Finland

NAJBOLJA AUSTRIA VS FINLAND PROGNOZA.

Preko 2.5 gola
Prognozirano: 2.17 - 28. Mar. 15:59
Gledam medusobme utakmice ovih dviju reprezentacija i rezultati se krecu 3 - 1 3 - 0 5 - 1 3 -1 Ovdje je vidljivo da na njihovim utakmicama mozo ocekivati vise golova od ove margine . Prilog danasnjoj okladi ide i cinjenica da je ovao prijateljska utakmica u kojoj nema naboja te ce obje ekipe igrati napadacki . Vise golova je realno ocekivati . Austrija u zadnje vrijeme prakticira dosta ofenzivni pristup utakmicama . To i rezultira i sa puno pogodaka tako da mi se ovaj par cini primamljivim i moram ga uzeti . Idem sa max ulogom . Sretno svima .
Poslednji put kad je tim Austria igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 3-1

Prognozirano: 4.40 - 28. Mar. 11:18
Prijateljski susret izmedju reprezentacija Austrije i Finske Austrija i Finska su igrale poslednji put medjusobni susret 2012. godine i tada je Austria pobjedila sa 3-1 Austria ulazi u ovu utakmicu nakon što su prije 4 dana pobjedili Moldaviju u kvalifikacijama za SP sa 2-0 na svom stadionu i sada će nakon tih važnih 3 boda ući ovdje opušteno u ovaj prijateljski susret. Bit će dobra atmosfera na njihovom stadionu i vjerujem da će ova utakmica biti otvorena i za gledaoce Sa druge strane reprezentacija Finske je prije 4 dana izgubila od Turske sa 2-0 u kvalifikacijama za SP Ovdje je moj Tip više od 3,5 golova

Prognozirano: 2.35 - 28. Mar. 17:01
Austrija je imala Imperativ pobjede portiv Moldavije, koju je uspjela savladati sa 2-0 Jos jedna pobjeda bi dobro dosla, radi vracanja samopouzdanja i pokusace da je ostvare protiv reprezentacije Finske. Finci su pretrpjeli jos jedan poraz od reprezentacije turske, mec se zavrsio rezultatom 2-0., koji je mogao biti i uvjerljiviji jer je turska stvorila mnogo prilika na toj utakmici. Austrija i finska odigrali su 10 meceva do sada 8 puta je slavila Austrija jedan put Finska i jedan nerijessen mec. Nemaju finci kvaliteta za priprijeti jacim reprezentacijama, njihova realizacija je ocajna, a i velikih problema imaju i u odbrani. Tako da ce Austrija po mom misljenju upisati pobjedu na ovom mecu ito sa minimalno 2 razlike.
    Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa
    Austria -1.25 (AH)

ISTAKNUTI 1X2 TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.05 - 28. Mar. 16:53
-Prijateljska Utakmica- Austrija je solidna reprezentacija ali oni u poslednje vreme posle EP ne igraju bas najbolje ali svakako da je rec o vrlo dobroj reprezentaciji koja ima dobre igrace na svakoj poziciji. Finska je losa reprezentacija vrlo lako gube meceve i potpuno su razbijeni protiv Turske neki dan. Ovde cu se opredeliti za prvo poluvreme kec jer smatram da je Austrija daleko bolje reprezentacija i ocekujem da dodju do lake u ubedljive pobede, nadam se da ce oni od prvog minuta zaigrati napadacki fudbal i verujem da ce postici barem jedan gol u prvih 45 minuta i da ce imati prednost na poluvremenu.

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.17 - 28. Mar. 16:41
Večeras se u prijateljskom meču sastaju Austrija i Finska. Austrija ne blista u aktuelnim kvalifikacijama za Svetsko Prvenstvo i svakako da im trebaju ovi prijateljski mečevi kako bi uigrali ekipu dok nije kasno, nalaze se u jakoj i ujednačenoj grupi, gde su još naša reprezentacija, Vels i Irska od jačih ekipa. Austrija je 4. u grupi. Finci nisu fudbalska zemlja i ne mogu ništa da urade u ovim kvalifikacijama, ali igraju za ponos, čast. Očekujem da i u ovom meču pruže solidan otpor Austrijanicma, možda čak i da daju koji gol, pa ublaže poraz koji je neminovan, tako da ću gadjati 3+.