Serbia

NAJBOLJA PORTUGAL VS SERBIA PROGNOZA.

Ispod 1.5 gola
Prognozirano: 4.70 - 14. Nov. 16:24
Šta reći za ovu utakmicu ulog je prevelik sa nerešenim Portugal ide na svetsko prvenstvo će Srbija Morati ovdje ići po pobjedu i vjerujem da će biti ovo prije svega jedna tvrda utakmica I sa jedne i sa druge strane gdje bi mogla jedna pogreška odlučiti pobednika ovog susreta .

Prognozirano: 1.89 - 11. Nov. 00:38
duel poslednjeg kola evropskih kvalifikacija za odlazak na svjetsko prvenstvo, a sastaju se dvije najbolje ekipe u ovoj grupi, ovdje ce srbija morati da juri pobjedu za prvo mjesto, sto mislim da se nece desiti, portugal je ipak dosta jaci, pa ocekujem otvorenu igru srbiije i neku kontru portugalaca i vodjstvo u prvom dijelu

Prognozirano: 2.45 - 14. Nov. 19:05
Reprezentacija Srbije veceras ima jako tezak zadatak ukoliko zeli da se plasira direktno na Svetsko Prvenstvo. Morace da slavi u Portugalu protiv doamce selekcije kojoj odgovara svaki drugi ishod. Mislim da ce ovo biti jedan tvrd mec i da niko ovde se nece toliko otvarati i da cemo gledati nesto tvrdji mec pa je moj predlog igra na manje od 2.5 pogodaka. Srecno!

Prognozirano: 13.00 - 14. Nov. 11:40
Jako važan meč za obe reprezentacije. Portugal je ovde na papiru favorit ali ja mislim da su malo potcjenili srbiju. Srbija nije otisla u Lisabon da se brani otišli su odlučni da uzmu 3 boda. Očekujem X u prvom poluvremenu ni jedni ni drugi se neće zaletati i igraće se sigurno i na posjed, dok u drugom poluvremenu očekujem da se ide na sve ili ništa što se tiče srbije daće sve od sebe da pobjede a što je najvažnije ostaviće srce na terenu. Srećno svima !!!
    Preko 2.25 gola
    Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
    Preko 1.5 gola

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.30 - 12. Nov. 11:38
Ne spada Katar u selekcije top klase, pre dva meseca ga je Srbija dobila u Debrecinu takođe sa 4:0, ali je još jedan laki trijumf dobrodošao za pumpanje mišića i dizanje adrenalina pred nedeljni okršaj sa Portugalijom u Lisabonu. Sparing sa domaćinom Mundijala je uspeo, sada ostaje da se pobedom u poslednjem kolu obezbedi karta za put – u Katar.
Portugal u proseku dobija 2 žutih kartona na 7 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Oba tima postižu pogodak u 1. poluvreme: da
    Aleksandar Mitrovic postiže bilo kad
    Diogo Jota postiže bilo kad

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.66 - 14. Nov. 16:37
Prtugal i Srbija isto igraju mec za borbu za to prvo mesto na tabeli i direktan plasman na svetsko ali Portugalu ovde odgovara i neresen ishod dok Srbija mora d aide samo na pobedu.Mislim da cemo ovde videti veoma zanimljivu i otvorenu utakmicu od samog starta uz bar 2 gola u prvom poluvremenu, Portugal ce hteti da popravi utisak nakon remija iz proslog kola i da pokazu da su sa pravom jedna od anjjacih reprenzentacija u Ervopi dok ce Srbija morati igrati ofanzivno jer jure tri boda.Srecno!
Više od 2.5 gola je postignuto na 71 % od 7 utakmica ekipe Portugal ove sezone na ovom takmičenju
    Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa X/X
Tim Portugal je primio 31-45,46-60 golova u vremenskom intervalu 31-45,46-60 ove sezone