Suduva

NAJBOLJA APOEL NICOSIA VS SUDUVA PROGNOZA.

Tačan rezultat: 4-0
Prognozirano: 10.00 - 17. Jul 09:38
Apoel je jako iskusna ekipa i mislim da su ovo utakmice na kojima ce njihovo iskustvo ali naravno i kvalitet doci do izrazaja. Cesto su u prethodnim sezonama bili u situacijama da jure rezultat i cesto su u tome uspevali sto im je i donosilo ucesce u grupnim fazama evropskih takmicenja. Mislim da ce oni danas bez problema nadoknaditi zaostatak i da ce vec nakon prvih 45 minuta igre imati ozbiljnu prednost. Ne vidim nacin da ekipa iz Litvanije da gol jer ce oni danas pre svega biti skoncentrisani na odbranu a kontre im idu veoma lose. Po meni je najrealniji rezultat 4:0 pa srecno ko prati

Prognozirano: 2.75 - 13. Jul 19:16
Ekipa Apoela je neprijatno iznenadila u prvom mecu u Litvaniji posto je na poluvremenu gubila sa 3-0, medjutim u drugom delu su dosta ozbiljnije usli sto se i primetilo posto Suduva nije prisla golu Apoela. Sada u revansu domaco0j ekipi treba pobeda od 2 gola razlike i verujem da tu nece biti problema ukoliko ponove partiju iz drugog poluvremena prvog meca. Sigurno ce Apoel imati i dobru podrsku sa tribina tak oda verujem da ce ovde Apoel biti ubedljiv i da ce psotici 3-4 pogotka tako da je moj predlog igrana pobedu ekipe Apoela sa 3 ili vise golova razlike a mislim da ce Apoel napuniti mrezuSuduve.

Prognozirano: 1.80 - 17. Jul 16:22
Apoel ce docekati veceras na svom terenu Suduvu i traziti iskupljenje za poraz u prvoj utakmici ovog kruga plej off za Ligu Sampiona. Apoel je neozbiljno shvatio protivnika i zato je kaznjen sa 3 gola u svojoj mrezi sto je pravo iznenadjenje. Ipak uspjeli su zabiti gol i danas ih pobjeda od 2-0 vodi u dalji krug. Apoel nema sta kalkulisati i od prvog minuta ce krenuti ka golu Suduve. Za razliku od uslova u Litvaniji gdje je bilo veoma ugodno igrati danas ih ceka vatreno gostovanje u svakom smislu kako na terenu tako i na tribinama. Danas ce pored kvaliteta najvise vremenski uslovi i glasni navijaci da idu na ruke domacinu tako da mislim da ce oni proci dalje i da ce ovdje da dobije mec sa tri gola razlike i vise. Ukoliko bude tacno dva razlike oklada je void.

Prognozirano: 8.50 - 17. Jul 09:35
Apoel nece imati bas lak zadatak s obzirom da jure prednost od dva gola razlike ali mislim da ce ipak uspeti da ostvare svoj cilj jer su pre svega mnogo kvalitetniji tim a i iskusniji. Nadam se da ce veoma brzo uspeti da dodju do prvog gola a ako tako i bude siguran sam da ce u nastavku meca napuniti mrezu rivala. Igraju veoma brz fudbal i mislim da ce dati sve od sebe da ovu situaciju u kojoj su se nasli rese vec nakon prvih 45 minuta. Mislim da su u stanju da daju 3 gola pa preporucujem da probate na manji ulog

Prognozirano: 1.49 - 17. Jul 16:22
Druga utakmica kvalifikacija za Ligu Šampiona, duel između kiparskog Apoela i litvanske Suduve. Prethodni meč na iznenađenje svih dobio je litvanski tim i to rezultatom 3:1, s tim da su gosti postigli gol u završnim minutima meča. Po mom mišljenju Apoel je na tom susretu imao malo manje sreće pa nije došao do boljeg rezultata. Veoma su kvalitetan tim i mislim da bi mogli da dodju i do same grupe, bez obzira na poraz iz prvog meča, opet imaju dobar rezultat na svojoj strani, potrebna su im 2 pogotka da bi prošli dalje. Međutim mislim da domaći tim neće ići samo da postigne dva pogotka, već i da vrati ekipi Suduve za prvi meč, pogotovo pred svojim navijačima. Stoga je moj tip više od 2.5 gola, na veoma solidnu i sigurnu kvotu.

Prognozirano: 1.99 - 17. Jul 14:39
Apoel na svom terenu docekuje ekipu Suduve u revans mecu kvalifikacija za Ligu Sampiona. Suduva je u prvom mecu na svom terenu slavila sa 3:1, vec u prvom poluvremenu vodili su sa 3:0 a gol primili u samom finisu meca. Sada ce pokusati da odbrane tu prednost ali mislim da ce jako tesko uspeti u tome. Apoel je mnogo kvalitetnija ekipa koja vec godinama unazad igra evropska takmicenja, i u prvom mecu su tokom veceg dela meca imali inicijativu, ovde ocekujem da od pocetka meca napadnu i pokusaju da nadoknade zaostatak vec u prvom delu meca, tako da cu igrati da dobijaju prvo poluvreme sa bar 2 gola razlike. Srecno!
    APOEL Nicosia (-2) (EH)
    Tačan rezultat: 2-2
    Suduva da pobedi ili igra nerešeno

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.15 - 16. Jul 19:56
Revans mec prvog kola kvalifikacija za ligu sampiona donosi nam duel izmedju Apoela sa Kipra i Suduve iz Litvanije. Prva utakmica prava poslastica za ljubitelje fudbala i veliko iznenadjenje tj i najvece u prvom kolu. Suduva je savladala Apoel i to ne samo pobedila da se kaze vec ga razbila na komade sa 3 postignuta gola a Apoel je tek na kraju uspeo da savlada i smanji tu prednost pred revans. Mislim da ce Apoel od pocetka krenuti na sve ili nista i potrebna su mu 2 gola bez primljenog kako bi prosao ali mislim da ce ovde otici i preko 3 gola i to veoma lagano kao i u prvom mecu.
    Tačan rezultat: 0-3
    Tačan rezultat u 1. poluvreme: 0-2
    Tačan rezultat: 0-0