Eintracht Frankfurt

NAJBOLJA LAZIO VS EINTRACHT FRANKFURT PROGNOZA.

Lazio da pobedi
Prognozirano: 2.50 - 13. Dec. 17:13
Lazio je momcad koja je u prvom susretu dozivjela debakl i ovdje ce pokusati popraviti stvari. Ono sto je bitno znati jeto da Frankfurt nije u nekoj bajnoj formi trenutno i imaju 2 u nizu poraza tako da je ovo utakmica u kojoj Lazio moze do pobjede. Ne samo to vec smatram da gostima pobjeda ovde nije bitna jer su oni sigurno prvi i zato mi se ova varijanta svidja. Sretno svima koji ce kao i ja ovo danas uzeti i odigrati i po meni je ovo oklada koja bi trebala proci. Ovo je po meni opcija koja je odlicna .

Prognozirano: 2.81 - 12. Dec. 20:40
u Ligi evrope ceka nas mec izmedju domaceg tima iz Italije Lacio i gostujuceg tima iz Nemacke Eintraht Frankfurt od domaceg tima malo se vise pobeda ocekuje ovde to je jak tim koji je drugi na tabeli dok je gost lider i mislim da ima nade gost cak i da iznenadi jer ima skor od 5 pobeda sve su dobili zivo u ovoj grupi i sad ima nade da slave ovamo sigurno jer lacio je u uzas formi u zadnje vreme tipujem da ce oba tima da daju bar po jedan gol u drugom delu igre srecno ko prati moj predlog
LAZIO - EINTRACHT FRANKFURTKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 3.60 - 13. Dec. 17:14
Eintracht Frankfurt ima stopostotni učinak u Eurpskoj ligi. Jako uvjerljive mečeve su odigrali u ne tako lakoj skupini. Dakle imaju 5 bodova i omjer golova 15:4. Ispod njih je Lazio sa 9 dok su Apollon i Marseille ispod sa malim brojem osvojenih bodova. Šteta što ova utakmica neće imati u sebi tu žar zato što nema važnosti ali što je tu je. Obe ekipe se muče sa ozljedama i dali su odmor velikom broju prvotimaca. Stvarno veliki broj jakih igrača obe ekipe ne nastupa i za kraj očekujem jednu podjelu bodova. Igrat će se bez pritiska, lakšim tempom i predviđam rezultat 1:1.

Prognozirano: 3.20 - 13. Dec. 14:26
U ovom mecu Lacio ce igrati rotiv Frankfurta. Lacio i Franfurt imaju dobre rezultate u ovoj grupi i oba tima ce igrati u narednoj fazi. Ovaj mec rezultatski nije bitan pa ce utakmica biti kao "prijateljska" . Frankfurt na 5 meceva u ovoj grupi ima 5 pobeda i danas ce imati sansu da pobedom zavrsi ovu grupu sa skorom 6-0-0. Ipak, oba tima ce domarati veliki broj bitnih igraca. U prvom medjusobnom mecu videli samo 3 gola u prvom poluvremenu, a u drugom poluvremenu mnogo manje uzbudjenja. Slican mec ocekujem danas. Ocekujem dosta sansi za gol u prvom poluvremenu, drugo poluvreme bi trebalo da bude dosta mirnije jer utakmica nema rezultatski znacaj. Ocekujem vise golova u prvom nego u drugom poluvremenu. Srecno !

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.61 - 13. Dec. 15:00
Veceras se igraju mecevi poslednjeg kola grupne faze Lige Evrope. Odabrao sam da analiziram duel iz grupe H u kojoj je sve reseno, sastaju se Lazio i Eintracht Franfurt. Lazio igra veoma lose ove sezone, svi su nezadovoljno, pocevsi od uprave do navijaca, i na njima je dans veliki pritisak da naprave dobar rezultat u Evropi. Sa 3 pobede i 2 poraza su zauzeli drugo mesto i tako prosli dalje, ali daleko je to od ekipe od prosle godine. Prvi duel ova dva tima Nemci su sa cak 4:1 resili u svoju korist i moje neko misljenje je da je Frankfurt ovde kvalitetnija ekipa, ali igra se u Italiji pa ocekujem da ovaj mec bude veoma interesanta i blagu prednost dajem Italijanima, uglavnom zbog domaceg terena. Ono sto moze motiv biti Italijanima jeste serija losih rezultata pa imaju imperativ pobede kako bi se trgnuli malo. Tipujem da ce oba tima postici po pogodak, tip je veoma realan.
Lazio u proseku dobija 2.4 žutih kartona na 5 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Preko 0.75 gola u 1. poluvreme
    2. poluvreme će imati najviše golova
    Preko 4.5 gola

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.74 - 13. Dec. 12:26
Od 18:55 nas ocekuje mec izmedju Lazia i Frankfurt-a u poslednjem kolu brupe H u Ligi Evrope. Obe ekipe su izborile prolaza u narednoj fazi ali Lazio ima dug prema svojim navijacima da se iskupe za izuzetno tezak poraza od Frankfurta. Oni su u nemackoj izgubili sa 4-1. Lazio sigurno zeli da dodje do pobede i tako nanesu prvi poraz Frankfurtu. Frankfurt je 1 na tabeli i to se nece promeniti nakon ovog meca. Imaju maksimalan skor od 5-0 i gol razliku od 15:4 stvarno odlicna igra. Mislim da cemo imati otvoren mec ovde, i ja se nadam da cemo imati efikasan mec.
Više od 2.5 gola je postignuto na 80 % od 5 utakmica ekipe Lazio ove sezone na ovom takmičenju
    Lazio da pobedi Draw No Bet
    Preko 2.75 gola
    Ispod 3 gola
    Push
Tim Lazio je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90,46-60,0-15 ove sezone
    Eintracht Frankfurt da pobedi
    Preko 0.5 gola
Tim Lazio je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
    Nerešeno
    Lazio -1.00 (AH)
    Nerešeno u 1. poluvreme
Tim Lazio nije izgubio na 8 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
    Ispod 3.5 gola
Marco Parolo je najbolji strelac u timu Lazio na ovom takmičenju ove sezone sa 2 postignutih golova