Allianz Pallacanestro Trieste

NAJBOLJA VANOLI BASKET CREMONA VS ALLIANZ PALLACANESTRO TRIESTE PROGNOZA.

Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa 1/1
Prognozirano: 2.10 - 17. Jan. 12:48
U ovom meču očekujem potpunu kontrolu meča ekipe Cremone i mislim da će bez većih problema uspeti da upiše pobedu njihov današnji protivnik i gost ekipa Triestine uglavnom svoje pobede i bodove skuplja na domaćem terenu tako da očekujem da kvalitet ekipe domaćina dođe do izražaja.Mislim da će ekipa domaćina voditi na poluvremenu i zadržati tu prednost do kraja

Prognozirano: 1.92 - 16. Jan. 12:48
Verujem da ce oov biti jedan zanimljiv mec. Kremona igra dobro ove sezone, ali i Trst se polako budi i verujem da ce imati sta da pokaze. Gosti igraju tvrdo, pa verujem da ce i ovaj mec biti nesto tvrdji iako je Kremona efikasnija i oni umeju da odigraju na manje poena a verujem da ce ovo biti takav mec. Moj predlog je ovde igra na mnje od 80.5 poena u prvom poluvremenu. Verujem da ce prvi deo biti manje efikasan od drugog a opet mislim i da ce ceo mec zavrsiti ispod 162-163 poena. Srecno!
    Preko 39 poena u 2. četvrtina
    Ispod 164.5 poena

Prognozirano: 1.77 - 17. Jan. 12:51
Amateri danas od 15:00 h igra u pitanju meč između kremone i 30 cene pa onda očekujem preko 158 poena igra se to ludo brzo i efikasno slabe tatu dosta odbrane i mislim da ova granica može proći danas jer što se tiče domaćeg domaći i ovde danas a trebalo bi da pobede imaju bolji tim