Vikingur Olafsvik

NAJBOLJA KEFLAVIK VS VIKINGUR OLAFSVIK PROGNOZA.

Preko 2.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 4.50 - 19. Avg. 17:27
U mecu 12 kola 2 lige Islanda, sastace se domai sastav Keflavika, ekipe koja se trenutno na tabeli ove lige,nnalazi na 1 mestu sa 20 bodova i sastav Olafsvika, koji ima 9, i zauzima 10 mesto, a kako obe ekipe igraju veoma efikasno, tip je da ce u 1 pol. pasti vise od 2.5 gola

Prognozirano: 3.66 - 19. Avg. 07:33
u drugoj ligi islanda igraju keflavik koji su domacini na ovom mecu i vikingur olafsvik koji su gosti na ovom meuc. ovde ocekujem da ce biti 5+ i mislim da ovo dolazi lagano jer domacin je ekipa koja igra na dosta golova i zato mislim da ce ovde biti dosat golova
KEFLAVIK - VIKINGUR OLAFSVIKKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 5.65 - 19. Avg. 17:27
U ovom mecu se sastaju domacin koji se nalazi na 1 mestu i gost koji se nalazi na 10 mestu na tabeli lige. Mislim da ovo moze biti jedan vrlo neizvestan mec gde je domacin veliki favorit ali mislim da ce potceniti gosta i igrace opustenije sto gost moze iskoristiti i doci do remija.
    Bez nerešenog rezultata u 1. poluvreme
    Nerešeno

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.36 - 19. Avg. 14:02
Keflavik vs Vikingur Olafsvik Ovo je mec 2 divizije Islanda u fudbalu. Sastaju se lider Keflavik i 10 plasirani Olafsvik. Keflavik zeli da se vrati u elitu i prema tome su u sjajnoj formi i jako dobro igraju kod kuce. Mislim da ce ovde zabeleziti laganu pobedu uz max ulog
Više od 2.5 gola je postignuto na 78 % od 9 utakmica ekipe Vikingur Olafsvik ove sezone na ovom takmičenju
    Keflavik -1.50 (AH)
    Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa 1/1

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.80 - 19. Avg. 14:45
Keflavik grabi ka plasmanu u prvu ligu , na 1 je mestu sa 20 boda , Olafsvik je na 10 mestu sa 9 boda . Na mecevima Keflavika je vise od 4 gola po mecu a moj tip ovde je da Keflavik na kraju prvog poluvremena ima prednost jer ce postici 2 gola u prvom poluvremenu
Tim Vikingur Olafsvik je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
    Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
    Keflavik -2.00 (AH)

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.10 - 19. Avg. 15:49
Ovo je jos jedna utakmica sa Islanda koja se igra veceras i to u okviru 2. lige, gde se nadam da ce biti golova i to ovaj put bar 4. Dakle, domacin je jednostavno ok razlog za ovaj bet jer su odigrali 4-1 i 1-4 u prethodna 2 meca u ligi.
Tim Vikingur Olafsvik je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Gonzalo Zamorano je najbolji strelac u timu Vikingur Olafsvik na ovom takmičenju ove sezone sa 4 postignutih golova