLJA CROATIA VS MOLDOVA PROGNOZA.

Croatia (-2) u 1. poluvreme (EH)
Prognozirano: 4.90 - 27. Maj 17:54
Duel izmedju Hrvatske i Moldavske reprezentacije cini mi se da nece biti bas najzanimljiviji sto se tice rezultata. Moldavija je je jedna od losijih ekipa u evropi i siugran sam da nema dovoljno kvalitetan tim da se suprostavi hrvatima. Ocekujem da Hrvatska od samog pocetka krene agresivno i mislim da ce do kraja prvih 45 minuta usperi da postignu 2 kola. Po meni je najrealniji rezultat na kraju prvog dela 2:0 dok bi na kraju utakmice to bilo 3:0 ili 3:1. Po meni je ovo tip koji ima solidne sanse za prolaz pa zbog toga stavljam ulog 3 ! !

Prognozirano: 2.42 - 27. Maj 11:58
Večeras se u prijateljskom meču sastaju Hrvatska i Moldavija. Hrvatska igra jako dobro u poslednje vreme, uspeli su da izbore plasman na Euro u jako teškoj kvalifikacionoj grupi. Imaju tim koji se dobro poznaje, dugo su na okupu, imaju igrače u najjačim evropskim klubovima. Sa druge strane imamo Moldaviju koja je ispod proseka u Evropi svakako, smatraju se autsajderima i nemaju neke zapažene rezultate u poslednje vreme. Očekujem da Hrvatska pred svojim navijačima odigra dosta dobro, da ide na pobedu od samog starta, Predvidjam im lakši trening, bez omaložavanja protivnika, tako da je moj tip ovde više do 1,5 gola u prvom delu igre.

Prognozirano: 1.55 - 27. Maj 15:16
Croatia je u dobroj formi. U nizu su od 5 utakmica bez poraza. Igrali su dobro u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. Bili su najefikasnija ekipa i bili su na drugom mestu sa 20 bodova. Na svom terenu igraju veoma dobro ali s obzirom da je ovo neutralni teren bice teze i jednoj i drugoj ekipi. Samo jednom su igrali protiv Moldavije i pobedili su ih u tom mecu sa 1:0. U ovom mecu su apsolutni favoriti i verujem da ce pobediti. Moldova je u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo bila na poslednjem mestu sa 2 boda. Imaju slabu ekipu i mislim da ce izgubiti ubedljivo.
Tim Croatia nije izgubio na 5 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.42 - 27. Maj 13:45
Iova utakmica spada u one, lakse i pobednik se vec unapred zna. Hrvati opet imaju odlicnu selekciju. Sve je tu i Modric i Rakitic i Perisic itd. Imaju odlican tim, ali se trazi da to pokazu i dokazu i na terenu. Moldavija je tim koji je na dnu evropske lestvice. Oni godinama ne napreduju, nemaju neko extra ime u timu. Mogu biti cvrst protivnik ali tesko daju golove. Ipak , nadam se da ce veceras Hrvati imati sansi da daju bar dva komada u prvom delu. Oni ce napasti iz sve snage i nadam se da ce dati gol u prvom poluvremenu. 2+ pp srecno !!!