Darussafaka

NAJBOLJA MACCABI TEL AVIV VS DARUSSAFAKA PROGNOZA.

Preko 159.5 poena
Prognozirano: 1.74 - 28. Feb. 18:29
24. kolo evrolige donece nam mec izmedju makabi tel aviva i darusafake domacini se nalaze na 10. mestu sa skorom 10 : 13 dok su gosti na poslednjem 16. sa skorom 3 : 20 makabi ima realne sanse da se plasira u top 8 ekipa i mislim da ce uciniti sve da to i ostvari u ovom meci ja sam se odlucio za veci broj poena konkretno da ce ih biti 160 ili vise kos razlika makabija je 1827 : 1850 dok je kos razlika darusafake 1725 : 1959 mozda vidimo i ubedljivu pobedu makabija sa velikim ukupnim brojem poena srecno

Maccabi Tel Aviv da pobedi (1x2)

Maccabi Tel Aviv -2.50 u 1. četvrtina (AH)
Prognozirano: 1.71 - 28. Feb. 17:57
Veceras od 8 nas ocekuje tekma izmedju Makabi Tel Aviv-a i Darusafake. Ove sezone Darusafaka igra jako ocajno i verujem da ce ih Makabi demolirati ovde sa nekih 10+ razlike, jer ocigedno je da je kvalitet na strani makabija, koji se preporodio nakon dolaska novog trenera, te se samim tim vratila i nada da bi ovaj tim mogao nesto da ucini ove sezone u EL. Razmisljam vec celli dan, da li da igram hendikepe na poluvreme, ili celu, ili cetvrtinu, pa se odlucih za ovo, jer mi deluje moguce da bi makabi na kraju prve cetvrtine mogao da ode na klupu sa 3 poena razlike. Srecno svima koji prate!
    Maccabi Tel Aviv -14.00 (AH)
    Maccabi Tel Aviv -13.50 (AH)
    Preko 79.5 poena u 1. poluvreme

Maccabi Tel Aviv da pobedi
Prognozirano: 1.08 - 28. Feb. 18:34
Predstojeću utakmicu tipujem na Maccabi Tel-Aviv jer je ovaj tim na 10.mjestu na tabeli sa osvojenih 10 utakmica i izgubljenih 13, takođe sa DIFF -23. Dok gostujući tim ima 3 pobjede, a 20 izgubljenih utakmica , DIFF - 234 i nalazi se na poslednjem mjestu u tabeli. Veliku prednost domaćem timu će donijeti i to što igraju na svom terenu. Prosječan broj poena kod oba tima je 10, s tim što je pobjednik prvog poluvremena Maccabi sa 4/5. Razlika izmedju ostvarenih rezultata kod timova nije velika, bod ili dva. S tim što je prvi u prvom susretu razliku od 4 poena postigla ekipa Maccabi-ja. Analizirajući sve te činjenice pretpostavljam da će taj tim i odneti pobjedu.