APOEL Nicosia

NAJBOLJA AJAX VS APOEL NICOSIA PROGNOZA.

Ajax -1.00 u 1. poluvreme (AH)
Prognozirano: 2.19 - 28. Avg. 18:21
ovo je finalni mec zadnje faze kvalifikacija za ligu sampiona te cemo danas da gledamo uzvrat izmedu ciparskoga apoel nicosie te amsterdamskog ajaxa iz holandije. mislim da nakon prvog meca mozemo da ocekujemo puno bolju partiju ajaxa i to od samoga starta. od kljucne je vaznosti da ajax vec nakon prvog poluvremena uhvati vodstvo zato sto nisu uspeli da zabiju gol u gostima te ako ciprani uspiju doci do gola, ajax ce biti u problemima. zbog toga ocekujem vrlo agresivan start domacina te napadacki fudbal od prve minute. mislim da je value oklada ajax u prvom delu na -1 azijski hendikep, ocekujem minimalnu prednost barem nakon prvih 45 min.

Prognozirano: 2.08 - 27. Avg. 21:29
liga sampiona playoff druga utakmica mislim da ce ovde da dodje gg da oba tima daju gol mislim da moze ovo da dodje ali polako videcemo ajaks na svom terenu docekuje APOEL bice strasna utakmica za posmatranje .u prvoj utakmici je bilo 0-0 e sad je ovo druga utakmica i nadam se i ocekujem gg da oba tima daju gol sve moze da se desi .a obe ekipe igraju svoje lige APOEL jos nije poceo igrati svoju ligu dok ajaks uveliko je poceo novu sezonu i igrao je protiv venlo je pobedio na strani bilo je 4-1 za ajaks i bice sjajna utakmica .

Prognozirano: 2.09 - 28. Avg. 17:44
MNogo se Ajax mucio na Kipru,tek je sa neresenim rezultatom dosao pred svoje navijace da ponovo overi svoje ucesce u drustvu 32 najbolja evropska kluba ove sezone i sigurno je da ce domaci navijaci spremiti pravi spektakl za svoje ljubimce,Kiprnima sigurno nece biti lako da se odupru,ali s obzirom da oni igraju rastereceno,bez ikakvog imperativa,mozemo ocekivati ovaj put jedan otvoren mec sa manogo golova,upravo suprotno od onog prethodnog i gotovo da sam uveren u pobedu domaceg tima,jer ovakva se prilika ne ukazuje svaki dan.Mnogo je veci klub Ajax da bi sebi dozvolio luksuz da danas ne ostvari pobedu i prolaz u Ligu sampiona.

Prognozirano: 1.22 - 28. Avg. 13:57
Ajaks je pre osam dana u prvom mecu u Nikoziji odigrao slabo,i na kraju su srecno odigrali 0:0. Mada ocito je da su oni veliki favoriti u ovom dvomecu,sada su na svom terenu i vise nemaju izgovora,veceras su cak ogromni favoriti za pobedu,tako da verujem da ce domaci tim Ajaksa uspeti da dodje do ocekivane pobede kojom ce potvrditi nastup i u ovoj sezoni u grupnoj fazi Lige Prvaka. Apoel je slabija ekipa,koja je nekako uspela da izbaci Karabah u prosloj rundi kvalifikacija,i sada imaju grupnu fazu Lige Evrope u dzepu,sta svakako nije lose za njih. Dakle smatram da ce domaci tim Ajaksa doci do pobede,tip je 1.
    Preko 2.5 gola
    Poluvreme / Kraj utakmice će se završiti sa 1/1
    Preko 5 gola

ISTAKNUTI HENDIKEP TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.91 - 28. Avg. 06:56
Iskreno, mislim da je ovo kec kao vrata sto se kaze u narodu i mislim da je ok da se tako nesto i pokusa ovde. Dakle, Ajax igra odlican fudbal i iako su se malo mucili u prvom mecu, mislim da ce sada biti na dobrom levelu i da ce slaviti. Ekipa igra sve bolje i naravno da se po malo oseti to sto su iz kluba za veliki novac otisli De Liht i naravno De Jong. APOEL je ok tim, ali kuci, na strani ce to ici mnogo teze, posebno protiv mocnog Ajaksa u Amsterdamu. Sve je ovde jasno.
APOEL Nicosia u proseku dobija 2 žutih kartona na 5 utakmica ove sezone u ovoj ligi
    Ispod 2.5 gola
    APOEL Nicosia (+2) u 2. poluvreme (EH)
    Tačan rezultat: 2-2
Tim APOEL Nicosia je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 31-45,61-75 ove sezone
Tim APOEL Nicosia je primio 61-75,46-60 golova u vremenskom intervalu 61-75,46-60 ove sezone
    Tačan rezultat u 1. poluvreme: 1-0
    Nerešeno
Tim APOEL Nicosia je postigao 1 golova u 5 utakmica na ovom takmičenju u intervalu od 1. do 15. minuta
    Preko 3.5 gola
    Ajax da pobedi bez primljenog gola
    Ajax -2.50 (AH)
    Ispod 4 gola
    Oba tima postižu pogodak : ne
    Tačan rezultat u 1. poluvreme: 2-0
Tim APOEL Nicosia je postigao 2 golova u 5 utakmica u ovom takmičenju u intervalu od 31. do 45. minuta