Juventud Unida Gualeguaychu

NAJBOLJA CHACARITA JUNIORS VS JUVENTUD UNIDA GUALEGUAYCHU PROGNOZA.

Tačan rezultat u 1. poluvreme: 0-0
Prognozirano: 3.45 - 9. Jul 12:28
Pozdrav svima koji prate ovo je četrdeset drugo kolo argentinske primera B Nacional. Mislim da će u ovoj utakmici da pobedi domaća ekipa Koja se trenutno nalazi na trećem mestu na tabeli osvojili su do sada 68 poena a na poslednjih 5 utakmica su pobedili na tri utakmice. U poslednjem kolu su izgubili minimalnim rezultatom od drugoplasirane ekipe ali mislim da će danas ubedljivo pobediti i da će voditi od prvog poluvremena minimalnim rezultatom, a da će u drugom poluvremenu da povećaju svoju prednost. Sa druge strane gosti ne igraju tako loše ali se trenutno nalaze na 19 mestu na tabeli sa 45 boda.
Tim Chacarita Juniors je postigao pogodak na 89% utakmica na domaćem terenu ove sezone

Void
CHACARITA JUNIORS - JUVENTUD UNIDA GUALEGUAYCHUKO ĆE POBEDITI?
Chacarita Juniors +1.25 (AH)
    Chacarita Juniors (-1) u 1. poluvreme (EH)
Chacarita Juniors prima 0.9 golova na 39 utakmica ove sezone
Tim Chacarita Juniors je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim Chacarita Juniors je primio 31-45 golova u vremenskom intervalu 31-45 ove sezone
Tim Chacarita Juniors je postigao pogodak na 6 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Chacarita Juniors nije izgubio na 4 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Više od 2.5 gola je postignuto na 75 % od 4 utakmica između ova dva tima u prethodnih 5 sezona
Poslednji put kad je tim Chacarita Juniors igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 1-0