Try the new bettingexpert

Kaikki ottelut tänään

  1. 23:00 GMT, 21st Apr 2019

    1 Platense FC
    1 CD Vida

    Liga Nacional - Clausura, Honduras
  2. 23:00 GMT, 21st Apr 2019

    1 CD Sonsonate
    1 Firpo

    Primera Division - Clausura, El Salvador
  3. 23:00 GMT, 21st Apr 2019

    0 Antofagasta
    1 Coquimbo Unido

    Primera Division, Chile
  4. 23:00 GMT, 21st Apr 2019

    1 CA Zacatepec
    0 Venados FC

    Ascenso MX Clausura Final Stage, Mexico
  5. 23:30 GMT, 21st Apr 2019

    1 America de Cali
    1 Millonarios

    Primera A Apertura, Colombia
  6. 00:00 GMT, 22nd Apr 2019

    3 Sol de America
    1 Nacional

    Division Profesional - Apertura, Paraguay
  7. 00:00 GMT, 22nd Apr 2019

    0 Atletico Junior
    0 Deportivo Pasto

    Primera A Apertura, Colombia
  8. 00:00 GMT, 22nd Apr 2019

    1 Independiente
    1 Argentinos Juniors

    Copa de la Superliga, Argentina
  9. 00:00 GMT, 22nd Apr 2019

    1 Villa Mitre
    1 Deportivo Madryn

    Federal A - Promotion - Playoff, Argentina
  10. 00:06 GMT, 22nd Apr 2019

    2 Santos
    1 Queretaro FC

    Liga MX Clausura, Mexico - Estadio Nuevo Corona
  11. 00:20 GMT, 22nd Apr 2019

    4 Los Angeles FC
    1 Seattle Sounders FC

    Major League Soccer, USA - Banc of California Stadium
  12. 00:30 GMT, 22nd Apr 2019

    1 Blooming
    0 Always Ready

    Primera Division - Apertura, Bolivia
  13. 00:30 GMT, 22nd Apr 2019

    1 CSD Macara
    1 Independiente del Valle

    Serie A, Ecuador
  14. 01:30 GMT, 22nd Apr 2019

    2 Club Atletico Mitre
    4 Almagro

    Primera B Nacional, Argentina
  15. 01:30 GMT, 22nd Apr 2019

    0 Union Espanola
    4 Everton CD

    Primera Division, Chile
  16. 02:00 GMT, 22nd Apr 2019

    2 Rionegro Aguilas
    1 Atletico Nacional

    Primera A Apertura, Colombia
  17. 02:00 GMT, 22nd Apr 2019

    0 Cimarrones de Sonora
    2 Dorados

    Ascenso MX Clausura Final Stage, Mexico
  18. 04:00 GMT, 22nd Apr 2019

    1 Clarence United
    0 Riverside Olympic

    Tasmania Premier League, Australia
  19. 05:00 GMT, 22nd Apr 2019

    4 Brisbane City U20
    0 Olympic FC U20

    NPL Youth Queensland, Australia
  20. 05:30 GMT, 22nd Apr 2019

    2 Hobart Zebras
    1 Devonport City

    Tasmania Premier League, Australia
  21. 05:30 GMT, 22nd Apr 2019

    0 Kingborough Lions
    0 Launceston City

    Tasmania Premier League, Australia
  22. 06:00 GMT, 22nd Apr 2019

    3 Sydney United 58
    1 Mt Druitt Town Rangers

    New South Wales, Australia
  23. 06:00 GMT, 22nd Apr 2019

    2 Western Pride U20
    4 Lions FC U20

    NPL Youth Queensland, Australia
  24. 06:00 GMT, 22nd Apr 2019

    0 Moreton Bay United U20
    0 SWQ Thunder U20

    NPL Youth Queensland, Australia
  25. 07:00 GMT, 22nd Apr 2019

    2 Brisbane City
    3 Olympic FC

    Queensland, Australia
  26. Näytä kaikki 
  27. Lataa lisää 
  28. Näytä kaikki uudella sivulla

Kaikki ottelut huomenna

  1. 0 Deportivo Capiata
    0 General Diaz

    Division Profesional - Apertura, Paraguay
  2. 0 Deportes Quindio
    0 Barranquilla FC

    Primera B Apertura, Colombia
  3. 0 Guarani
    0 Luqueno

    Division Profesional - Apertura, Paraguay
  4. 0 CA Talleres Remedios de Escalada
    0 Colegiales

    Primera B Metropolitana, Argentina
  5. 0 Tecnico Universitario
    0 El Nacional

    Serie A, Ecuador
  6. 0 Bucaramanga
    0 Atletico Huila

    Primera A Apertura, Colombia
  7. 0 Persija Jakarta
    0 Ceres-Negros FC

    AFC Cup Grp. G, International
  8. 0 FC Koebenhavn Reserves
    0 FC Helsingoer Reserves

    Reserve League Second Stage Grp. 2, Denmark
  9. 0 Peninsula Power U20
    0 Sunshine Coast U20

    NPL Youth Queensland, Australia
  10. 0 Melbourne Victory
    0 Guangzhou Evergrande

    AFC Champions League Grp. F, International
  11. 0 Kawasaki Frontale
    0 Ulsan Hyundai

    AFC Champions League Grp. H, International
  12. 0 Dinamo Zagreb B
    0 Solin

    2. Division, Croatia
  13. 0 Tskhinvali
    0 FC Guria Lanchkhuti

    Erovnuli Liga 2, Georgia
  14. 0 Samtredia
    0 FC Norchi Dinamo Tbilisi

    Erovnuli Liga 2, Georgia
  15. 0 Kolkheti-1913 Poti
    2 FC Gagra

    Erovnuli Liga 2, Georgia
  16. 0 Vendsyssel FF Reserves
    0 Viborg Reserves

    Reserve League Second Stage Grp. 4, Denmark
  17. 0 Daegu FC
    0 Sanfrecce Hiroshima

    AFC Champions League Grp. F, International
  18. 0 Shanghai SIPG FC
    0 Sydney FC

    AFC Champions League Grp. H, International
  19. 0 Gandzasar II
    0 Shirak II

    1. Division, Armenia
  20. 0 Lokomotiv
    0 Banants III

    1. Division, Armenia
  21. 0 Vejle Boldklub Reserves
    0 FC Midtjylland Reserves

    Reserve League Second Stage Grp. 3, Denmark
  22. 0 CA Bizertin
    0 Etoile du Sahel

    Ligue I, Tunisia
  23. 0 AS Gabes
    0 Club Africain

    Ligue I, Tunisia
  24. 0 Hajduk Split B
    0 Medimurje

    2. Division, Croatia
  25. 3 Junior Sevan
    0 Erebuni

    1. Division, Armenia
  26. Näytä kaikki 
  27. Lataa lisää 
  28. Näytä kaikki uudella sivulla