Testiraj novi bettingexpert

Utakmice uživo

  1. 19:00 CET, 22. apr. 2019.

    1 Sivasspor
    2 Besiktas

    Super Lig, Turkey - Yeni 4 Eylul Stadi
  2. 19:00 CET, 22. apr. 2019.

    1 SSC Napoli
    2 Atalanta

    Serie A, Italy - San Paolo
  3. 19:00 CET, 22. apr. 2019.

    1 Qormi FC
    0 Birkirkara

    Premier League, Malta
  4. 19:00 CET, 22. apr. 2019.

    0 Bryne
    0 Sola

    2. Divisjon Avd. 1, Norway
  5. 19:00 CET, 22. apr. 2019.

    0 Elverum
    0 Baerum

    2. Divisjon Avd. 2, Norway
  6. 19:00 CET, 22. apr. 2019.

    0 FC Stockholm Internazionale
    0 Arameiska-Syrianska IF

    2. Division Soedra Svealand, Sweden
  7. 19:00 CET, 22. apr. 2019.

    2 Vitosha Bistritsa
    4 Botev Vratsa

    First Professional League Relegation Grp. 1, Bulgaria - Vitosha Bistritsa
  8. 19:05 CET, 22. apr. 2019.

    0 KFC Uerdingen
    3 Eintracht Braunschweig

    3. Liga, Germany
  9. 19:30 CET, 22. apr. 2019.

    0 Newroz FC
    0 Vaermbols FC

    2. Division Soedra Svealand, Sweden
  10. 20:00 CET, 22. apr. 2019.

    0 Senglea Athletic
    0 Hibernians

    Premier League, Malta
  11. 20:00 CET, 22. apr. 2019.

    1 Brann
    1 Vaalerenga

    Eliteserien, Norway - Brann Stadion
  12. 20:00 CET, 22. apr. 2019.

    0 Dinamo Bucuresti
    0 Botosani

    Liga I Relegation Group, Romania - Stadionul Dinamo Bucuresti
  13. 20:00 CET, 22. apr. 2019.

    0 Hapoel Beer Sheva
    0 Maccabi Haifa

    Ligat HaAl Championship Group, Israel
  14. 20:00 CET, 22. apr. 2019.

    0 Racing Club
    0 ASI D'Abengourou

    Ligue 1, Ivory Coast
  15. 20:15 CET, 22. apr. 2019.

    1 FC Schweinfurt
    2 Burghausen

    Regionalliga Bayern, Germany
  16. 20:15 CET, 22. apr. 2019.

    0 Zebbug Rangers
    0 Qrendi

    1. Division, Malta
  17. 20:15 CET, 22. apr. 2019.

    0 Lija
    0 Zejtun Corinthians FC

    1. Division, Malta
  18. 20:30 CET, 22. apr. 2019.

    0 Wolfsburg
    0 Eintracht Frankfurt

    1. Bundesliga, Germany - Volkswagen Arena
  19. 20:30 CET, 22. apr. 2019.

    0 CD UAI Urquiza
    0 San Telmo

    Primera B Metropolitana, Argentina
  20. 20:30 CET, 22. apr. 2019.

    0 Deportivo Riestra
    0 Sacachispas FC

    Primera B Metropolitana, Argentina

Sve Utakmice Danas

  1. 00:00 CET, 22. apr. 2019.

    1 Platense FC
    1 CD Vida

    Liga Nacional - Clausura, Honduras
  2. 00:00 CET, 22. apr. 2019.

    1 CD Sonsonate
    1 Firpo

    Primera Division - Clausura, El Salvador
  3. 00:00 CET, 22. apr. 2019.

    0 Antofagasta
    1 Coquimbo Unido

    Primera Division, Chile
  4. 00:00 CET, 22. apr. 2019.

    1 CA Zacatepec
    0 Venados FC

    Ascenso MX Clausura Final Stage, Mexico
  5. 00:30 CET, 22. apr. 2019.

    1 America de Cali
    1 Millonarios

    Primera A Apertura, Colombia
  6. 01:00 CET, 22. apr. 2019.

    3 Sol de America
    1 Nacional

    Division Profesional - Apertura, Paraguay
  7. 01:00 CET, 22. apr. 2019.

    0 Atletico Junior
    0 Deportivo Pasto

    Primera A Apertura, Colombia
  8. 01:00 CET, 22. apr. 2019.

    1 Independiente
    1 Argentinos Juniors

    Copa de la Superliga, Argentina
  9. 01:00 CET, 22. apr. 2019.

    1 Villa Mitre
    1 Deportivo Madryn

    Federal A - Promotion - Playoff, Argentina
  10. 01:06 CET, 22. apr. 2019.

    2 Santos
    1 Queretaro FC

    Liga MX Clausura, Mexico - Estadio Nuevo Corona
  11. 01:20 CET, 22. apr. 2019.

    4 Los Angeles FC
    1 Seattle Sounders FC

    Major League Soccer, USA - Banc of California Stadium
  12. 01:30 CET, 22. apr. 2019.

    1 Blooming
    0 Always Ready

    Primera Division - Apertura, Bolivia
  13. 01:30 CET, 22. apr. 2019.

    1 CSD Macara
    1 Independiente del Valle

    Serie A, Ecuador
  14. 02:30 CET, 22. apr. 2019.

    2 Club Atletico Mitre
    4 Almagro

    Primera B Nacional, Argentina
  15. 02:30 CET, 22. apr. 2019.

    0 Union Espanola
    4 Everton CD

    Primera Division, Chile
  16. 03:00 CET, 22. apr. 2019.

    2 Rionegro Aguilas
    1 Atletico Nacional

    Primera A Apertura, Colombia
  17. 03:00 CET, 22. apr. 2019.

    0 Cimarrones de Sonora
    2 Dorados

    Ascenso MX Clausura Final Stage, Mexico
  18. 05:00 CET, 22. apr. 2019.

    1 Clarence United
    0 Riverside Olympic

    Tasmania Premier League, Australia
  19. 06:00 CET, 22. apr. 2019.

    4 Brisbane City U20
    0 Olympic FC U20

    NPL Youth Queensland, Australia
  20. 06:30 CET, 22. apr. 2019.

    2 Hobart Zebras
    1 Devonport City

    Tasmania Premier League, Australia
  21. 06:30 CET, 22. apr. 2019.

    0 Kingborough Lions
    0 Launceston City

    Tasmania Premier League, Australia
  22. 07:00 CET, 22. apr. 2019.

    3 Sydney United 58
    1 Mt Druitt Town Rangers

    New South Wales, Australia
  23. 07:00 CET, 22. apr. 2019.

    2 Western Pride U20
    4 Lions FC U20

    NPL Youth Queensland, Australia
  24. 07:00 CET, 22. apr. 2019.

    0 Moreton Bay United U20
    0 SWQ Thunder U20

    NPL Youth Queensland, Australia
  25. 08:00 CET, 22. apr. 2019.

    2 Brisbane City
    3 Olympic FC

    Queensland, Australia
  26. Prikaži sve 
  27. Učitaj još 
  28. Pogledaj sve na novoj stranici

Sve Utakmice Sutra

  1. 00:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 Deportivo Capiata
    0 General Diaz

    Division Profesional - Apertura, Paraguay
  2. 01:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 Deportes Quindio
    0 Barranquilla FC

    Primera B Apertura, Colombia
  3. 02:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 Guarani
    0 Luqueno

    Division Profesional - Apertura, Paraguay
  4. 02:05 CET, 23. apr. 2019.

    0 CA Talleres Remedios de Escalada
    0 Colegiales

    Primera B Metropolitana, Argentina
  5. 02:15 CET, 23. apr. 2019.

    0 Tecnico Universitario
    0 El Nacional

    Serie A, Ecuador
  6. 03:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 Bucaramanga
    0 Atletico Huila

    Primera A Apertura, Colombia
  7. 10:30 CET, 23. apr. 2019.

    0 Persija Jakarta
    0 Ceres-Negros FC

    AFC Cup Grp. G, International
  8. 11:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 FC Koebenhavn Reserves
    0 FC Helsingoer Reserves

    Reserve League Second Stage Grp. 2, Denmark
  9. 11:15 CET, 23. apr. 2019.

    0 Peninsula Power U20
    0 Sunshine Coast U20

    NPL Youth Queensland, Australia
  10. 11:30 CET, 23. apr. 2019.

    0 Melbourne Victory
    0 Guangzhou Evergrande

    AFC Champions League Grp. F, International
  11. 12:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 Kawasaki Frontale
    0 Ulsan Hyundai

    AFC Champions League Grp. H, International
  12. 13:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 Dinamo Zagreb B
    0 Solin

    2. Division, Croatia
  13. 13:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 FC Tskhinvali
    0 FC Guria Lanchkhuti

    Erovnuli Liga 2, Georgia
  14. 13:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 Samtredia
    0 FC Norchi Dinamo Tbilisi

    Erovnuli Liga 2, Georgia
  15. 13:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 Kolkheti-1913 Poti
    2 FC Gagra

    Erovnuli Liga 2, Georgia
  16. 13:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 Vendsyssel FF Reserves
    0 Viborg Reserves

    Reserve League Second Stage Grp. 4, Denmark
  17. 13:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 Daegu FC
    0 Sanfrecce Hiroshima

    AFC Champions League Grp. F, International
  18. 13:30 CET, 23. apr. 2019.

    0 Shanghai SIPG FC
    0 Sydney FC

    AFC Champions League Grp. H, International
  19. 14:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 Gandzasar II
    0 Shirak II

    1. Division, Armenia
  20. 14:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 Lokomotiv
    0 Banants III

    1. Division, Armenia
  21. 14:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 Vejle Boldklub Reserves
    0 FC Midtjylland Reserves

    Reserve League Second Stage Grp. 3, Denmark
  22. 14:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 CA Bizertin
    0 Etoile du Sahel

    Ligue I, Tunisia
  23. 14:00 CET, 23. apr. 2019.

    0 AS Gabes
    0 Club Africain

    Ligue I, Tunisia
  24. 14:30 CET, 23. apr. 2019.

    0 Hajduk Split B
    0 Medimurje

    2. Division, Croatia
  25. 14:30 CET, 23. apr. 2019.

    3 Junior Sevan
    0 Erebuni

    1. Division, Armenia
  26. Prikaži sve 
  27. Učitaj još 
  28. Pogledaj sve na novoj stranici