Liverpool

NAJBOLJA FK CRVENA ZVEZDA VS LIVERPOOL PROGNOZA.

Tačan rezultat: 0-3
Prognozirano: 7.50 - 6. Nov. 16:40
Kao sto sam vec rekao ocekujem da Liverpul ovde bez iakkvih problema dodje do vaznih bodova. Nema sumnje da ce Liverpul nastupiti u najjacem sastavu jer su im bodovi danas neophodni za nastavak takmicenja. Sigurno je da ce od samog starta izvrsiti pritisak na gol Zvezde i mislim da im nece trebati puno vremena da probiju odbranu. Do kraja prvog dela ocekujem dva gola a u nastavku jos jedan dok od domace ekipe ne ocekujem apsolutno nista jer ce jako tesko uspeti da stvore i jednu sansu. Sve u svemu Liverpul je ogroman favorit i msilim da ce se zadovoljiti sa 3 gola

Prognozirano: 1.66 - 30. Okt. 08:27
U Beogradu tesko ko moze da nas pobjedi sa 3 razlike , te po meni tako danas Liverpul tesko moze do jake pobjede. Liverpul je u Engleskoj igrao dobro te dobio nas sa 4-0 , mada ipak ta 2 penala svirana i dosta gresak sudije , te po meni danas imaju nasi sansi da dodju d obodva te ocekujem da ce pokazati jaku igru , te da nece tako lako da prime gol , te po meni +2.5 na zvezdu je dosta dobar tip i ocekujem da lagano prodje jer ipak nece biti lako u beogradu pred 50k ljudi .
FK CRVENA ZVEZDA - LIVERPOOLKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 7.50 - 6. Nov. 17:22
crvena zvezda igra odlično u svojoj ligi te se tamo nalazi na prvome mjestu sa 43 boda nakon 15 odigranih utakmica što znači skoro 100% učinak. liverpool je pak na 3. mjestu u premier ligi sa 27 bodova, dva manje od vodećeg citya. u prvoj utakmici liverpool je odnio visoku pobjedu sa 4-0, a nakon toga dobio cardiffa te remizirao sa arsenalom. crvena vezda je pak nanizala tri pobjede nakon toga, zadnju je dobila proleter u gostima sa 2-0. što se tiče ove tekme, mislim da ima podloge za iznenađenje jer crvena zvezda će biti silno motivirana pred svojim navijačima što znači da bi od prve minute mogli letjeti terenom i nadam se otići na predah sa prednosti.

Prognozirano: 5.09 - 6. Nov. 16:37
Liverpul je ekiap koja je veliki favorit danas i mislim da Zvezda nema apsolutno nikakve sanse da dodje do boda jer su zaista mnogo slabiji tim. Ovo ce sigurno biti laski tren ing za Liverpul koji ovde dolazi sa visokim ambicijama i nema sanse da ce propustiti priliku da zabelezi nova 3 boda. Mislim da ce krenuti jako i da ce u prvom poluvremenu doci do dva gola a onda u nastavku nesto usporiti i doci do jos jednog pogotka. Ne vidim nacin da Zvezda danas dodje do gola i mislim da je rezultat od 0:3 po meni danas najrealniji
FK Crvena Zvezda u proseku dobija 1.7 žutih kartona na 11 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    3 tipovi
    Liverpool da pobedi bez primljenog gola
    3 tipovi
    Liverpool da pobedi

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.64 - 6. Nov. 10:48
Dobrodosli na moj najnoviji post u njemu pisem i analizram jedan mec fudbalske lige sampiona.U pitanju je za nas jako zanimljiv okrsaj izmedju Liverpula gostiju iz engleske domaceg sastava nase crvene zvezde.Ocekujem da ovde domacin pruzi malo jaci otpor nego sto je to ucinio u engleskoj pre 15 dana , ali ipak ovde se zna ko je favorit i smatram da ce gost s;laviti sa vise od 2 gola razlike uostalom kvalitet je na njihovoj strani. Dakle nema sumnje da je liverpul veliki favorit , saciri ne dolazi u beograd iz cisto politickih razloga a, ali smatram da to nece smetati gostima.
Tim FK Crvena Zvezda je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
    Oba tima postižu pogodak : ne
    Preko 1.5 gola u 2. poluvreme

ISTAKNUTI HENDIKEP TIP NAJBOLJI TIP

Liverpool -2.50 (AH)
Prognozirano: 2.55 - 6. Nov. 13:51
Ispred nosa jedan jako zanimljiv susret u ligi prvaka sastaju se dvije odlične ekipe ali opet svi mi znamo ko je ovde veliki favorit za pobjedu u ovom susretu znamo svi ko je bio finalista prošle godine u ligi prvaka i da je to upravo liverpool danas oni igraju protiv debitanta crveni zvijezde i mogu sigurno reći da je ona jedna od najlošijih ipa sveukupno u ligi prvaka očekujem da će liverpool bez ikakvih problema da pobijedi crvenu zvijezdu i to sa barem tri gola razlike barem ja tako prognozira mi vjerujem da će tako i biti crvena zvijezda mislim da još uvijek nije dorasla ovako velikom iskušenju
Tim FK Crvena Zvezda je primio 31-45,16-30 golova u vremenskom intervalu 31-45,16-30 ove sezone
    Liverpool (+1) (EH)
    Liverpool -0.75 u 1. poluvreme (AH)

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Preko 1.75 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 2.76 - 6. Nov. 12:06
Evo ovako sto se tice ova tekma idemo lagano na prvo poluvrejme vise od 1.75 tako da videcemo sto ce da bude to je neko moje miselnje za ovu tekmu ali sve u svemu videcemo sto ce da bude.. Ekipe koje ce da se natprevarju su ekipa ili domacin u ovom susretu je ekipa FK Crvena Zvezda igra protiv ekipa ili gostin u ovom susretu je ekipa LLiverpool tako da videcemo sto ce da bude.. Ja moje miselnje sam spodelio sa vama sada je na vama red da vidim vi sta mislite za ovu tekmu tako da pozdrav i srecno svima koji me prate...
Tim FK Crvena Zvezda nije izgubio na 9 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
    Preko 2.75 gola
    Preko 3 gola
    Preko 2.5 gola
Tim FK Crvena Zvezda nije pobedio na 7 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
    FK Crvena Zvezda da pobedi ili igra nerešeno
    Liverpool -1.00 (AH)
    FK Crvena Zvezda (+1) u 1. poluvreme (EH)
El Fardou Ben Nabouhane je najbolji strelac u timu FK Crvena Zvezda na ovom takmičenju ove sezone sa 6 postignutih golova
    Liverpool da pobedi Draw No Bet
    Liverpool -0.50 (AH)
Tim FK Crvena Zvezda je postigao 2 golova u 11 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 1. do 15. minuta