Jagiellonia Bialystok

NAJBOLJA GORNIK ZABRZE VS JAGIELLONIA BIALYSTOK PROGNOZA.

Oba tima postižu pogodak : da
Prognozirano: 1.65 - 2. Mar. 11:27
Mec na kom ocekujem dosta golova i to sa obe strane od samog starta. Favorita prakticno da nema obzirom da su gosti trenutni lideri ali je Gornik domacin, obe ekipe su u dor oj formi i igraju efikasnoi daju dosta golova ali ig i primaju bas kao i u medjusobnim duelima

Prognozirano: 2.26 - 1. Mar. 22:25
Domaćin i gost ekipe koje se mnogo poznaju siguran sam da će poluvrijeme igrati bez golova jer to uvjek rade pa će u drugom poluvremenu odlučiti pobjednika dakle domaćin ekipa koja je na donjem djelu tabele dok je gost u samom vrhu možda čak i dođe do podjele bodova .
GORNIK ZABRZE - JAGIELLONIA BIALYSTOKKO ĆE POBEDITI?
    Jagiellonia Bialystok da pobedi Draw No Bet
Gornik Zabrze u proseku dobija 2 žutih kartona na 22 utakmica ove sezone u ovoj ligi
Tim Gornik Zabrze je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Gornik Zabrze je primio 76-90,31-45 golova u vremenskom intervalu 76-90,31-45 ove sezone
Tim Gornik Zabrze je postigao pogodak na 12 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Gornik Zabrze nije izgubio na 5 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Više od 2.5 gola je postignuto na 78 % od 9 utakmica između ova dva tima u prethodnih 5 sezona
Poslednji put kad je tim Gornik Zabrze igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 1-1