Denis Istomin

NAJBOLJA JARED DONALDSON VS DENIS ISTOMIN PROGNOZA.

Jared Donaldson da pobedi 1. set
Prognozirano: 1.65 - 20. Maj 20:50
Jared Donaldson i Denis Istomin igraju u prvom kolu Geneve,igrali su tri puta pre ovog turnira,Istomin je bio bolji u sva tri duela,Istomin je došao do sva tri prva seta,oba igrača su došla u lošoj formi na ovaj turnir,Donaldson će u ovom meču biti u najboljoj prilici da prvi put pobedi Istomina,i da po prvi put dođe do prvog seta,Istomin je pre ovog turnira igrao challenger,izgubio je sa 2:0,Donaldson je izgubio u prvom kolu Rima sa 2.1,ali je odigrao dosta bolje,ako tako bude igrao i u ovom meču,mogao bi bez problema doći do dobrog rezultata,velike su šanse da u prvom setu ividmo veliki broj gemova,dvanaest,ili svih trinaest,Donaldson bi trebao lakše dobijati svoje servis gemove u prvom setu.
Jared Donaldson i Jared Donaldson imaju odigranih 3 utakmica, uz odnos 0-3 u međusobnim susretima

Prognozirano: 2.05 - 21. Maj 06:42
Prvi mec turnira u genevi odigrat ce dva dobra tenisera ali oba su u jsko losoj formi. Donaldoson i istomin. Tesko je prognoszirati pobjednika ovog susrets ali mislim ds bi donaldson mogao konacno da triunfuje protiv svog protivnika danas ali u svakom slucaju ocekujem tvrd mec vjerovatno u 3 seta i nadam se da ovo preko 22.5 ide lagano veoma lagano. Ocekujem da istomin povede ali na kraju da donaldson rjesi mec u svoju korist. Nadam se da ce igrati kao i do sada tako da bi over trebao doci lagano. Sretno svima koji pratw ovaj tip lijep pozdrav svima
    Jared Donaldson da pobedi
    Preko 9.5 utakmica u 1. set

Prognozirano: 2.50 - 21. Maj 08:33
Niti jedan od ove dvojice igrča nije preterano sjajan na šljaci ali Istomin je ipak mnogo iskusniji na njoj a i vodi 3-0 u međusobnim susretima protiv Donaldsona, pa mislim da može i ovde do pobede. Istomin je prošle godine na šljaci u Madridu dobio Donaldsona u 2 seta, potom na tvrdoj podlozi u Čengduu u 3 seta i ranije ove godine u Brizbejnu u 2 seta, pa deluje kao da Istomin ima recept za mladog Amerikanca. Donaldson do sada u karijeri na šljaci ima skor 35-26 van Amerike i na crvenoj šljaci samo 25-16 i to tek 10 pobeda na cvenoj šljaci od 2015. do danas.
Poslednji put kad je Denis Istomin igrao protiv ovog protivnika, Denis Istomin won (7/6 - 6/2)
Poslednji put kad je Denis Istomin igrao protiv ovog protivnika na ovoj podlozi, Denis Istomin won (7/6 - 6/4)