Asteras T.

NAJBOLJA MACCABI TEL AVIV VS ASTERAS T. PROGNOZA.

Ispod 3.25 gola
Prognozirano: 1.34 - 28. Avg. 08:44
Revans mecevi 4. kola kvalifikacija za Ligu Evrope donose nam ovogodisnje ucesnike takmicenja ,za sada je poznato tek pola ucesnika a posle ove veceri bice poznati svi ucesnici ovog prestiznog takmicenja, posle nedelje su bili prvi mecevi a veceras su revansi medju kojima je i mec izmedju Makabija i Asterasa . Asteras je iznenadjenje ove utakmice a ako prodju dalje verovatno i iznenadjenje kvalifikacija jer imaju 2:0 a sumnjam da ce igrati gore u Izraelu nego sto su igrali u Grckoj , Grcka upornost je poznata a njihvo odbrana jos poznatija tako da ce biti malo golova mozda ih nece ni biti ali ja ne rizikujem.
Tim Maccabi Tel Aviv nije izgubio na 4 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju

Prognozirano: 1.92 - 27. Avg. 14:36
Jos jedan vrlo zanimljiv mec moze se reci igra se Sutra unutar kvalifikacija za euro ligu a u ovom meni posebno zanimljivom mecu sastaju se timovi koji dolaze iz razlictih liga dakle timovi koji dolaze iz liga koje se po mnogo cemu razlikuju , dakle rijec je o susertu između Tel Aviva i Asterasa . . Sto rec sto ocekivati od ovih timova dakle timovi imaju jako zanimljiv stil imali su nekoliko izmjena preko ljeta nekoliko transfera ali mislim da je sada vrijeme da to iskoriste . Na kraju ocekujem pobjedu Tel Aviva jer je po meni mnogo kvalitetniji tim , sretno svima ...
MACCABI TEL AVIV - ASTERAS T.KO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 3.00 - 28. Avg. 16:03
Ovde su dali mnogo veliku kvotu za Asteras a ne znam zasto. Asteras je tim koji je dosta ulozio u sebe i doveli su dosta spanaca i argentinaca. U Grckoj su pobedili 2:0, a mislim da ce i sada pobediti. Timovi su po kvalitetu isti, zato i mislim da ce oba tima uci veoma ozbiljno u utakmicu. Niko nikoga nece potceniti, a Grci znaju da se brane tako da mislim da ce Asteras istrcati nekoliko kvalitetnih kontri i da ce uspeti ponovo da pobedi. Makabi mora juriti rezultat i mora u ranom periodu utakmice napadati. mislim da ovde najvise moze biti X. SRECNO!
Tim Asteras T. je postigao pogodak na 80% utakmica ove sezone
    Maccabi Tel Aviv +0.25 (AH)
    Maccabi Tel Aviv -0.25 (AH)
    Maccabi Tel Aviv -1.50 (AH)

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.80 - 28. Avg. 04:17
Za danas je bogat program sto se tice utakmica iz Lige evrope u okvoru revans utakmica pley - of baraza ovde cu da pisem o susretu izmedju domaceg tima M. Tel Aviv iz Izreala i gostujuceg tima Asteras T. iz Grcke ovde je domaci tim blagi favorit za pobedu mada ne znam da li mogu da je ostvare igra se na neutralnom terenu zbog nemira u pojasu gaze. Gosti su jaka ekipa i igraju dobro u defanzivi a iz prekida i kontre su jako opasni ocekujem da sacuvaju prednost iz Grcke pa tipujem da ce biti manje od 2.5 golova srecno ko prati.
Asteras T. prima 1 golova na 5 utakmica ove sezone
    Maccabi Tel Aviv (-1) (EH)

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.00 - 28. Avg. 15:12
U revanš meču u kvalifikacijama za Ligu Evrope sastaju se Makabi Tel Aviv i grčki Asteras.Asteras je u prvom meču u grčkoj pobedio sa 2:0 i u revanš ulaze sa velikom prednošću .U prethodnom kolu Asteras je izbacio nemački Majnc i mislim da su Grci nezasluženo prošli dalje.Makabi je poražen u kvalifikacijama za Ligu Šampiona od slovenačkog Maribora i sigurno da su u ovaj duel ušli sa ne baš najboljom atmosferom.Makabi je jedan od najboljih ekipa iz Izraela i mislim da mogu i do pobede i do rezultata koji ih vodi u grupnu fazu Lige Evrope.Očekujem pobedu Makabija mislim da to neće biti "pirova"pobeda Izraelaca .Mislim da Makabi može da dobije i sa 2:0 ili 3:0.
    Prvi gol u u 1. poluvreme izmedju 0" i 0"
Tim Asteras T. je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90,61-75,16-30,0-15 ove sezone
Tim Asteras T. je primio 31-45 golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Tim Asteras T. je postigao 2 golova u 5 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 1. do 15. minuta
Tim Asteras T. je postigao 1 golova u 5 utakmica u ovom takmičenju u intervalu od 31. do 45. minuta