Chievo

NAJBOLJA INTER VS CHIEVO PROGNOZA.

Preko 2.5 gola u 1. poluvreme
Prognozirano: 5.00 - 13. Maj 10:24
Ocekujem da ce bitgi jako efiaksan mec,mislim da ce ovde doamci tim od samog pcoetka meca nametnuti svoj stil igre,verujem da ce igrati jako ofanzivno da ce redjati prilike i verujem da ce iz neke od akcija suepti da djau gol i tako dodju do prednsoti,mislim da ce se tada gosti otvrotii da c ei oni pokustai da uzvarte ali doamci tim je daleko bolji i kvalitetniji tim te ocekujem da ce do kraja prvog dela meca uspeti da da jos koji gol i tako dodje do ozbiljnije prednosti,moj tip je da c eu prvom delu meca btii vise od 2,5 golova.
U 14 utakmica na kojima je sudio sudija Paolo Valeri, u proseku je pokazano 4.4 žutih kartona ove sezone

Prognozirano: 5.50 - 13. Maj 10:08
Domaci tim se bori za mesto koje vodi u ligu sampiona i verujem da nece oklevati da ovde dodje do pobede od samog pocetka meca mislim da ce krenuti jako ofanzivno da ce redjati prilike i veurjem da ce se gosti opredeliti za kontranapade,mislim da ce bas gosti iz neke od kontri uspeti da djau gol i tako dodju do prednosti,mislim da ce se gostujuci tim tada krenuti ofanzivnije da ce pokustai da uzvrtai i verujem da ce uspeti da do kraja poluvremena daju gol i tako poravnaju rezultat,mislim da ce do kraja meca doamci tim doci do pobede a moj tip je prvi deo meca gg.

Prognozirano: 2.48 - 13. Maj 18:24
Italija: Serija A, susret 36-og kola u kom se sastaju Milanski Inter i Kijevo iz Verone. Mislim da je u ovom mecu jasno da su popularni neroazuri ogromni favoriti i da ne smeju da ni pod kojim slucajem dozvole kiks ukoliko zele sledece sezone da igraju u ligi sampiona, Kijevo je daleko najgori tim u ligi sa samo 15 osvojenih bodova i ja ocekujem da ce domaci igraci da dominiraju ovde od prvog minuta i verujem da ce sve dileme resiti vec u prvih 45 minuta i za mene ova opklada izgleda kao jedna jako dobra i realna opcija. Srecno ko pratI!
U 14 utakmica na kojima je sudio sudija Paolo Valeri, u proseku je pokazano 0.1 crvenih kartona ove sezone
    Preko 3 gola
    Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa
    2. poluvreme će imati najviše golova

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Inter (-2) u 1. poluvreme (EH)
Prognozirano: 9.00 - 13. Maj 16:08
Utakmica prve lige Italije i duel u kojem se sastaju dva tima koja se dosta razlikuju po igrama i po kvalitetu a i po tradiciji, domaic itmj e bolji i domaic tim je na cetvrtom emstu dok su gosti najlosiji tim u ligi i oni ce sledece seozne igrati u nizem rangu, sto se samog emca tice domaic itm ima veliki imperativ pobede i mislim da ce oni lako doci do pobede i ocekujemd a ovaj mec bude resen vec tokom prvog poluvremena, mislim da ce domaic tim u tom periodu da postigne tri gola i da ce imati prednost do 3:0. Srecno svima
U 14 utakmica na kojima je sudio sudija Paolo Valeri, dosuđeno je 6 penala ove sezone
    Inter da pobedi bez primljenog gola
    Inter -1.75 (AH)

ISTAKNUTI HENDIKEP TIP NAJBOLJI TIP

Inter -2.50 (AH)
Prognozirano: 2.41 - 13. Maj 16:42
na ovom mecu ocekujem pobedu Intera sa 3 ili vise golova razlike pa ce moj tip biti azijski hendikep Inter -2,5. Inter se nalazi na 4. merstu na tabeli ali ima mec manje od Atalante pa ako pobedi veceras vratice se na 3. mesto na tabeli. Sa druge strane, Kijevo je odavno ispao pa im ovaj mec ne znaci nista. Mislim da ce Inter od smaog pocetka krenuti ofanzivno ka golu gostiju i da ce ubedljivo dobiti ovaj mec kod kuce pa ocekujem njihovu pobedu sa bar 3 golova razlike jer je razlika u kvalitetu izmedju ova dva tima ogromna
Tim Inter je postigao pogodak na 71% utakmica na domaćem terenu ove sezone
    Preko 2.5 gola
    Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
    Tačan rezultat: 3-0

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 4.80 - 13. Maj 16:13
Utakmica Italijanske Serije A i duel izmejdu dva tima koja se ne mogu porediti po igrama i kvalitetu, domaci tim je za sada na cetvrtom mestu sa 68 bodova dok su gosti na zadnjem 20 mestu sa 15 bodova, sto se ovog meca tice mislim da ce domaic tim bbez vecih problema da dodje do pobede jer oni ako zele da idu u Ligu Sampiona nemaju pravo na gresku i mislim da ce domaic tim lako pobediti i ocekujem da ovo bude efikasan mec sa vec tri gola tokom provg poluvremena i mislim da ce sva tri gola u tom periodu da postigne domaci tim. Srecno svima