Kashima Antlers

NAJBOLJA ULSAN HD FC VS KASHIMA ANTLERS PROGNOZA.

Oba poluvremena će imati isti broj golova
Prognozirano: 2.14 - 26. Apr. 09:27
Jos jedan susret iz Azijske lige sampiona u kom se sastaju Ulsan i Kashima. ovo je dosta vazan mec za ova dva tima i stoga su po meni sanse 50-50 za pobedu, domacini imaju 4 boda dok gosti imaju 6, ostale dve ekipa imaju 8 te takodje 4 boda i ja ocekujem da ce ovo biti jako interesantan duel, domacini moraju na pobedu ali verujem da ce biti jako oprezni i stoga ocekujem dosta otvoreniji mec u drugih 45 minuta i zato mi ova opklada vise golova u drugom poluvremenu izgleda kao jako dobar i realan izbor. Srecno ko prati!

Prognozirano: 2.10 - 26. Apr. 02:33
Na programu je susret Azijske Lige Sampiona u grupi E, izmedju predstavnika Juzne Koreje, ekipe Ulsan Hjundaia i kluba iz Japana, ekipa Kasime Antlers, u okviru 5-og kola. Odlucio sam se za tip da cemo na poluvremenu videti neresen ishod. Razlog je taj, sto ocekujem jednu mirnu utakmicu, jer bi donekle podela bodova bila najrealnija, pogotovo bi takav ishod odgovarao gostujucoj ekipi, jer bi prakticno u narednom kolu, odnosno zadnjem, njima kod kuce bio dovoljan i bod, da bi osigurali prolaz dalje. Sa druge strane, Ulsan ne bi smeo da se otvara previse, barem ne u prvom delu igre, da ga protivnik ne bi eventualno kaznio, pa bi dalji tok utakmice, mogao biti jos gori po njih. Ako Ulsan danas bude porazen, moze da se oprosti od daljeg takmicenja, jer bi u tom slucaju ostao bez ikakve sanse da eventualno prodje, dok ga remi ostavlja u igri, jer ce za kraj grupnog dela, imati Brizbejn za protivnika, gde ce biti veci favorit za trijumf. Naravno, pobeda Ulsana je njima najbolja varijanta, i kod kuce su zaista dobri, gde nisu primili gol, pa je od velikog znacaja sta ce uraditi danas. U svakom slucaju, ne ocekujem srljanje i otvorenu igru sa obe strane, barem u prvom delu, pa smatram da na poluvremenu mozemo videti rezultat bez golova i donekle mi je jako realna opcija, odnosno tip. Pozdrav i srecno narode !!

Dogadjaji koji uskoro počinju

ULSAN HD FC - KASHIMA ANTLERSKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 4.50 - 26. Apr. 08:51
5 kolo grupe E, AFC lege sampiona, veceras ce se sastati dve ekipe, koje ce u direktnom duleu, odluciti koja e se ekipa plasirati u sledeci krug ovog takmicenja, jer se trenutno na tabeli ove grupe, gostujuca ekipa, Kashima Antlersa, nalazi na 2 mestu, sa 6 bodova i gol razlikom od 7:4, dok se domaca kipa, Ulsana, nalazi na 3, sa 4 boda i imaju gol razliku od 6;3, pa mislim da bi na ovom mecu, obe ekipe trebalo vec od starta da pokusaju da ostvare prednost na mecu, i tip bi bio da ce vec u tom delu meca, obe ekipe dati po gol
Manje od 2.5 gola je postignuto na 80 % od 5 utakmica ekipe Ulsan HD FC u ovom takmičenju ove sezone
    Preko 2.25 gola
    Ispod 2.5 gola
Tim Ulsan HD FC je primio 76-90,31-45,61-75 golova u vremenskom intervalu 76-90,31-45,61-75 ove sezone
In-Sung Kim je najbolji strelac u timu Ulsan HD FC na ovom takmičenju ove sezone sa 2 postignutih golova
Tim Kashima Antlers je postigao pogodak na 100% utakmica ove sezone
Kashima Antlers prima 1 golova na 4 utakmica ove sezone
Više od 2.5 gola je postignuto na 75 % od 4 utakmica ekipe Kashima Antlers ove sezone na ovom takmičenju
Tim Kashima Antlers je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone