Raufoss 2

NAJBOLJA ROSENBORG 2 VS RAUFOSS 2 PROGNOZA.

Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa 1/1
Prognozirano: 1.61 - 26º ago 09:36
Mladi tim Rozenborga se nalazi na prvoj poziciji na tabeli i nema sumnje da su mnogo bolji tim od gostujuce ekipe koa se nalazi u zoni ispadanja i sto je jako vazna ima 4 vezana poraza pa je tesko da ce izlaz iz krize naci na ovoj utakmici. Ocekujem potpunu dominaciju domaceg tima i mislim da bi do poluvremena mogli doci do ubedljive prednosti kao i da ce do kraja utakmice napuniti mrezu gostiju. Tesko da gosti mogu izdrzati 45 minuta i mislim da je ovo tip koji ima jako dobre sanse pa preporucujem visok ulog na njega. Srecno ko prati

Prognozirano: 29.00 - 26º ago 12:39
Danas će se u okviru 4. norveške lige - grupa 6 sastati drugi timovi Rosenborga i Raufosa. Domaćini su na doličnom putu da se plasiraju u viši rang i trenutno su na 1. mjestu, dok se gosti bore za opstanak i ne igraju niti približno dobro kao domaća ekipa, ali bilo je utakmica ove sezone kada su odigrali iznad očekivanja i iznenadili jake ekipe, tako sam mišljenja da i danas mogu odigrati dobro vs favorizovanog Rosenborga, pa ću pokušati sa nešto jačim tipom a to je prelaz 2/1. Prvi ovosezonki je pripao Rosenborgu 1:4, sličan rezultat očekujem i danas, a nadam se da gosti mogu iznenaditi u prvih 45 minuta.