Carla Suarez Navarro

NAJBOLJA CAROLINE GARCIA VS CARLA SUAREZ NAVARRO PROGNOZA.

Caroline Garcia da pobedi
Prognozirano: 1.50 - 1. Sep. 13:58
WTA singl WTA US Open SAD igra se na tvrdoj podlozi i to jedna sesnestina finala i sastaju se teniserka Caroline Garsija i teniserka Suarez Navaro C. u ovom susretu favorit za pobedu je teniserka Caroline Garsija koja se nalazi na 6. poziciji na WTA listi dok se njena protivnica teniserka Suarez Navaro C. nalazi na 24. poziciji na WTA listi. Do sada su se medjusobno sastajale dva puta i tom prilikom je oba puta pobedila teniserka Caroline Garsia na tvrdoj podlozi sa 2:1 u setovima a na zemlji je pobedila sa 2:0 u setovima. U ovom ocekujem pobedu Caroline Garsie.
Poslednji put kad je Caroline Garcia igrao protiv ovog protivnika, Caroline Garcia won (6/2 - 6/3)

Prognozirano: 2.20 - 1. Sep. 11:07
Caroline Garcia je vjerojatno imala najgori zdrijeb u prva 2 kola od svih tenisacica, a sigurno od svih nositeljica. Garcia se vec u prvom kolu morala boriti sa Kontom, koju je na kraju dobila u 2 seta, a onda u drugom kolu i protiv Puig koju je dobila u 3 seta. Danas na papiru ima dosta laksi posao nego u prva 2 kola. CSN je daleko od svojih najboljih dana. U New Haventu je otisla do finala uz 3 predaje, i mislim da je trenutno daleko od razline potrebne da se suprostavi Garcii tako da se nadam i ocekujem od Francuskinje da dobije ovo u 2 seta na jako dobru kvotu.

Dogadjaji koji uskoro počinju

Nema utakmica

Preko 8.5 utakmica u 1. set
    Tačan rezultat: 2-1

Prognozirano: 1.60 - 1. Sep. 14:00
Caroline Garcia će igrati protiv Carle Suarez Navarro u trećem kolu US Opena,igra se na betonu,pa će Caroline biti favorit za osvajanje prvog seta,i za pobedu,biće ovo treći meč između Caroline i Carle,igrale su na betonu i na šljaci pre ovog turnira,Caroline ima dve pobede,ali je Carla došla do prvog seta na betonu,pre dve godine,ne lako,ali je osvojila prvi set,Caroline se revanširala ove sezone na šljaci,pobedila je posle dva seta,prvi set je osvojila veoma lako,sa dva brejka,pa će biti dosta bliža prvom setu i u ovom meču,u boljoj je formi od Carle,šesti je nosilac na ovom turniru,Carla je u oba prethodna meča na ovom turniru izgubila set,pa neće biti iznenađenje ako izgubi prvi set i u ovom meču.
Caroline Garcia i Caroline Garcia imaju odigranih 2 utakmica, uz odnos 2-0 u međusobnim susretima
Poslednji put kad je Caroline Garcia igrao protiv ovog protivnika na ovoj podlozi, Caroline Garcia won (4/6 - 6/4 - 6/3)