Sochaux

NAJBOLJA US COLOMIERS VS SOCHAUX PROGNOZA.

Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa
Prognozirano: 4.80 - 23. Jan. 16:09
-Francuska Kup- Colomiers je klub koji je malo poznat i klub koji igra 4. ligu ali kako igraju ove godine sigurno ce se plasirati u 3. ligu, Soso je klub koji je dosta poznatiji i koji je sada u 2. ligi i koji pokusava da se vrati u 1. ligu Francuske, ovde cu se opredeliti kao i za sve kup utakmice za prelaz iz Xu2 jer oba kluba igraju tvrd fudbal a ovde se ne ocekuje puno golova pa se nadam da ce biti nereseno posle prvog poluvremna, Soso je klub koji je jaci i trebalo bi na kraju da dodju do pobede i plasmana u narednu fazu kupa.

Ispod 2.5 gola
Manje od 2.5 gola je postignuto na 75 % od 4 utakmica ekipe US Colomiers u ovom takmičenju ove sezone
Tim US Colomiers je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Tim US Colomiers je primio 61-75 golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Tim US Colomiers nije izgubio na 4 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim US Colomiers je postigao 0 golova u 4 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 1. do 15. minuta
Tim US Colomiers je postigao 0 golova u 4 utakmica u ovom takmičenju u intervalu od 31. do 45. minuta