Celtic

NAJBOLJA NOMME JK KALJU VS CELTIC PROGNOZA.

Celtic (-2) (EH)
Prognozirano: 3.50 - 29th Jul 09:02
Revanš meč Kvalifikacija za Ligu Šampiona, iako je u prvom meču već pitanje prolaza riješeno, opet očekujem da ekipa Seltika ovdje pobjedi dosta lako. Prvi meč su dobili Škoti sa čak pet golova razlike, prem da su se mučili skoro tamo do neke 40 minute, ali su onda u razmaku od 10 -tak minuta postigli čak tri gola, te u drugom još dva. Ipak statistički su bili dosta superironiji, Kalju nije imao niti jedan šut u okvir gola, te im je posjed lopte bio tek 36%, što se tiče ekipe Seltika oni su imali čak 14 šuteva u okvir gol, dosta više korenera, i ostala statistika je bila na njihovoj strani. Seltik je u svojoj ligi navikao na ovakve mečeve protiv slabijih ekipa i nije im rijetkost da i u gostima pobjede sa npr. 4 do 5 golova razlike, a Kalju je svakako na nivou tih nižih slabijih škotskih timova, pa možda čak i slabiji.

Prognozirano: 5.00 - 29th Jul 09:08
Ovdje mislim da će Seltik sada da pobjedi sa velikom razlikom prvi meč ovaj Škotski klub je dobio sa čak 5 golova razlike te mislim da će i sada da bude barem jedno 4 do 5 golova razlike, Seltik je ipak jači tim i nema veze što oni imaju tu prednost u 1 meču sasvim je sigurno da će sada opet da pobjede sa dosta golova razlike, pitanje ko će da prođe dalje je odavno riješeno, ali sasvim sigurno da je Seltik ovdje opet veliki favoriti, siguran sam da će Kalju i odmarati neke jače igrače jer nema šta da traže u ovom meču.

Prognozirano: 2.34 - 30th Jul 15:47
Nista manje efikasniji mec ne ocekujem ni danas,iako gosti imaju prednost od cak 5-0 iz prvog meca ocekujem da ce i veceras oni biti ti koji ce bolje uci u mec,mislim da ce napadati da ce redjati prilike i veurjem da ce uspeti da na samom pocetku meca daju gol i tako dodju do prednosti,mislim da ce se tada doamci tim potpuno otvoriti da ce odigrati jedan otvoren mec i verujem da ce u prvom delu meca biti jos golova,mislim da ce biti golova i sa jedne i sa druge strane a moj tip je da c eu prvom delu meca biti vise od 1,5 golova.
    Tačan rezultat: 0-1
    Ispod 2.5 gola

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.60 - 29th Jul 15:02
U prvom mecu se videla apsolutna razlika u kvalitetu i terenska nadmocnost jednog tima a to je naravno skotski velikan seltik od koga ocekujem i u ovom mecu jednako dobru predstavu kao i u prvom mecu. Seltik ima prednost od pet golova i njihov prolaz u narednu rundu se ne dovodi u pitanje a zanima me da li ce sansu dobiti igraci koji verovatno nece, ili ce biti manje u opticaju kod zeleno - belih iz glazgova u tekucoj sezoni. Nome Kalju je napravio veliko iznenadjenje eliminisavsi skendiju i sada su ipak nabasali na za njih neverovatno teskog protivnika i nemogucu misiju.
    Celtic -1.50 u 1. poluvreme (AH)
    Nomme JK Kalju da pobedi ili igra nerešeno
    Celtic -2.00 (AH)
    Push

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.74 - 30th Jul 12:59
Skotski prvak Celtic ima veliku prednost pred uzvratnom utakmicom i sigurno je da su prosli dalje u sljedeci krug kvalifikacija za Ligu prvaka jer imaju 5-0 iz prve utakmice. Celtic se dugo patio u prvom poluvremenu, ali pred sami kraj poluvremena slomili su hrabre estonce koji su se dobro branili. Celtic sada ima 5-2-0 u 7 utakmica ukljucujuci i trening utakmice sto je dobar znak na pocetku sezone. Domacini su ipak usli u losu seriju rezultata jer u zadnjih pet utakmica imaju 1-2-2. Iako Celtic bude rotirao u pocetnoj postavi, ovdje je samo pitanje koliko ce pobjediti skotski klub. Azijski hendikep -1.5 na 1,71 kvotu je okej.