Borussia Dortmund

NAJBOLJA KFC UERDINGEN VS BORUSSIA DORTMUND PROGNOZA.

Borussia Dortmund (-2) (EH)
Prognozirano: 2.00 - 3. Avg. 10:24
Domaci tim ne bi trebao da ima bilo kakve sanse protiv jedne od najboljih ekipa u Nemackoj i ekipe koja ove sezone ima visoke ciljeve. Mislim da ce imati potpunu kontrolu nad utakmicom i da ce dominirati svih 90 minuta i vrsiti veliki pritisak na gol domaceg tima koji igra u dosta slabijoj ligi. Nadam se da ce brzo naceti doamcina i da ce do kraja napuniti njihovu mrezu. Ocekujem bar 5 golova u mrezi domaceg tima i ne vidim nacin d adoamcin pruzi jaci otpor. Preporucjem visok ulog pa srecno svima koji prate ovaj tip, ocekujem rezultat 0:4 ili 0:5
Tim Borussia Dortmund je postigao pogodak na 10 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju

Prognozirano: 3.30 - 9. Avg. 11:30
u prvom kolu nemackog kupa se sastaju uerding i borussia dortmund. uerdingen nastupa u trecoj ligi nemacke i nemaju bas najbolje rezutlate. s druge strane dortmund nastupa u bundesligi i njihovo prvenstvo jos nije poceli ali su pobedili bayern u super kupu i danas ocekujem njihovu ubedljivu pobedu, ocekujem pobedu barem s golova razlike jer su mnogo jaca ekipa od treceligasa, dortmund je sjajno igrao pripremne meceve na svakom mecu su pobedili i danas ocekujem da ce biti jako ubedljiva poeda jer uerdingen nema nikakvih sansi na ovom mecu ako dortmund krene a verovatno ce krenuti da napada od pocetka.
KFC UERDINGEN - BORUSSIA DORTMUNDKO ĆE POBEDITI?
    3 tipovi

Borussia Dortmund (-3) u 1. poluvreme (EH)
Prognozirano: 9.00 - 9th Aug 16:00
Utakmica Nemackog kupa i duel u kojem se sastaju dva tima koja se ne mogu porediti po kvalitetu po tradiciji i po igracima koji igraju u ovim timovima, gosti su ti koji su bolji i kvalitetniji i to za tri klase pa ocekujem da oni to i pokazu i da dodju do bas ubedljive pobede, mislim da ce gosti igrati u jakom satsavu pa ocekujem da oni vec u prvom poluvremenu ovog meca daju cetiri gola a da pritom ne prime ni jedan gol pa mislim da ce gosti vec posle prvih 45 mintua igre imati vrlo ubedljivu prednost od cetiri gola razlike. Srecno svima
Tim Borussia Dortmund nije pobedio na 4 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
    Preko 5.5 gola
    Tačan rezultat u 1. poluvreme: 0-2
    KFC Uerdingen (+3) (EH)

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Borussia Dortmund (-2) u 1. poluvreme (EH)
Prognozirano: 4.20 - 9th Aug 15:58
Utakmica Nemackog kupa i duel u kojem se sastaju dva tima koja se ne mogu porediti ni po jednom segmentu i ovo je mec u kojem se pobednik zna vec pre pocetka meca mislim da ovde nikakvo iznenadjenje nije moguce i ocekujem da gosti potvrde svoj kvalitet i ovo ce im biti generalna prob pred pocetak prvenstva i verujem da ce zeleti da ostave dobar utisak i ocekujem da vrlo lako i ubedljiv pobede i mislmi da ce gosti sve da rese vec posle prvih 45 minuta igre te ocekujem da oni na poluvremenu imaju tri gola prednosti. Srecno svima