Zeljeznicar

NAJBOLJA ZRINJSKI MOSTAR VS ZELJEZNICAR PROGNOZA.

Oba tima postižu pogodak : da
Prognozirano: 2.75 - 16th Mar 04:41
Zeljesznicar je ove sezone dosta los i ova ekipa je blizu zone ispadanja dok Zrinjski je medju vodecim ekipama na tabeli i Zrinjski je ovdje veliki favorit. Ipak ocekujem da Zeljeznicar koji nema sta da izgubi ovdje da svoj maksimum i moguce je da ovdje oba tima daju gol u ovom duelu

Push
    Zrinjski Mostar -1.50 u 1. poluvreme (AH)

Prognozirano: 4.10 - 16th Mar 09:51
Sos od rimskog i želje u Mostaru lijepo vrijeme se očekuje danas u Mostaru pogotovo taj dole zapadni i južni dio Hercegovine zrinske Slavije u kupu poraženi od borca Željo je povraćen od zvijezde smiješnim se ispadak i danas ako sačuvaju dva gola u prvih 45 minuta da slave .
ZRINJSKI MOSTAR - ZELJEZNICARKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 1.90 - 16th Mar 14:20
Zrinjski je na 2 mestu sa 43 boda i oni imaju 13 pobeda uz 4 remija i 5 poraza a gol razlika im je 45:21 dok je Zeljo na 10 mestu sa 23 boda i skorom 7-2-13 a gol razlika im je 20:30 i ja ocekujem da Zrinjski dobije ovde prvo poluvreme.
    Zeljeznicar +1.50 (AH)
    Zrinjski Mostar da pobedi

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.95 - 16th Mar 09:59
Zrinjski i Zeljeznicar ce se sastati danas u ovom dvoboju bosanske nogometne lige. Meč ce se igrati od 16 sati. Ja ocekujem da ce ovo biti cvrst dvoboj pa mi je zato najbolja oklada za odigrati sto se ovog meča tiče da ce biti manje od 2.5 gola u susretu
Tim Zeljeznicar je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Zeljeznicar je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Nedim Mekic je najbolji strelac u timu Zeljeznicar na ovom takmičenju ove sezone sa 5 postignutih golova
Tim Zrinjski Mostar je postigao pogodak na 82% utakmica na domaćem terenu ove sezone
Tim Zrinjski Mostar je postigao pogodak na 73% utakmica ove sezone
Zrinjski Mostar prima 0.9 golova na 22 utakmica ove sezone
Tim Zrinjski Mostar je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone