Sri Pahang

NAJBOLJA MELAKA UNITED VS SRI PAHANG PROGNOZA.

Preko 1.5 gola u 2. poluvreme
Prognozirano: 1.80 - 14. Mar. 12:20
Domaća ekipa se nalazi na trećem mestu na tabeli dok su gosti na devetom mestu na tabeli i obe ekipe igraju dosta otvoreno Tako da u ovoj utakmici mislim da će biti veliki broj golova. Pre svega golove očekujem u drugom poluvremenu i mislim da će tada biti najmanje dva gola i to od strane obe ekipe.
Tim Melaka United je postigao pogodak na 18 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju

Prognozirano: 2.42 - 14. Mar. 11:33
Ovdje nas ocekuje veoma zanimljiva utakmica izmedu timova slicne kvalitete i nacina igre.Tek je poceo drugi dio sezone i oba tima nisu jos najbolje poslozena ali mislim da ce oba tima uci u utakmicu opasno i ciljati na pobjedu te bi trebali vidjeti dosta golova posto smo u proslim njihovim susretima cesto vidali 4 i vise gola

Dogadjaji koji uskoro počinju

Nema utakmica

MELAKA UNITED - SRI PAHANGKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 3.13 - 14. Mar. 12:27
Ne vidim neki razlog da bi domacin igrao losije danas. Melaka je jaka ekipa kod kuce, mislim da nema potrebe da ovdje postaju nefavoriti. pahang u gostima nije toliko jak i sigurno da bi mogli imati problema ovdje, tako da od pocetka u 1. poluvremenu vjerujem da ce domacin biti bolji.
Poslednji put kad je tim Melaka United igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 1-1
    Preko 3.25 gola
    2. poluvreme će imati najviše golova
Tim Sri Pahang je postigao pogodak na 10 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
    Preko 2.5 gola
    Preko 3.75 gola
Tim Sri Pahang je prvi postigao pogodak na 100% od 6 utakmica sa ovim protivnikom u prethodnih 5 sezona
Ivan Franca je postigao 3 golova u 3 utakmica na ovom takmičenju ove sezone
Tim Melaka United nije izgubio na 88% od 8 utakmica kada je Yegor Zubovich prvi postigao gol u prethodne 3 sezone
Tim Sri Pahang nije izgubio na 0% od 5 utakmica kada je Herold Goulon prvi postigao gol u prethodne 3 sezone