Apollon Limassol

NAJBOLJA MARSEILLE VS APOLLON LIMASSOL PROGNOZA.

Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa
Prognozirano: 4.74 - 13. Dec. 17:20
Marseille je malo razočarenje u ovoj skupini. Mogla je ovo biti tijesna skupina i velika borba između njih, Lazia i Frankfurta, no Marseille nakon pet odigranih utakmica ima samo jedan bod. U Francuskoj ligi se drže solidno na petom mjestu i imaju kvalitetnih igrača, ali ovdje jednostavno nisu igrali dobro. Sumnjam da će si dopustiti da ostanu na samo jednom bodu i oni su kvalitetnija ekipa od Ciparskog prvoligaša Apollona. U prvom međusobnom dvoboju nije bilo pretjerano puno dobrih prilika, a zavšrilo je 2:2 no svi su golovi pali u drugom poluvremenu. Ovdje je Marseille uvjerljivo i opravdano favorit, ali ja mislim da opet do poluvremena nećemo vidjeti gol te da će Marseille povesti u drugom poluvremenu i pobjediti.

Prognozirano: 2.10 - 13. Dec. 10:27
U ovom mecu Marselj ce igrati protiv Apolona. U ovoj sezoni Marselj ima fantasticne igrace i vrlo dobar tim ali Marselj igra vrlo promenljivo. Marselj ima katastrofalne rezultate u ovom takmicenju i Marselj nece igrati u sledecoj rundi. Iako ovaj poslednji mec nema rezultatski znacaj, ovaj mec ce mnogo znaciti igracima Marselja jer oni zele prvu pobedu u ovoj grupi. Marselj ce igrati na svom terenu a Apolon ce igrati bez nekoliko najvaznijih igraca. Mislim da je ovo lepa prilika za Marselj da zabelezi prvu pobedu u Ligi Evrope. Ja mislim da ce marselj postici gol u prvom poluvremenu i pobediti 1/1. Srecno!
MARSEILLE - APOLLON LIMASSOLKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 1.80 - 13. Dec. 12:55
u kupu uefa ceka nas mec izmedju domaceg tima iz Francsuke Marselj i gostujuceg tima iz Kipra Apollon od domaceg tima pobeda se vise ocekuje mada su oni bas razocarali sve u ovoj grupi su zadnji na tabeli sa samo jednim bodom dok gost ima 4 boda ali ni jedan ni drugi tim nema nikakve nade da moze da prodje dalje ocekujem jednu rasterecenu utakmicu na obe strane dosta sansi i golova prosli mec igrali su na kipru 0:0 poluvreme kraj 2:2 zato ja tipujem da ce da padne vise od 1.5 golova u drugom delu igre srecno ko prati