Marton Fucsovics

NAJBOLJA VIKTOR TROICKI VS MARTON FUCSOVICS PROGNOZA.

Preko 8.5 utakmica u 1. set
Prognozirano: 1.28 - 9. Mar. 15:31
Duel prvog kola Indian Wellsa,u kojem postje velike šanse da u prvom setu vidimo preko osam gemova,Viktor Troicki će igrati u prvom kolu protiv Martona Fucsovicsa,igrali su jednom pre ovog duela,igrali su na šljaci,Troicki je pobedio sa 2:1,u prvom setu je bilo deset gemova,oba igrača igraju vrlo dobro na tvrdoj podlozi,Fucsovics je blagi favorit pred početak ovog duela,jer je bolji ove sezone,ali će i Troicki imati svoje šanse u ovom duelu,ne bi trebalo da bude problema da dođu do devetog gema u prvom setu,neće biti puno brejkova u prvom setu,možda vidimo jedan brejk,ili dva brejka,Troicki je iskusniji na ovim turnirima,mogao bi on pre Fucsovicsa proći u drugo kolo.
Poslednji put kad je Viktor Troicki igrao protiv ovog protivnika, Viktor Troicki won (6/4 - 1/6 - 6/0)

Prognozirano: 1.88 - 9. Mar. 03:24
Troicki ce igrati protiv Fucsovicsa u prvom kolu Indian Velsa. Fucsovics se nalazi trenutno na 65. poziciji na ATP liti i za 3 mesta je bolje rangiran od svog protivnika. Troicki ne igra sjajno ove sezone, na ovaj turnir dolazi nakon 2 poraza bez dobijenog seta, ovde nece biti favorit ali mislim da ima solidne sanse. Fucsovics igra u dobroj formi, na Australian Openu je stigao do osmine finala, pre ovog turnira bio je solidan u Budimpesti gde je igrao polufinale, ali protiv Troickog je jedini mec izgubio sa 2:1 na sljaci. Mislim da treba ocekivati veliku borbu, neizvestan mec, pokusacu sa vise od 22 gema. Srecno!