Try the new bettingexpert

Päivän kuumimmat ottelut

  1. 14:00 GMT, 21st Feb 2019

    0 Kazakhstan
    0 Moldova

    Friendlies, International
  2. 17:55 GMT, 21st Feb 2019

    0 Dinamo Zagreb
    0 Viktoria Plzen

    Europa League Final Stage, International - Stadion Maksimir
  3. 17:55 GMT, 21st Feb 2019

    0 Salzburg
    0 Club Bruges

    Europa League Final Stage, International - Red Bull Arena
  4. 17:55 GMT, 21st Feb 2019

    0 SSC Napoli
    0 FC Zuerich

    Europa League Final Stage, International - San Paolo
  5. 17:55 GMT, 21st Feb 2019

    0 Eintracht Frankfurt
    0 Shakhtar Donetsk

    Europa League Final Stage, International - Commerzbank Arena
  6. 17:55 GMT, 21st Feb 2019

    0 Valencia
    0 Celtic

    Europa League Final Stage, International - Estadio Mestalla
  7. 17:55 GMT, 21st Feb 2019

    0 Zenit St. Petersburg
    0 Fenerbahce

    Europa League Final Stage, International - Gazprom Arena
  8. 17:55 GMT, 21st Feb 2019

    0 Villarreal
    0 Sporting CP

    Europa League Final Stage, International - Estadio de la Ceramica
  9. 17:55 GMT, 21st Feb 2019

    0 Arsenal
    0 BATE Borisov

    Europa League Final Stage, International - Emirates Stadium
  10. 20:00 GMT, 21st Feb 2019

    0 Inter
    0 Rapid Wien

    Europa League Final Stage, International - Giuseppe Meazza
  11. 20:00 GMT, 21st Feb 2019

    0 Genk
    0 Slavia Prague

    Europa League Final Stage, International - Luminus Arena
  12. 20:00 GMT, 21st Feb 2019

    0 Bayer Leverkusen
    0 FC Krasnodar

    Europa League Final Stage, International - BayArena
  13. 20:00 GMT, 21st Feb 2019

    0 Chelsea
    0 Malmoe FF

    Europa League Final Stage, International - Stamford Bridge
  14. 20:00 GMT, 21st Feb 2019

    0 Real Betis
    0 Rennes

    Europa League Final Stage, International - Estadio Benito Villamarin
  15. 20:00 GMT, 21st Feb 2019

    0 Dynamo Kyiv
    0 Olympiacos

    Europa League Final Stage, International - Stadion NSK Olimpiyskiy, Kyiv
  16. 20:00 GMT, 21st Feb 2019

    0 Benfica
    0 Galatasaray

    Europa League Final Stage, International - Estadio da Luz

Kaikki ottelut tänään

  1. 23:00 GMT, 20th Feb 2019

    3 Atletico Tubarao
    2 Joinville

    Catarinense, Brazil
  2. 23:00 GMT, 20th Feb 2019

    6 Brusque
    1 Metropolitano

    Catarinense, Brazil
  3. 23:00 GMT, 20th Feb 2019

    1 4 de Julho
    1 Altos

    Piauiense, Brazil
  4. 23:00 GMT, 20th Feb 2019

    2 Paysandu
    0 Aguia de Maraba

    Paraense, Brazil
  5. 23:00 GMT, 20th Feb 2019

    1 Deportivo Pereira
    0 Orsomarso

    Primera B Apertura, Colombia
  6. 23:00 GMT, 20th Feb 2019

    3 Ceara
    0 Guarany de Sobral

    Cearense 2nd Group Stage, Brazil
  7. 23:15 GMT, 20th Feb 2019

    0 Frei Paulistano
    1 Confianca

    Sergipano 1st Group Stage, Brazil
  8. 23:30 GMT, 20th Feb 2019

    1 Juazeirense
    0 Fluminense de Feira

    Baiano, Brazil
  9. 23:30 GMT, 20th Feb 2019

    4 Novoperario FC
    0 Operario AC

    Sul-Matogrossense, Brazil
  10. 23:30 GMT, 20th Feb 2019

    1 Perilima
    0 Botafogo PB

    Paraibano, Brazil
  11. 23:30 GMT, 20th Feb 2019

    1 America RN
    2 ABC

    Potiguar 1st Group Stage Playoff, Brazil
  12. 00:00 GMT, 21st Feb 2019

    1 Boca Juniors
    2 Atletico Tucuman

    Superliga, Argentina
  13. 00:30 GMT, 21st Feb 2019

    0 Defensa y Justicia
    3 Botafogo RJ

    Copa Sudamericana, International
  14. 00:30 GMT, 21st Feb 2019

    3 Aurora
    3 Bolivar

    Primera Division - Apertura, Bolivia
  15. 00:30 GMT, 21st Feb 2019

    0 Floresta
    1 Horizonte

    Cearense 2nd Group Stage, Brazil
  16. 00:30 GMT, 21st Feb 2019

    4 Corinthians
    2 Avenida

    Cup, Brazil
  17. 00:30 GMT, 21st Feb 2019

    5 Santa Cruz
    3 Nautico

    Cup, Brazil
  18. 00:30 GMT, 21st Feb 2019

    0 Serra
    2 Vasco da Gama

    Cup, Brazil
  19. 00:35 GMT, 21st Feb 2019

    0 Defensor Sporting
    2 Atletico MG

    Copa Libertadores Qualification, International
  20. 00:45 GMT, 21st Feb 2019

    1 Royal Pari
    3 Blooming

    Primera Division - Apertura, Bolivia
  21. 01:00 GMT, 21st Feb 2019

    1 FC Juarez
    1 Puebla

    Copa MX Clausura Grp. 2, Mexico
  22. 01:00 GMT, 21st Feb 2019

    1 Cafetaleros de Tapachula
    1 CD Guadalajara

    Copa MX Clausura Grp. 8, Mexico
  23. 01:00 GMT, 21st Feb 2019

    1 Tolima
    2 Atletico Junior

    Primera A Apertura, Colombia
  24. 01:05 GMT, 21st Feb 2019

    2 CD Marathon
    6 Santos

    CONCACAF Champions League, International - Estadio Olimpico Metropolitano
  25. 01:05 GMT, 21st Feb 2019

    0 CA Pantoja
    2 New York Red Bulls

    CONCACAF Champions League, International - Estadio Olimpico Felix Sanchez
  26. Näytä kaikki 
  27. Lataa lisää 
  28. Näytä kaikki uudella sivulla

Kaikki ottelut huomenna

  1. 0 Sportivo Italiano
    0 Victoriano Arenas

    Primera C, Argentina
  2. 0 Paragominas FC
    0 Remo

    Paraense, Brazil
  3. 0 Fortaleza
    0 Ferroviario

    Cearense 2nd Group Stage, Brazil
  4. 0 Goias
    0 CRB

    Cup, Brazil
  5. 0 Once Caldas
    0 Deportivo Santani

    Copa Sudamericana, International
  6. 0 Deportes Quindio
    0 Leones

    Primera B Apertura, Colombia
  7. 0 Libertad
    0 Atletico Nacional

    Copa Libertadores Qualification, International
  8. 0 Oriente Petrolero
    0 San Jose

    Primera Division - Apertura, Bolivia
  9. 0 Sporting Kansas City
    0 Toluca

    CONCACAF Champions League, International - Children's Mercy Park
  10. 0 Club Sport Herediano
    0 Atlanta United

    CONCACAF Champions League, International - Estadio Eladio Rosabal Cordero
  11. 0 South Melbourne FC U20
    0 Dandenong City U20

    NPL Youth Victoria, Australia
  12. 0 Pascoe Vale SC
    0 Bentleigh Greens

    Victorian, Australia
  13. 0 Melbourne Knights
    0 Altona Magic

    Victorian, Australia
  14. 0 Hume City FC
    0 Oakleigh Cannons

    Victorian, Australia
  15. 0 Central Coast Mariners
    0 Brisbane Roar FC

    A-League, Australia - Central Coast Stadium
  16. 0 Redlands United
    0 Gold Coast Knights

    Queensland, Australia
  17. 0 Campbelltown City
    0 Adelaide Blue Eagles

    Southern, Australia
  18. 0 South Melbourne
    0 Dandenong City

    Victorian, Australia
  19. 0 White City Woodville
    0 West Torrens Birkalla

    Southern State League, Australia
  20. 0 Salisbury United
    0 Cumberland United

    Southern State League, Australia
  21. 0 Cerezo Osaka
    0 Vissel Kobe

    J. League, Japan
  22. 0 Centenary Stormers
    0 Toowong

    Brisbane Premier League, Australia
  23. 0 Al Hussein
    0 Al Naft

    Premier League, Iraq
  24. 0 Shillong Lajong
    0 Gokulam FC

    I-League, India
  25. 0 Chindia Targoviste
    0 CS Aerostar Bacau

    Liga II, Romania
  26. Näytä kaikki 
  27. Lataa lisää 
  28. Näytä kaikki uudella sivulla