Atlantis

NAJBOLJA ESPOO VS ATLANTIS PROGNOZA.

Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 2.07 - 29. Avg. 11:34
Mec 10 runde Finske nize lige, sastaju se Espoo i Atlantis. Ocekujem dosta golova na ovom mecu i trebalo bi da lako vidimo barem 2 gola u prvom poluvremenu. Gist igra otvorene utakmice sa dosta golova i ocekujem ga ce i ns ovom mecu postici 2-3 gola. Nadam se da ce rešiti pitanje pobednika vec u prvom poluvremenu. Srecno

Prognozirano: 2.07 - 29. Avg. 13:15
Finska, Kakkonen liga, grupa B. Domaca ekipa je prva iznad linije za ispadanje sa 7 bodova i bez pobjede u poslednja 3 kola. Gosti su u sredini tabele, na sestom mjestu sa 13 bodova i gol razlikom 20:22. Domacin isto ima dosta golova po mecu, u njihovim mecevima zna da bude isto dosta golova, nadam se da moze i danas.
Profit: 48,797.3
Tim Espoo nije izgubio na 7 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Espoo igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 4-3
Tim Espoo je postigao pogodak na 80% utakmica na domaćem terenu ove sezone
Tim Espoo je postigao pogodak na 89% utakmica ove sezone
Espoo prima 2.1 golova na 9 utakmica ove sezone
Više od 2.5 gola je postignuto na 78 % od 9 utakmica ekipe Espoo ove sezone na ovom takmičenju
Tim Espoo je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
Tim Espoo je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone