Gefle

NAJBOLJA IFK GOTHENBURG VS GEFLE PROGNOZA.

Oba tima postižu pogodak u 2. poluvreme: da
Prognozirano: 3.70 - 17. Okt. 16:17
Razlika u kvalitetu je ogromna dok se domaci tim bori za sam vrh tabekle gosti se nalaze na samom zacelju tacnije na predposlednjemmestu tabele,mislim da ce prvi deo meca proteci u odmeravanju snaga na terenu domaci tim ce biti nadmocniji ali mislim da ce golove dati tek u nastavku mec ai to veruejm da ce demolirati goste od kojih ocekujem da ce uspeti da daju bar pocasni gol,mislimd a ce biti na kraju veoma efikasan mec a moj tip je da ce u drugom delu meca oba tima dati bar po jedan gol,smatram da ce doamci tim biti ubedljiv u ovom mecu.
Tim IFK Gothenburg je postigao pogodak na 92% utakmica na domaćem terenu ove sezone

Prognozirano: 2.03 - 13. Okt. 21:41
U ponedeljak imamo i poslednje meceve ovog kola Svedve Alsvenskan lige, a konkretno ovde imamo duel izmedju timova Geteborga i Geflea gde je domacin trenutno na 4. poziciji uz formu od 12 6 7 dok je gostujuci tim na 15. mestu na tabeli uz formu od 3 7 5. Nema nikakve sumnje da je kvalitet na strani domace ekipe sto je jasno i kada se pogleda tabela, imaju sjajnu igru i pojacanja ove sezone i od njih se dosta ocekuje ovog prvestva. Sve osim pobede bilo bi prvo iznenadjenje pa je moj tip za ovaj mec racionalno pobeda ekipe Geteborga i na poluvremenu i na kraju utakmice.

Prognozirano: 2.23 - 17. Okt. 16:09
26 kolo prve lige Svedske, donosi nam utakmicu dve ekipe iz ove lige, koje bi trebalo da odigraju jedan efikasan mec, sa dosta golova, jer kad se pogleda statistika ovih ekipa, docicemo do zakljucka da obe ekipe igraju svoje medjusobne meceve stvarno sa golovima, a kako ova utakmica bas i nema neki tamicarski znacaj za oba sastava, mislim da nebi trebalo da ovaj tip bude nerealan, jer domacin na ovom mecu, tim geteborga, kada igra soje meceve kao domacin, nemaju problem da pobedjuju i mnogo jace rivale, pa jetip za ovu utakmicu, da ce u prvom poluvremnu pasti najmanje 2 ili vise gola
Tim IFK Gothenburg je postigao pogodak na 84% utakmica ove sezone
    Preko 4.5 gola
    Preko 1.5 gola u 2. poluvreme

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 4.80 - 17. Okt. 15:54
U jednom od poslednja dva meca koja su na programu veceras u okviru 26.kola Svedskog fudbalskog sampionata sastaju se Geteborg i Gefle. Geteborg je cetvrti na tabeli sa 42 osvojena boda, dok Gefle ima 16 bodova i u vrlo je teskoj situaciji, nalazi se na 15.mestu na tabeli. Posle dve vezane pobede Geteborg je u proslom kolu porazen u gostima od Kalmara rezultatom 4:2. Sa druge strane Gefle ima dva vezana neresena rezultata, u poslednjem mecu su pred svojim navijacima igrali 2:2 sa ekipom Elfsborga. Geteborg jeste favorit, ali za njih ovaj mec nije toliko vazan kao za goste, ocekujem golove na obe strane.
IFK Gothenburg prima 1.5 golova na 25 utakmica ove sezone
    IFK Gothenburg +1.50 (AH)
    Preko 3.5 gola
    Oba tima postižu pogodak : da

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.50 - 17. Okt. 12:45
Göteborg je na ovom mecu favorit . Göteborg je na 4 mestu sa 12 pobede 6 remija i 7 poraza , Gefle je na 15 mestu sa 3 pobede 7 remija i 15 poraza . Gol razlika Göteborg je 46 38 i Gefle i 24 50 . Prvi mec u ovoj sezoni zavrsen je rezultatom 6 2 . Na ovom mecu bih odigrao da se prvo poluvreme zavrsi sa vise od 1 gola jer je Göteborg u odlicnoj formi dok Gefle nije pobedio na 5 poslednja meca . Göteborg ce igrati ofanzivno i bice efikasan u ranoj fazi meca . Göteborg ce postici 2 gola u prvom poluvremenu .

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.26 - 17. Okt. 13:24
Pozdrav svima. Ocekujem jedan jako zanimljiv mec sa puno golova jer navikli smo na veliki broj golova u Svedskoj ligi. Prednost na ovom mecu ima domaca ekipa koja igra jako dobro i trenutno se nalaze na 3. poziciji sa osvojena 42 boda i moraju jako da se potrude ukoliko zele da dodju do pozicije broj 3. S druge strane gosti se nalaze u zoni ispadanja i oni u ovom mecu moraju dati svoj maksimum kako bi dosli bar do jednog boda jer trenutno njima svaki bod jako znaci. Ocekujem jedan jako dobar mec i nadam se da cemo gledati veliki broj golova na obe strane. Srecno!
IFK Gothenburg u proseku dobija 1.4 žutih kartona na 25 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    IFK Gothenburg (-2) (EH)
    Preko 3 gola
Tim IFK Gothenburg je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Tim IFK Gothenburg je primio 61-75 golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Tim IFK Gothenburg nije izgubio na 9 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
Poslednji put kad je tim IFK Gothenburg igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 3-0
Tobias Hysen je najbolji strelac u timu IFK Gothenburg na ovom takmičenju ove sezone sa 10 postignutih golova