Rosenborg

NAJBOLJA RB LEIPZIG VS ROSENBORG PROGNOZA.

RB Leipzig (-2) (EH)
Prognozirano: 2.10 - 13. Dec. 10:37
Nastavljamo dalje sa tipovima a prvi mec koji cu da igram je utakmica u okviru lige evrope a u ovom mecu se sastaju ekipe Lajpciga i Rozenborga.Sto se tice ova dva tima jako je bitan mec za domacina.Oni su do sada uspeli da osvoje samo sest bodova tri manje od Seltika koji igra utakmicu sa Salzburgom koji ima sve pobede.Mislim da je u ovoj utakmici ogroman favorit ekipa Lajpciga.Gosti imaju sve poraze do sada i sve sem njihovog poraza i u ovoj utakmici bi bilo veliko iznenadjenje.Mislim da ce domacin doci ovde do pobede a ja se nadam da ce biti ubedljiva.
Tim RB Leipzig je postigao pogodak na 100% utakmica na domaćem terenu ove sezone

Prognozirano: 4.60 - 13. Dec. 19:07
U ovom mecu Lajpcig ce igrati protiv Rozenburga. Ovaj mec je jako bitan za Lajpcig ali Lajpcig i pored pobede u ovom mecu moze da zavrsi na 3. mestu u ovoj grupi. lajpcig mora da pobedi u ovom mecu, a Salzburg da pobedi protiv Seltika da bi Salzburg isao u sledecu rundu. Ipak, ja mislim da ce Lajpcig uciniti sve sto je u njegovoj moci i da ce ubedljivo pobediti u ovom mecu. Rozenburg ce igrati bez 4 igraca u ovom mecu. U ovoj grupi Rozenburg ima 0 bodova na 5 meceva, ja ocekujem da Lajpcig sve resi u prvom poluvremenu i nadam se da cemo videti 3 gola u prvom periodu meca. Srecno!

Prognozirano: 2.08 - 13. Dec. 19:18
Ako zanemarimo prvu utakmicu koja je zavrsila pobjedom Leipziga sa 3- 1 ovo je utakmica koja za domacine zivot znaci. Oni sa pobjedom i sa porazom Celtica idu dalje. Poznato je da su i Leipzig i Salzburg u dobrimodnosima izato mi secini dajeovo jako dobra opcija i ja ocekujem ovdje jako dobru utakmicu u kojoj ce domacin dominirati i u kojoj ce biti i puno golova. Zato sam se i odlucio na ovu opciju. Tecaj je jako dobar, i ja se nadam prolazu. Sretno svima koji ce kao i ja ovo danas igrati i moja prognoza je 4 - 1 .

Prognozirano: 6.90 - 13. Dec. 19:11
Ovaj mec pocinje danas u 21 cas. U poslednjem mecu u ovoj grupi Lajpcig ce igrati protiv Rozenburga. ovo bi trebalo da bude jako lak mec za Lajpcig. Lajpcig mora da pobedi u ovom mecu da bi se nadao prolasku u sledecu rundu. Rozenburg u ovoj grupi ima jako slabe rezultate i u 5 meceva Rozenburg ima 5 poraza. Rozenburg ima mnogo losu gol razliku 3:13 u 5 meceva. Zato ocekujem da Lajpcig bude dominantan u prvom poluvremenu i vrlo je moguce da Lajpcig postigne veliki broj golova na startu i resi pitanje pobednika vec u prvih pola sata ili 45 minuta. Ja ocekujem 3 gola za Lajpcig u prvom poluvremenu. Srecno!
RB Leipzig prima 1.1 golova na 11 utakmica ove sezone
    Ispod 3.5 gola
    RB Leipzig da pobedi 1. poluvreme
    RB Leipzig -2.25 (AH)
RB Leipzig u proseku dobija 1.6 žutih kartona na 11 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    RB Leipzig da pobedi ili igra nerešeno
Tim RB Leipzig je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Tim RB Leipzig je primio 76-90 golova u vremenskom intervalu 76-90 ove sezone
Matheus Cunha je najbolji strelac u timu RB Leipzig na ovom takmičenju ove sezone sa 5 postignutih golova