Prøv det nye bettingexpert

Alle dagens kampe

  1. 00:15 CET, 24. maj 2019

    0 Montevideo Wanderers
    0 Cerro

    Copa Sudamericana, International
  2. 00:15 CET, 24. maj 2019

    2 Corinthians
    0 Deportivo Lara

    Copa Sudamericana, International
  3. 01:00 CET, 24. maj 2019

    3 Internacional
    1 Paysandu

    Cup, Brazil
  4. 02:00 CET, 24. maj 2019

    3 Deportes Quindio
    0 Llaneros FC

    Primera B Apertura Playoff Grp. B, Colombia
  5. 02:30 CET, 24. maj 2019

    1 Fortaleza
    0 Botafogo PB

    Copa do Nordeste Final Stage, Brazil
  6. 02:30 CET, 24. maj 2019

    5 Independiente del Valle
    0 Universidad Catolica

    Copa Sudamericana, International
  7. 02:30 CET, 24. maj 2019

    4 Fluminense
    1 Atletico Nacional

    Copa Sudamericana, International
  8. 02:30 CET, 24. maj 2019

    1 Argentinos Juniors
    0 Tolima

    Copa Sudamericana, International
  9. 03:50 CET, 24. maj 2019

    1 Tigres
    0 Leon

    Liga MX Clausura Playoff, Mexico - Estadio Universitario/El Volcan
  10. 10:15 CET, 24. maj 2019

    2 Pascoe Vale SC U20
    1 Heidelberg United U20

    NPL Youth Victoria, Australia
  11. 11:30 CET, 24. maj 2019

    0 Gold Coast Knights
    0 Western Pride

    Queensland, Australia
  12. 11:30 CET, 24. maj 2019

    4 Brisbane Strikers
    1 Redlands United

    Queensland, Australia
  13. 11:30 CET, 24. maj 2019

    1 South Adelaide
    5 Adelaide Olympic

    Southern, Australia
  14. 11:45 CET, 24. maj 2019

    0 Melbourne Knights
    1 Oakleigh Cannons

    Victorian, Australia
  15. 12:00 CET, 24. maj 2019

    0 Binh Duong
    2 Than Quang Ninh

    V-League, Vietnam
  16. 12:00 CET, 24. maj 2019

    2 Nam Dinh
    0 Ha Noi TT

    V-League, Vietnam
  17. 12:15 CET, 24. maj 2019

    1 Pascoe Vale SC
    3 Heidelberg United

    Victorian, Australia
  18. 12:45 CET, 24. maj 2019

    2 White City Woodville
    1 Playford City Patriots

    Southern State League, Australia
  19. 13:00 CET, 24. maj 2019

    1 Incheon United
    2 Sangju Sangmu

    K-League 1, South Korea - Sungui Arena Park
  20. 13:00 CET, 24. maj 2019

    2 FLC Thanh Hoa
    1 Saigon FC

    V-League, Vietnam
  21. 13:00 CET, 24. maj 2019

    0 University Azzurri FC
    2 Casuarina

    Northern, Australia
  22. 13:30 CET, 24. maj 2019

    2 Meizhou Hakka
    2 Nei Mongol Zhongyou FC

    China League, China
  23. 13:35 CET, 24. maj 2019

    0 Chongqing Lifan
    0 Henan Jianye

    Super League, China - Chongqing Olympic Sports Center
  24. 14:00 CET, 24. maj 2019

    2 Viettel
    0 Hai Phong

    V-League, Vietnam
  25. 14:00 CET, 24. maj 2019

    5 Eintracht Frankfurt
    7 Wolfsburg

    Club Friendlies, International
  26. 14:30 CET, 24. maj 2019

    0 Dinamo Stavropol
    4 Chernomorets Novorossiysk

    PFL Zone South, Russia
  27. 14:30 CET, 24. maj 2019

    0 Albirex Niigata FC
    0 Brunei DPMM

    S.League, Singapore
  28. 15:00 CET, 24. maj 2019

    1 Alashkert FC
    1 FC Banants

    Premier League, Armenia
  29. 15:00 CET, 24. maj 2019

    2 Ararat Armenia
    0 Artsakh

    Premier League, Armenia
  30. 15:00 CET, 24. maj 2019

    3 Sioni Bolnisi
    3 FC Rustavi

    Erovnuli Liga, Georgia
  31. 15:00 CET, 24. maj 2019

    1 Erokspor
    2 Van Buyuksehir Belediyespor

    3. Lig Promotion Playoff, Turkey
  32. 15:30 CET, 24. maj 2019

    0 Barito Putera
    1 Madura United

    Liga 1, Indonesia
  33. 15:30 CET, 24. maj 2019

    4 PSM Makassar
    0 Perseru Badak Lampung

    Liga 1, Indonesia
  34. 16:00 CET, 24. maj 2019

    5 Chayka
    1 Biolog Novokubansk

    PFL Zone South, Russia
  35. 16:00 CET, 24. maj 2019

    1 Mashuk-KMV
    1 Spartak Nalchik

    PFL Zone South, Russia
  36. 16:00 CET, 24. maj 2019

    0 Spartak Vladikavkaz
    2 FC Volgar

    PFL Zone South, Russia
  37. 16:00 CET, 24. maj 2019

    0 Legion Dinamo
    0 Urozhay

    PFL Zone South, Russia
  38. 16:00 CET, 24. maj 2019

    0 Akademia Rostov
    3 Krasnodar 3

    PFL Zone South, Russia
  39. 16:00 CET, 24. maj 2019

    1 Terengganu
    0 Selangor

    Super Liga, Malaysia
  40. 16:00 CET, 24. maj 2019

    1 Dinamo Minsk
    0 Isloch

    Premier League, Belarus - Traktor Stadion
  41. 16:00 CET, 24. maj 2019

    0 Negeri Sembilan
    1 UKM FC

    Premier League, Malaysia
  42. 16:00 CET, 24. maj 2019

    1 UiTM
    2 Selangor United

    Premier League, Malaysia
  43. 16:15 CET, 24. maj 2019

    3 Beroe
    1 Levski Sofia

    First Professional League Championship Playoff, Bulgaria - Beroe
  44. 16:30 CET, 24. maj 2019

    2 FK Detonit Junior
    1 FK Sasa

    Vtora Liga East, North Macedonia
  45. 17:00 CET, 24. maj 2019

    1 Skalica
    0 Dubnica

    2. Liga, Slovakia
  46. 17:00 CET, 24. maj 2019

    1 Istanbul Basaksehir
    1 Alanyaspor

    Super Lig, Turkey - Basaksehir Fatih Terim Stadyumu
  47. 17:00 CET, 24. maj 2019

    2 Druzhba
    0 Angusht Nazran

    PFL Zone South, Russia
  48. 17:00 CET, 24. maj 2019

    2 Dinamo Tbilisi
    1 Torpedo Kutaisi

    Erovnuli Liga, Georgia
  49. 17:30 CET, 24. maj 2019

    2 FC Academica Clinceni
    1 FC Arges Pitesti

    Liga II, Romania
  50. 17:30 CET, 24. maj 2019

    1 KuPS
    0 Ilves

    Veikkausliiga, Finland - Savon Sanomat Areena
  51. 17:30 CET, 24. maj 2019

    0 FC Jazz
    1 KäPa

    Kakkonen - Lohko B, Finland
  52. 17:30 CET, 24. maj 2019

    2 IF Gnistan
    0 Tampere United

    Kakkonen - Lohko B, Finland
  53. 17:30 CET, 24. maj 2019

    1 SalPa
    2 KaaPo

    Kakkonen - Lohko B, Finland
  54. 17:30 CET, 24. maj 2019

    2 OLS
    2 JS Hercules

    Kakkonen - Lohko C, Finland
  55. 17:45 CET, 24. maj 2019

    3 BATE Borisov
    0 FK Slutsk

    Premier League, Belarus - Borisov Arena
  56. 18:00 CET, 24. maj 2019

    2 NK Istra 1961
    0 Rudes

    1. Division, Croatia
  57. 18:00 CET, 24. maj 2019

    0 Talinna Kalev
    3 Paide Linnameeskond

    Meistriliiga, Estonia
  58. 18:00 CET, 24. maj 2019

    0 Honduras U20
    5 New Zealand U20

    World Cup U20 Grp. C, International
  59. 18:00 CET, 24. maj 2019

    0 Qatar U20
    4 Nigeria U20

    World Cup U20 Grp. D, International
  60. 18:00 CET, 24. maj 2019

    1 FC Kiffen
    0 Sudet

    Kakkonen - Lohko A, Finland
  61. 18:00 CET, 24. maj 2019

    3 Mlada Boleslav
    0 FC Fastav Zlin

    1. Liga Europa League Playoff, Czech Republic - Adidas Arena
  62. 18:00 CET, 24. maj 2019

    1 Troyes
    2 Lens

    Ligue 1 Qualification, France - Stade de l'Aube
  63. 18:15 CET, 24. maj 2019

    1 Wehen
    2 Ingolstadt

    2. Bundesliga Qualification, Germany
  64. 18:30 CET, 24. maj 2019

    2 Sturm Graz (A)
    1 Allerheiligen

    Regionalliga Middle, Austria
  65. 18:30 CET, 24. maj 2019

    0 B 1913
    3 Næsby

    Danmarksserien Grp. 3, Denmark
  66. 18:30 CET, 24. maj 2019

    3 Nørresundby
    0 AaB II

    Danmarksserien Grp. 4, Denmark
  67. 18:30 CET, 24. maj 2019

    4 Germania Friedrichstal
    2 Freiberg

    Oberliga Baden-Wurttemberg, Germany
  68. 18:30 CET, 24. maj 2019

    1 FC Kuressaare
    0 Tulevik Viljandi

    Meistriliiga, Estonia
  69. 19:00 CET, 24. maj 2019

    6 Bad Gleichenberg
    1 FC Wels

    Regionalliga Middle, Austria
  70. 19:00 CET, 24. maj 2019

    2 SC Gleisdorf
    1 Völkermarkt

    Regionalliga Middle, Austria
  71. 19:00 CET, 24. maj 2019

    4 Deutschlandsberger SC
    1 Union Gurten

    Regionalliga Middle, Austria
  72. 19:00 CET, 24. maj 2019

    3 Kalsdorf
    3 SC Weiz

    Regionalliga Middle, Austria
  73. 19:00 CET, 24. maj 2019

    2 ATSV Stadl Paura
    0 WSC Hertha

    Regionalliga Middle, Austria
  74. 19:00 CET, 24. maj 2019

    0 Lendorf
    4 Vöcklamarkt

    Regionalliga Middle, Austria
  75. 19:00 CET, 24. maj 2019

    2 Kolding B
    1 B 1909

    Danmarksserien Grp. 3, Denmark
  76. 19:00 CET, 24. maj 2019

    2 Silkeborg KFUM
    1 Viborg II

    Danmarksserien Grp. 3, Denmark
  77. 19:00 CET, 24. maj 2019

    3 ASK-BSC Bruck/Leitha
    0 Mattersburg (A)

    Regionalliga East, Austria
  78. 19:00 CET, 24. maj 2019

    2 Rapid Wien (A)
    2 FC Stadlau

    Regionalliga East, Austria
  79. 19:00 CET, 24. maj 2019

    0 SC Neusiedl am See 1919
    0 SV Leobendorf

    Regionalliga East, Austria
  80. 19:00 CET, 24. maj 2019

    1 SC Team Wiener Linien
    4 FC Mauerwerk

    Regionalliga East, Austria
  81. 19:00 CET, 24. maj 2019

    0 SK Bischofshofen
    3 Kufstein

    Regionalliga West, Austria
  82. 19:00 CET, 24. maj 2019

    1 GIF Sundsvall
    1 AIK

    Allsvenskan, Sweden - NP3 Arena
  83. 19:00 CET, 24. maj 2019

    1 Dila Gori
    1 Saburtalo

    Erovnuli Liga, Georgia
  84. 19:00 CET, 24. maj 2019

    0 Kramfors-Alliansen
    2 Umeå FC Akademi

    2. Division Norrland, Sweden
  85. 19:00 CET, 24. maj 2019

    1 Stenungsunds IF
    0 Vänersborgs IF

    2. Division Norra Goetaland, Sweden
  86. 19:00 CET, 24. maj 2019

    3 Vänersborgs FK
    0 Torslanda IK

    2. Division Norra Goetaland, Sweden
  87. 19:00 CET, 24. maj 2019

    4 Huddinge IF
    1 AFK Linköping

    2. Division Soedra Svealand, Sweden
  88. 19:00 CET, 24. maj 2019

    5 Qviding FIF
    1 Ullareds IK

    2. Division Vaestra Goetaland, Sweden
  89. 19:00 CET, 24. maj 2019

    1 IFK Berga
    2 FK Karlskrona

    2. Division Oestra Goetaland, Sweden
  90. 19:00 CET, 24. maj 2019

    2 IFK Hässleholm
    3 Asarums IF FK

    2. Division Oestra Goetaland, Sweden
  91. 19:00 CET, 24. maj 2019

    4 Zilina
    2 Ruzomberok

    Super Liga Championship Group, Slovakia - Pod Dubnom
  92. 19:00 CET, 24. maj 2019

    1 Zeleziarne Podbrezova
    0 FK Senica

    Super Liga Relegation Group, Slovakia - ZELPO Arena
  93. 19:00 CET, 24. maj 2019

    0 Spartak Trnava
    0 Trencin

    Super Liga Relegation Group, Slovakia - Anton Malatinsky
  94. 19:00 CET, 24. maj 2019

    1 Zlate Moravce
    0 Nitra

    Super Liga Relegation Group, Slovakia - Stadion FC Vion
  95. 19:00 CET, 24. maj 2019

    1 PFC CSKA-Sofia
    0 Botev Plovdiv

    First Professional League Championship Playoff, Bulgaria - Bulgarska Armiya
  96. 19:00 CET, 24. maj 2019

    4 Ludogorets Razgrad
    1 Cherno More Varna

    First Professional League Championship Playoff, Bulgaria - Ludogorets Arena
  97. 19:00 CET, 24. maj 2019

    2 Avarta
    1 Skovshoved

    2. Division Relegation Group, Denmark
  98. 19:00 CET, 24. maj 2019

    1 Botswana Defence Force XI
    1 Security Systems

    Premier League, Botswana
  99. 19:00 CET, 24. maj 2019

    1 Gaborone United
    0 Centre Chiefs

    Premier League, Botswana
  100. 19:05 CET, 24. maj 2019

    3 Slovan Bratislava
    1 SKF Sered

    Super Liga Championship Group, Slovakia - National Football Stadium
  101. 19:05 CET, 24. maj 2019

    5 DAC 1904 Dunajska Streda
    0 Zemplin Michalovce

    Super Liga Championship Group, Slovakia - MOL Arena
  102. 19:10 CET, 24. maj 2019

    1 Kapfenberger SV
    1 LASK Juniors OÖ

    2. Liga, Austria - Franz-Fekete Stadion
  103. 19:10 CET, 24. maj 2019

    1 FC Liefering
    2 Wattens

    2. Liga, Austria - Red Bull Arena
  104. 19:10 CET, 24. maj 2019

    1 SV Lafnitz
    0 Floridsdorfer AC

    2. Liga, Austria - Sportplatz Lafnitz
  105. 19:10 CET, 24. maj 2019

    2 Amstetten
    3 Austria Lustenau

    2. Liga, Austria - Ertl Glas-Stadion
  106. 19:10 CET, 24. maj 2019

    2 Austria Wien (A)
    1 FC Wacker Innsbruck (A)

    2. Liga, Austria - Generali Arena
  107. 19:10 CET, 24. maj 2019

    0 SV Horn
    4 Wiener Neustadt

    2. Liga, Austria - Waldviertler Volksbank Arena
  108. 19:30 CET, 24. maj 2019

    2 ASK Ebreichsdorf
    0 FCM Arkadia Traiskirchen

    Regionalliga East, Austria
  109. 19:30 CET, 24. maj 2019

    5 FC Marchfeld Mannsdorf
    1 Admira Mödling (A)

    Regionalliga East, Austria
  110. 19:30 CET, 24. maj 2019

    2 Schwechat
    2 Wiener SK

    Regionalliga East, Austria
  111. 19:30 CET, 24. maj 2019

    1 SV Schermbeck
    0 TuS Erndtebrück

    Oberliga Westfalen, Germany
  112. 19:30 CET, 24. maj 2019

    1 Valbo FF
    2 Gamla Upsala

    2. Division Norra Svealand, Sweden
  113. 19:30 CET, 24. maj 2019

    4 IFK Haninge BRB
    2 Assyriska FF

    2. Division Soedra Svealand, Sweden
  114. 19:45 CET, 24. maj 2019

    1 Dnyapro Mogilev
    1 Gomel

    Premier League, Belarus - Stadion Spartak
  115. 19:45 CET, 24. maj 2019

    0 Yeni Corumspor
    0 Serik Belediyespor

    3. Lig Promotion Playoff, Turkey
  116. 20:00 CET, 24. maj 2019

    0 Fribourg
    0 Young Boys II

    1. Liga Grp. 1, Switzerland
  117. 20:00 CET, 24. maj 2019

    1 Schwaz
    1 Wörgl

    Regionalliga West, Austria
  118. 20:00 CET, 24. maj 2019

    3 Besiktas
    2 Kasimpasa

    Super Lig, Turkey - Vodafone Stadyumu
  119. 20:00 CET, 24. maj 2019

    4 Sivasspor
    3 Galatasaray

    Super Lig, Turkey - Yeni 4 Eylul Stadi
  120. 20:00 CET, 24. maj 2019

    2 Rizespor
    3 Trabzonspor

    Super Lig, Turkey - Caykur Didi Stadyumu
  121. 20:00 CET, 24. maj 2019

    0 SC Westfalia Herne
    0 SC Paderborn 07 II

    Oberliga Westfalen, Germany
  122. 20:00 CET, 24. maj 2019

    1 Al-Nahda
    0 Oman FC

    Professional League, Oman
  123. 20:00 CET, 24. maj 2019

    4 Al-Suwaiq
    0 Sur

    Professional League, Oman
  124. 20:00 CET, 24. maj 2019

    0 Al-Shabab
    2 Al Rustaq

    Professional League, Oman
  125. 20:00 CET, 24. maj 2019

    4 Al-Nasr Salalah
    0 Mirbat

    Professional League, Oman
  126. 20:00 CET, 24. maj 2019

    2 US Hostert
    0 Swift Hesperange

    National Division Qualification, Luxembourg
  127. 22:30 CET, 24. maj 2019

    0 CD UT Cajamarca
    0 Real Garcilaso

    Liga 1 - Apertura, Peru