Caracas

NAJBOLJA INDEPENDIENTE DEL VALLE VS CARACAS PROGNOZA.

Independiente del Valle (-1) u 1. poluvreme (EH)
Prognozirano: 4.20 - 17. Jul 19:41
Utakmica Kopa sudamerikana i duel u kojem se sastaju dva tima koja se dosta razlikuju po igrama i po kvalitetu, domaic timj e taj koji je bolji i oni su uspelui u prvom mecu da odigraju neresno sto je odlican rezultat pred revans na svom terenu i sada ima perostaje da na svom terenu dodju do lake pobede i plasiraju se dlaje, sto smilim da ce oni i uraditi i mislmi da ce domaic tmi da resi ovaj mec vec tokom prvog poluvremena, mislim da ce oni u tom periodu da postifgnu dva gola i da ce na poluvremenu da vode sa 2:0. Srecno svima

Oba tima postižu pogodak : da

Independiente del Valle (-2) u 1. poluvreme (EH)
Prognozirano: 9.90 - 17. Jul 19:43
Utakmica Copa Sudamerikane u kooj se sastaju dva tima koja se dosta razlikuju po igrama i po kvalitetu, domaic tim je iz Ekvadora dok su gosti zi Venecuele i domaic tim je uspeo da u provm mecu ostane ne porazen sto je odlican rezultat i mislim da ce oni na ovom mecu da pokazu da su bolji za dve klase i da ce doci do lake pobede, ocekujem da domaic tmi resi ovaj me vec u provm poluvremenu i mislim da ce oni u tom periodu da postignu tri gola i da ce na polouvremenu da vode sa 3:0. Srecno svima
INDEPENDIENTE DEL VALLE - CARACASKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 1.91 - 17. Jul 23:45
Copa Sudamericana Independiente del Valle docekuje Caracas Ovaj mec sam tipovao u prelaz da domacin dobije na poluvremenu i na kraju. Mislim da je Independiente veliki favorit u ovom mecu i da moze lako dobiti ovaj mec i ubedljivo. U prvom mecu na gostovanju imali inicijativu ali nisu uspeli da postignu gol, sada moraju da postignu najmanje 1 a da odbrane svoju mrezu pa se nadam da ce postici najmanje 1 gol i da ce to gol biti veoma brzo i da ce posle samo uvecati vojstvo. Caracas je kao domacin jedva sacuvao mrezu pa mislim da ovde nece moci da je sacuva. Srecno
    Independiente del Valle -1.50 (AH)
    Independiente del Valle da pobedi

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.78 - 17. Jul 22:01
Borba Borba oba daju siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran par je siguran
Independiente del Valle u proseku dobija 1.8 žutih kartona na 5 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Preko 2.5 gola
    Caracas da pobedi
Tim Independiente del Valle je primio 16-30 golova u vremenskom intervalu 16-30 ove sezone
    Caracas +2.00 (AH)
    Push
Tim Independiente del Valle nije izgubio na 4 uzastopnih utakmica na domaćem terenu u ovom takmičenju
    Ispod 1 gola u 1. poluvreme
Alejandro Cabeza je najbolji strelac u timu Independiente del Valle na ovom takmičenju ove sezone sa 3 postignutih golova
Tim Independiente del Valle je postigao 5 golova u 5 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 1. do 15. minuta
Tim Independiente del Valle je postigao 0 golova u 5 utakmica u ovom takmičenju u intervalu od 31. do 45. minuta