SC Braga

NAJBOLJA PARIS SAINT GERMAIN VS SC BRAGA PROGNOZA.

Oba tima postižu pogodak : ne
Prognozirano: 1.62 - 26th Sep 16:19
Domaci tim je jedna od najboljih ekipa u Evropi i to su dokazali u prvoj utakmici sa Bragom kada su slavili prilicno ubedljivo sa 0:7. Danas je za ocekivati da nastupe u kombinovanom sastavu ali mislim da to nece biti dovoljno Bragi da dodje do gola. Kuci nisu uspeli da stvore ozbiljniju sansu i nisu uspeli da upute sut u okvir gola pa je tesko ocekivati da to urade danas kada igraju na strani. Ocekujem potpunu dominaciju domace ekipe i verujem da ce bez problema sacuvati svoju mrezu. Preporucujem visok ulog na ovaj tip pa srecno svima koji ga prate
Tim Paris Saint Germain nije izgubio na 7 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju

Oba tima postižu pogodak : da
PARIS SAINT GERMAIN - SC BRAGAKO ĆE POBEDITI?
0%
0%
0%
0 ukupan broj glasova
Profit: 48,797.3
SC Braga prima 1.8 golova na 4 utakmica ove sezone
Manje od 2.5 gola je postignuto na 75 % od 4 utakmica ekipe SC Braga u ovom takmičenju ove sezone
Tim SC Braga je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75,76-90,46-60,31-45,16-30,0-15 ove sezone
Tim SC Braga je primio 76-90,31-45 golova u vremenskom intervalu 76-90,31-45 ove sezone
Najčešći rezultati tima SC Braga na poluvremenu/na kraju su pobeda/pobeda (3/4) na ovom takmičenju ove sezone
Tim SC Braga je postigao 0 golova u 4 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 1. do 15. minuta
Tim SC Braga je postigao 0 golova u 4 utakmica u ovom takmičenju u intervalu od 31. do 45. minuta