LASK

NAJBOLJA CLUB BRUGES VS LASK PROGNOZA.

Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 2.88 - 28. Avg. 17:47
Gosti su izgubili prvi mec na svom terenu pa sada moraju da krenu svim snagama u napad ne bi li uspeli da nadohnade prednost doamcina ,ocekujem da ce se igrati ofanzivno od prvog minuta meca,mislim da ce gosti napadati da ce redjati prilike i verujem da ce uspeti da iz neke od akcija djau gol i tako dodju do prednosti,mislim da ce tada doamci tim uzvratiti da ce se otvoriti i verujem da ce do kraja poluvremena dati gol i tako poravnati rezultat,mislim da ce i u nastavku meca btii golova te je moj tip da ce u prvom delu meca biti vise od 1,5 golova.

Prognozirano: 2.43 - 27. Avg. 21:35
jos jedna interesantna utakmica i igraju klub briz na svom terenu pred svojim navijacima igraju protiv LASK iz austrije dok klub briz je tim iz belgije .ovo je druga utakmica playoff lige sampiona u prvoj utakmici je bilo 1-0 za klub briz e sad videcemo kako ce biti .a obe ekipe igraju svoje lige klub briz igrao je poslednju utakmicu u svojoj ligi nereseno bilo je 0-0 protiv eupena dok LASK je pobedio na strani ekipu rapid viena .a prema povredama stoji ovako klub briz ima jednog igraca koji je pod znakom pitanja dok LASK ima 2 povredjena igraca koji nece moci da igraju ovu utakmicu .

Prognozirano: 4.54 - 28. Avg. 17:53
Ostvario je Briz kapitalan rezultat u Austriji pred revans mec protiv Laska,ali nije zgoreg biti na oprezu,jer jos nam je u secanju kako je prosao favorizovani Bazel u duelu sa Austrijancima.Gosti su prinudeni da napadnu od samog starta,jer oni moraju da postignu barem gol,i ja uopste ne iskljucujem mogucnost da to ucine vec u prvom poluvremenu i zato ja ocekujem ovdje mec sa njmnje 3 gola i bez obzira na sve,ipak dajem prednost Brizu za prolaz dalje.OPredelio sam se za malo rizicniji tip,pp GG ,s obzirom da i u konacnom ishodu ocekujem rezultat gdje ce oba tima postici baarem po jedan gol.
    Ispod 2.5 gola
    Club Bruges da pobedi ili igra nerešeno

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.82 - 28. Avg. 14:38
Klub Briž čeka ekipu Laska u revanš meču poslednjeg kolo kvalifikacija za Ligu šampiona i moj tip na ovaj mec je da oba tima daju gol! Prva utakmica u Austriji je završena porazom Laska sa jedan nula tako da večeras u gostima moraju da jure zaostatak i da daju gol i ja mislim da će im to poći za rukom i ako oni daju gol a nadam se da hoće tip sigurno dolazi jer sam u Briz siguran da daje gol pred svojim navijačima jer su ipak bolji i kvalitetniji tim što su pokazali i u prvom meču ali sve u svemu ovo je po mene najsigurniji tip za ovaj meč!SRECNO
    Club Bruges -0.75 (AH)
    Preko 3 gola
    Push

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.88 - 28. Avg. 17:34
Ovo je jos jedan od meceva koji se igraju danas ili veceras u Ligi Sampiona ili kvalifikacijama i mislim da ce biti veoma zanimljivo pratiti ovaj mec. Brizh je odlicna ekipa koja je apsolutno favorit i u ovaj mec ulaze posle odlicne partije iz prvog meca, kada su u Austriji slavili 1-0. Ipak, dobri su gosti, veoma su jak tim koji moze da pobedi bilo koga i ja sam ih recimo gledao protiv Rapida iz Becha pre par dana u velikom derbiju kada su slavili 2-1 golom u 95. minutu meca. Moraju da napadnu ovde, i bice golova na obe strane.