Barcelona

NAJBOLJA LIVERPOOL VS BARCELONA PROGNOZA.

Oba tima postižu pogodak u 1. poluvreme: da
Prognozirano: 4.00 - 7. Maj 18:10
Revans mec ovog kola u kom ocekujem da ce biti golova doamci tim juri prednost iz prvog meca od 3-0 ,otezavajuca oklnost za doamci tim je ta da nmece biti dva napadacsa Frimina i Salaha pa verujemd a ce gostim danas btii olaksan posao,mislim da ce doamci tim od prvog minuta krenuti jako ofanzivno da ce redjati prilike dok ocekujem da ce se gosti braniti i ici na kontre verujem da ce u prvom delu meca dopamci tim prvi doci do gola ali mislim da ce do kraja prvog dela meca gosti uspeti da poravnaju rezultat,mojt ip je da ce u prvom delu meca oba tima dati po gol.

Prognozirano: 2.76 - 6. Maj 23:35
Liga prvaka mec u polu finalu revans izmedju domaceg tima Liverpul iz Engleske i gostujuceg tima Barselona iz Spanije ovde je sve vec jasno sigurno ide dalje u istorijsko finale Barsa koja je kod kuce lako golom suareza i sa jos dve majstorije Mesija napravila bum sa 3:0 su tad slavili pobedu i nece biti lako Klopu da osvezi tim za tako kratak period ipak je na spram njih mocna barsa koja moze da ih pobedi i na njihovom popularnom enfildu domacin bez puno vaznih igraca kao i gost ocekujem efikasan mec da bude pa zato tip oba tima daju gol drugo poluvreme

Prognozirano: 26.00 - 7th May 17:14
Jedan vise nego zanimljiv mec nas ocekuje veceras u polufinalu Lige Sampiona u kome ce se sastati dve trenutno najbolje ekipe na svetu.Na Kamp Nou su pokazali vanzemaljski fudbal,pa se tome nadam i veceras.Barsa ima ogromnu prednost,Liverpul oslabljen docekuje ovaj mec,ali daleko od toga da ce izaci sa belom zastavicom.Ocekujem da od samog starta krenu jako i agresivno,iako na vreme postignu pogodak,mislim da mozemo ocekivati goleadu.Smatram da Barsa nece izaci skrstenih ruku,vec ce i te kako pretiti kada imaju priliku za to.Sastaju se ekipe sa najvecim ofanzivnim potencijalom na svetu,pa s toga smatram da nije nerealno ocekivati sedam i vise pogotka.

Prognozirano: 13.00 - 7th May 15:52
Dobro vece svima, druga utakmica polufinala lige sampiona utakmicu igraju Liverpool i Barcelona. U prvom mecu kao sto je vez poznato barcelona je pobedila sa 3:0. Ukoliko ste pratili mec domacini su i tada imali sjajnu priliku da postignu i 4 gol i bas zbog toga mislim da ce ipak propustiti sansu da prodju i finale i da ce Liveprul uspeti da ih savlada sa minimum 3 gola razlike. Domacin ce uci u ovaj mec oslabljen ali ipka ima igraca sa klupe koji su veoma kvalitettni i koji su pokkazali u prolom premier ligaskom mecu da mogu da postignu gol, kao sto je Divock Origi. YNWA!

Prognozirano: 1.57 - 7th May 07:20
U prvoj polufinalnoj utakmici Lige Sampiona u kojoj je Barcelona na Nou Camp-u docekal Liverpool, Liverpool je izgubio sa 3:0 ali to nije merilo igre Liverpoola koji je utakmicu odigra odlicno ali sreca je presudila u korist domacina. Posto Liverpool ima zaostatak iz prvog meca mozemo ocekivati da ce od samog starta krenuti ofanzivno na gol Barcelone, po meni Liverpool je favorit u ovom mecu ali sto je sigurno sigurno je, sigurno je da nece izgubiti, nece se oni tako lako predati. I pored zaostatka iz prvog meca Liverpool je najveci favorit za osvajanje ovog prestiznog takmicenja, bar po meni licno. Moja prognoza je dupla sansa to jest Liverpool ce ostati ne porazen u ovom duelu, TIP 1X. Liverpoll igra sjajno u ovoj sezoni i ako im se posreci proci ce u finale, sve je moguce.
Liverpool u proseku dobija 1.7 žutih kartona na 11 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Barcelona +1.00 (AH)
    3 tipovi
    Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
    Ispod 3 gola

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.70 - 7th May 15:19
U revans mecu polufinala Lige sampiona na Enfildu se sastaju Liverpul i Barselona. Prvi mec ovih rivala prosle nedelje Barsa je resila u svoju korist sa 3:0 pa domacin ispred sebe ima gotovo nemogucu misiju. Zadatak da se ponovo plasiraju u finale Lige sampiona im je jos vise otezan neigranjem dva mozda i glavna igraca Salaha i Firmina zbog povreda dok Barselona nema kadrovskih problema. Liverpul je do polufinala eliminisao Bajern i Porto dok su Katalonci bili bolji od Liona i Mancester Junajteda. Bolji iz ovog duela ici ce u finale gde ga ceka bolji iz meca izmedju Ajaksa i Totenhema. Bice dosta vatre veceras, mozda Liverpul nece uspeti da nadoknadi 3 gola zaostatka ali mislim da je uprkos svim problemima sposoban da zabelezi pobedu pa je to i predlog.
Tim Liverpool je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90,31-45,16-30 ove sezone
    Ispod 3.5 gola
    Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa 1/2

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Preko 1.5 gola u 2. poluvreme
Prognozirano: 1.91 - 7th May 16:12
Liga Sampiona Liveprool docekuje Barcelonu ovaj mec sam tipovao na golove, da u drugom poluvremenu bude 2 i vise golova. ocekujem golove na ovom mecu pa sam tipovao da u drugom budu, zasto u drugom? Pa ocekujem da Liverpool napadne od starta i da dodje do vojstva od 1-0 i ocekujem da se tako zavrsi, e onda u drugom da krenu svim silama, gde moraju da stignu rezultat od prvog mec gde su izgubili sa 3-0, pa mislim da ce se Barcelona braniti i da ce iz kontri pokusavati, a u drugom poluvremenu Liverpool ce se skroz otvoriti pa se nadam da ce to iskoristiti Barcelona. predlazem da probate 2 poluvreme GG. Srecno
Tim Liverpool je primio 76-90,16-30 golova u vremenskom intervalu 76-90,16-30 ove sezone
    Preko 3 gola
    Barcelona -0.75 (AH)
Najčešći rezultati tima Liverpool na poluvremenu/na kraju su pobeda/poraz (4/5) ove sezone na domaćem terenu
    Preko 5.5 gola
    Barcelona -1.50 (AH)
    Preko 4 gola
    Push
Tim Liverpool nije izgubio na 13 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
    Liverpool -1.50 (AH)
    Tačan rezultat: 3-0
Sadio Mane je najbolji strelac u timu Liverpool na ovom takmičenju ove sezone sa 4 postignutih golova