Jablonec

NAJBOLJA SLAVIA PRAGUE VS JABLONEC PROGNOZA.

Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 2.25 - 11. Feb. 15:46
Verujem da će domaći tim napadati da će ređati šanse da će stvarati prilike I verujem da će iz neke od akcija doći do gola I do prednosti, verujem da će do kraja prvog dela meča domaći tim dati bar još jedan gol I tako doći do ubedljive prednosti a samim tim I do pobede.
Tim Slavia Prague je postigao pogodak na 100% utakmica na domaćem terenu ove sezone

Prognozirano: 1.62 - 10. Feb. 06:28
Slavia iz Praga kada igra protiv Jabloneca pni ih uvijek razmontiraju na domacem terenu, s toga sam nekako uvjeren da ce im barem jedan gol razlike uzeti na poluvremenu. Slavija se bori za titulu i trenutno su na drugom mjedtu, ja mislim da Jablonec nije adekvatan protivnik da bi izdrzao do poluvremena.
    Slavia Prague -2.00 (AH)
    3 tipovi
    Jablonec +2.25 (AH)

Oba tima postižu pogodak : da
Prognozirano: 2.35 - 11. Feb. 12:13
Slavia Prag i Jablonec ce se sastati danas u ovom dvoboju ceske nogometne lige. Slavia Prag je sigurno puno bolja ekipa i trebali bi biti u dominantnom polozaju ali gosti nisut oliko losi u napadu i mislim da ce docekati svoju sansu i da bi ovo bila najbolja oklada za odigrati.
Tim Slavia Prague je postigao pogodak na 89% utakmica ove sezone
    Preko 5 gola
    Slavia Prague (-2) (EH)

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.25 - 11. Feb. 10:53
Mec na kom ocekujem dosta golova i to od samog starta, svakako pre svega od domacina koji je apsolutni favorit ma ovom mecu i dosta kvalitetnija ekipa. Slavia je trenutno 2. na tabeli uz 2 meca i 8 bodova manje od Sparte te ima imperativ pobede i ocekujem odlican mec domacina
Slavia Prague prima 0.8 golova na 18 utakmica ove sezone
Tim Slavia Prague je prvi postigao pogodak na 72% od 18 utakmica ove sezone
Slavia Prague u proseku dobija 2.4 žutih kartona na 18 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Slavia Prague je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
Tim Slavia Prague je postigao pogodak na 8 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Slavia Prague nije izgubio na 4 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim Slavia Prague igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 5-1