Deportivo Saprissa

NAJBOLJA LIMON BLACK STAR VS DEPORTIVO SAPRISSA PROGNOZA.

Preko 4 gola
Prognozirano: 2.36 - 10º jun 21:37
Fudbal - Kostarika: Primera Division - Clausura U.C.R. je daleko najslabiji tim u ligi, oni imaju veoma slabu defanzivu ove sezone u ligi i imali su preko 5 gola na tri od poslednjih pet utakmica. Takođe, treba dodati da smo na tri od poslednjih četiri duela između ovih timova, mogli da vidimo 4 ili više gola. Moj ulog za ovu opkladu će biti 1/10 jedinica.

Prognozirano: 1.82 - 9º jun 10:51
Domaci tim je ekipa koja se nalazi u jako losoj formi i mislim da ce jako tesko uspeti da pruze jak otpor protiv ekipe koja vazi za jednu od najboljih u Ligi. Verujem da ce gosti dominirati od samog starta i ocekujem da dodju do ubedljive pobede na kraju, srecno
LIMON BLACK STAR - DEPORTIVO SAPRISSAKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 4.20 - 10º jun 23:52
Mislim da su moguca i 3 gola u 1. Poluvremenu. Znam da se cini kao mnogo ali onaj tip susreta gdje domacin iznenadi i povede ali se Saprissa ubrzo sabere zabije gol pa jos jedan nakon toga. Na kraju i dobiju 1. Poluvrijeme rekao bih sa mozda 2 1 za Saprissu.

Prognozirano: 6.75 - 10º jun 20:49
Utakmica prve lige Kostarike, mislim da ce gosti da pobede veceras vrlo lako jer su najbolji tim u ligi i verujem da ce gosti da odigraju dobro od samog pocetka i mislim da ce oni vec na poluvremenu da vode sa 2 gola razlike rezultatom 0:2 mislim da ce oni na kraju lako da dodju do pobede. Srecno svima
Tim Limon Black Star je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
    Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa 2/2
    Oba tima postižu pogodak : da
    Oba tima postižu pogodak : ne

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.50 - 10º jun 22:27
Pozdrav i dobrodošli na nogometni susret, tačnije Kostaričku ligu gdje će ekipa Univeristarios igrati na svom stadionu, a k njima će doći ekipa Saprissa. Moj savjet za ovaj susret je pobjeda Saprisse u regularnom vremenu. Iako izgledi ne zakucavaju, favorit je samo jedan gost koji zauzme 1 poziciju u ligi i njihov suparnik će biti posljednja ekipa koja danas mora pobijediti jer je nakon 3 remija zauzvrat prednost u odnosu na rivale koji jure do 3 boda smanjena
Tim Limon Black Star je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
    Deportivo Saprissa da pobedi Draw No Bet

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Nerešeno u 1. poluvreme
Prognozirano: 2.94 - 10º jun 20:50
se igra natprevar koj e mnogu biten i za dvete ekipi, domakinite koi nemaat pobeda vo poslednite 5 utakmici , a gostite nemaat nitu eden poraz vo posledno vreme , vecerva ke bide mnogu zestoko i nema da bide lesno vednas da dojde do pobeda favoritot na ovoj duel , tip X prvo poluvreme
Poslednji put kad je tim Limon Black Star igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 0-0
    Marineros de Puntarenas (+2) (EH)
    Deportivo Saprissa -1.00 (AH)

ISTAKNUTI HENDIKEP TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.30 - 10º jun 23:04
Domaćini u zadnje vrijeme Kako na svom terenu tako i u gostima igraju zaista jako dobro imali su malo nesreće na zadnje dvije utakmice jer su po meni bili bolja ekipa golove su primili pred kraj utakmice a danas ili očekuje ekipa koja je na prvom mjestu ali isto tako vjerujem da bi danas ovdje mogli doći do dobro rezultate jer su gosti ipak malo pali u formi.
Anthony Contreras je najbolji strelac u timu Limon Black Star na ovom takmičenju ove sezone sa 6 postignutih golova
    Ispod 4.25 gola
    Ispod 3.5 gola
    Deportivo Saprissa -1.00 u 1. poluvreme (AH)

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.95 - 10º jun 18:41
Kostarika, Primera, Klausura, mec 22.kola izmedju domaceg tima La Universitarios i tima Deportiva Saprisa. Saprisa je mnogo bolji tim i nalazi se na prvom mestu sa 45 bodova a gosti sa svega 13 bodova na poslednjme mestu. Pored pobede gostiju ocekujem i dosta golova i tipujem na preko 3,5 goal
Tim Deportivo Saprissa je postigao pogodak na 77% utakmica na gostujućem terenu ove sezone