Paris Saint-Germain

NAJBOLJA NUERNBERG VS PARIS SAINT-GERMAIN PROGNOZA.

Paris Saint-Germain -2.50 (AH)
Prognozirano: 2.18 - 20. Jul 15:52
Mislim da je sada trenutno ekipa Pariza Saint Germana prejka tim za ekipu Ninberga te da će sada da pobjede sa jedno 3 ili još čak sa boljom razlikom, jer kada se pogleda Pariz je prije samo neki dan odigrao jedan meč gdje su uspeli da pobjede sa čak 1:6, igrlai su u jakoj postawi tako da sam siguran da će i sada sigurno odigrati sa jakim igračim, i da će ovaj mec da dobiju sa 3 do 4 gola razlike pa cak i vise, Ninberg nista posebno nije obicna ekipa mislim da kvalilietom nista ne mogu da urade protiv Pariza.

3 tipovi

Paris Saint-Germain -2.50 u 1. poluvreme (AH)
Prognozirano: 5.75 - 20. Jul 14:10
Prijatelsjka utakmica u kojoj se sastaju dva tima koja se ne mogu porediti po kvalitetu i sastavima timova, Domaci tmi je iz Nemacke i tim koji je slabiji dok su gosti jedan od najboljih timova u Evropi u ovom trenutku i mislmi da ce oni danas da dodju do lake pobede, ocekujem da gosti sve rese vec u provh 45 minuta utakmice i ocekujem da gosti vec na poluvremenu imaju tri gola razlike, jeste da je puno ali nije toliko ne moguce jer kada igraju gosti u svom ritmu oni mogu svakoga da pobede sa vrlo ubedljivom razlikom. Srecno svima
NUERNBERG - PARIS SAINT-GERMAINKO ĆE POBEDITI?
    Preko 1.5 gola u 1. poluvreme
    Paris Saint-Germain -1.00 u 1. poluvreme (AH)
    Push

Prognozirano: 3.60 - 20. Jul 14:51
Utakmica prijatelsjkog karkatera u kojoj se sastaju dva tima koja se dosta razlikuju po igrama i po kvalitetu, domaic tim je taj koji je losiji i koji je iz Nmeacke dok su gosti najbolji tmi u Francuskoj i jedan od najboljih timova u celoj Evropi, sto se ovog meca tice mislmi da ce gosti doci do lake i sigurne pobede i isto ocekujem da ovo bude efikasan mec u kojem cemo videti vise od tri goal vec u provm poluvremenu, mislim da gosti mogu sami u tom periodu da daju tri gola a svakako da i domaci tim moze do jednog gola u tom periodu. Srecno svima
Nuernberg prima 2 golova na 5 utakmica ove sezone
    Paris Saint-Germain -1.25 u 1. poluvreme (AH)
    Paris Saint-Germain -1.75 (AH)
    Paris Saint-Germain -3.00 (AH)

TIP ZA SMELE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.55 - 20. Jul 14:32
U ovom prijateljskom mecu imamo duel izmedju ekipe Nuernberg i PSG. PSG je odigrao jedan prijateljski mec gde su demolirali ekipu Dinamo Dresden sa 6-1. Sa druge strane Nuernberg je odigrao vec 6 meceva gde su zabelezili 3 pobede i 3 poraza. Nuernberg je imao jako losu proslu sezonu i zato su ispali iz lige. Sa druge strane PSG je jedna od najjacih ekipa na svetu. Do sada se ove dve ekipe nisu sastajale. PSG ce mesati igrace u ovom mecu ali bez obzira na to oni 10 puta imaju bolji tim i ja ocekujem jedan mec sa vise od 4.5 golova i rutinsku pobedu PSG.Srecno!
    Paris Saint-Germain -2.75 (AH)
Više od 2.5 gola je postignuto na 80 % od 5 utakmica ekipe Nuernberg ove sezone na ovom takmičenju
    Paris Saint-Germain -1.50 (AH)
    Preko 3.75 gola
Tim Nuernberg je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
Tim Nuernberg je primio 46-60 golova u vremenskom intervalu 46-60 ove sezone
Tim Paris Saint-Germain je postigao pogodak na 8 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Tim Paris Saint-Germain nije izgubio na 4 uzastopnih utakmica na gostujućem terenu u ovom takmičenju
Tim Nuernberg je postigao 1 golova u 5 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 1. do 15. minuta