Mecze NA ŻYWO

  1. 20:30 CET, 10 gru 2018

    1 VfL Bochum
    2 St. Pauli

    2. Bundesliga, Germany
  2. 20:45 CET, 10 gru 2018

    0 Haringey Borough
    0 Bishop's Stortford

    Isthmian Premier Division, England - Coles Park
  3. 20:45 CET, 10 gru 2018

    0 Pro Vercelli
    0 Cuneo

    Serie C Grp. A, Italy
  4. 21:00 CET, 10 gru 2018

    1 Everton
    0 Watford

    Premier League, England - Goodison Park
  5. 21:00 CET, 10 gru 2018

    0 Athletic Bilbao
    0 Girona

    Primera Division, Spain - San Mames Barria
  6. 21:00 CET, 10 gru 2018

    0 Salernitana
    3 Brescia

    Serie B, Italy - Stadio Arechi
  7. 21:00 CET, 10 gru 2018

    1 Almagro
    2 Central Cordoba de Santiago

    Primera B Nacional, Argentina
  8. 21:00 CET, 10 gru 2018

    1 Comunicaciones
    1 Deportivo Espanol

    Primera B Metropolitana, Argentina
  9. 21:00 CET, 10 gru 2018

    0 Sacachispas FC
    1 Club Atletico Estudiantes

    Primera B Metropolitana, Argentina
  10. 21:00 CET, 10 gru 2018

    0 Justo Jose de Urquiza
    1 Acassuso

    Primera B Metropolitana, Argentina
  11. 21:00 CET, 10 gru 2018

    0 Laferrere
    0 Excursionistas

    Primera C, Argentina
  12. 21:00 CET, 10 gru 2018

    0 Argentino de Quilmes
    0 Berazategui

    Primera C, Argentina
  13. 21:00 CET, 10 gru 2018

    0 Club Lujan
    0 El Porvenir

    Primera C, Argentina
  14. 21:00 CET, 10 gru 2018

    1 Ferro Carril Oeste General Pico
    1 Deportivo Madryn

    Federal A Zona 1, Argentina
  15. 21:00 CET, 10 gru 2018

    2 Villa Mitre
    1 Independiente de Neuquen

    Federal A Zona 1, Argentina
  16. 21:00 CET, 10 gru 2018

    1 CA Alvarado
    0 Sol de Mayo

    Federal A Zona 1, Argentina
  17. 21:00 CET, 10 gru 2018

    0 Deportivo Roca
    1 Sansinena BB

    Federal A Zona 1, Argentina
  18. 21:15 CET, 10 gru 2018

    0 Feirense
    0 Maritimo

    Primeira Liga, Portugal - Estadio Marcolino de Castro

Wszystkie mecze dzisiaj

  1. 00:00 CET, 10 gru 2018

    1 Instituto
    1 Quilmes

    Primera B Nacional, Argentina
  2. 00:30 CET, 10 gru 2018

    0 Destroyers
    2 Bolivar

    Primera Division - Clausura, Bolivia
  3. 00:30 CET, 10 gru 2018

    3 Guabira
    0 Aurora

    Primera Division - Clausura, Bolivia
  4. 00:30 CET, 10 gru 2018

    2 San Lorenzo de Alem
    0 Racing de Cordoba

    Federal A Zona 3, Argentina
  5. 01:00 CET, 10 gru 2018

    2 Waterhouse FC
    1 Dunbeholden

    Premier League, Jamaica
  6. 01:00 CET, 10 gru 2018

    2 Club Xelaju
    0 Comunicaciones FC

    Liga Nacional Apertura Final Stage, Guatemala
  7. 01:30 CET, 10 gru 2018

    1 Racing Club
    0 San Martin San Juan

    Superliga, Argentina
  8. 01:30 CET, 10 gru 2018

    0 Rosario Central
    0 River Plate

    Superliga, Argentina
  9. 01:45 CET, 10 gru 2018

    6 CF America
    1 Pumas

    Liga MX Apertura Playoff, Mexico - Estadio Azteca
  10. 13:00 CET, 10 gru 2018

    1 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
    0 Ludogorets Razgrad II

    Second Professional League, Bulgaria
  11. 13:00 CET, 10 gru 2018

    3 Blackburn U23
    1 Swansea U23

    Premier League 2 Division 1, England - Leyland County Ground
  12. 13:00 CET, 10 gru 2018

    0 Becej 1918
    0 TSC Backa Topola

    Prva Liga, Serbia
  13. 13:45 CET, 10 gru 2018

    3 Al Mokawloon Al Arab
    0 Petrojet

    Premier League, Egypt
  14. 15:00 CET, 10 gru 2018

    1 MCO Oujda
    0 Chabab Rif Al Hoceima

    Botola Pro, Morocco
  15. 15:00 CET, 10 gru 2018

    0 Al-Nejmeh
    3 Al-Ahed

    Premier League, Lebanon
  16. 16:00 CET, 10 gru 2018

    1 Al Masry
    1 El Dakhleya

    Premier League, Egypt
  17. 16:30 CET, 10 gru 2018

    3 Botew Płowdiw
    0 Vitosha Bistritsa

    First Professional League, Bulgaria - Botev 1912 - Komatevo
  18. 16:30 CET, 10 gru 2018

    0 Sepsi OSK
    1 Botosani

    Liga I, Romania - Stadionul Municipal, Sfantu Gheorghe
  19. 16:30 CET, 10 gru 2018

    1 Bouake FC
    2 ASEC Mimosas

    Ligue 1, Ivory Coast
  20. 16:30 CET, 10 gru 2018

    2 San Pedro
    0 Sporting Gagnoa

    Ligue 1, Ivory Coast
  21. 17:00 CET, 10 gru 2018

    1 Adana Demirspor
    1 Giresunspor

    1. Lig, Turkey
  22. 17:00 CET, 10 gru 2018

    0 Gazisehir Gaziantep FK
    2 Balikesirspor

    1. Lig, Turkey
  23. 17:30 CET, 10 gru 2018

    2 Terek Grozny
    0 Arsenał Tuła

    Premier League, Russia - Akhmat-Arena
  24. 18:00 CET, 10 gru 2018

    Arka Gdynia
    3 Cracovia

    Ekstraklasa, Poland - Stadion Miejski Gosir
  25. 18:00 CET, 10 gru 2018

    1 Rudes
    1 Slaven

    1. Division, Croatia
  26. Wszystkie 
  27. Więcej 
  28. Przeglądaj wszystkie w nowej stronie

Wszystkie mecze jutro

  1. 01:05 CET, 11 gru 2018

    0 Arsenal Sarandi
    0 Nueva Chicago

    Primera B Nacional, Argentina
  2. 01:15 CET, 11 gru 2018

    0 Belgrano
    0 Tigre

    Superliga, Argentina
  3. 01:30 CET, 11 gru 2018

    0 Blooming
    0 Nacional Potosi

    Primera Division - Clausura, Bolivia
  4. 01:30 CET, 11 gru 2018

    0 Estudiantes de Rio Cuarto
    0 Desamparados

    Federal A Zona 3, Argentina
  5. 02:00 CET, 11 gru 2018

    0 Club Atletico Mitre
    0 Deportivo Moron

    Primera B Nacional, Argentina
  6. 02:35 CET, 11 gru 2018

    0 Arnett Gardens
    0 Humble Lions

    Premier League, Jamaica
  7. 09:30 CET, 11 gru 2018

    0 Real Kashmir
    0 Shillong Lajong

    I-League, India
  8. 12:00 CET, 11 gru 2018

    0 Galatasaray U19
    0 FC Porto U19

    UEFA Youth League Grp. D, International
  9. 13:45 CET, 11 gru 2018

    0 Malezja
    0 Wietnam

    AFF Championship Final Stage, International
  10. 14:00 CET, 11 gru 2018

    0 Inter U19
    0 PSV Eindhoven U19

    UEFA Youth League Grp. B, International
  11. 14:00 CET, 11 gru 2018

    0 Monaco U19
    0 Borussia Dortmund U19

    UEFA Youth League Grp. A, International
  12. 14:00 CET, 11 gru 2018

    0 Schalke 04 U19
    0 Lokomotiv Moscow U19

    UEFA Youth League Grp. D, International
  13. 14:30 CET, 11 gru 2018

    0 Gubbio
    0 L.R. Vicenza Virtus

    Serie C Grp. B, Italy
  14. 15:00 CET, 11 gru 2018

    0 FC Pune City
    0 FC Goa

    Indian Super League, India
  15. 16:00 CET, 11 gru 2018

    0 Barcelona U19
    0 Tottenham U19

    UEFA Youth League Grp. B, International
  16. 16:00 CET, 11 gru 2018

    0 Club Brugge U19
    0 Atletico Madrid U19

    UEFA Youth League Grp. A, International
  17. 16:00 CET, 11 gru 2018

    0 FK Crvena Zvezda U19
    0 Paris Saint Germain U19

    UEFA Youth League Grp. C, International
  18. 16:00 CET, 11 gru 2018

    0 Liverpool U19
    0 SSC Napoli U19

    UEFA Youth League Grp. C, International
  19. 16:00 CET, 11 gru 2018

    0 Wadi Degla FC
    0 El Entag El Harby

    Premier League, Egypt
  20. 16:30 CET, 11 gru 2018

    0 Al-Sadd
    0 Al-Duhail SC

    Qatar Stars League, Qatar
  21. 17:00 CET, 11 gru 2018

    0 Smouha SC
    0 Al Masry

    Premier League, Egypt
  22. 17:00 CET, 11 gru 2018

    0 Sankoyo Bush Bucks
    0 Centre Chiefs

    Premier League, Botswana
  23. 18:00 CET, 11 gru 2018

    0 Misr El-Maqasa
    0 Al Ahly

    Premier League, Egypt
  24. 18:00 CET, 11 gru 2018

    0 Sharps Shooting Stars
    0 BR Highlanders

    Premier League, Botswana
  25. 18:00 CET, 11 gru 2018

    0 Mushuc Runa
    0 Aucas

    Serie A Copa Sudamericana Playoff, Ecuador
  26. Wszystkie 
  27. Więcej 
  28. Przeglądaj wszystkie w nowej stronie