Al-Gharafa

NAJBOLJA AL-SHAHANIYA VS AL-GHARAFA PROGNOZA.

Al-Gharafa -1.00 (AH)
Prognozirano: 2.21 - 3. Jan. 08:39
Katarska liga mec izmedju Al Sahnija i Al Grafe. Gost je jaci tim, te vjerujem da mogu da pobjede ovaj mec sa barem 2 gola razlike. Daleko od toga da ce lako do pobjede, ali vjerujem da su sposobni da odrade mec kako treba i pobjede. Al Shanija je do sada igrala jako lose 0-5-6 te jos nema pobjede, te do sada nista nije ni pokazala, te samim tim h2 na goste je odlican tip, te ocekujem da bi mogli lako da slave danas. Po meni ce biti oko 1-3 za Al Gharafu. Vidicemo da li sam u pravu. Sretno

Prognozirano: 2.32 - 3. Jan. 11:02
Utakmica prve lige Katara i duel u kojem se sastaju dva tima koja se ove seozne dosta razlikuju po igrama, domaci tmi je taj koji igra lose i koji ce se ove seozne boriti za opstanak dok su gosti ti koji igraju odlicno i oni su za sada na trecem mestu, mislmi da ce danas gosti da poakzu da su bolji i kvalitetniji tmi i ocekujem da gosti na vreme dodju do prvog gola i ocekujem da oni imaju prendost na poluvremenu, mislim da ce oni tu prednost u nastavku meca da dupliraju i da ce na kraju da poebde sa dva gola razlike. Srecno svima
AL-SHAHANIYA - AL-GHARAFAKO ĆE POBEDITI?
    Al-Gharafa 0.00 (AH)
Tim Al-Shahaniya je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 61-75 ove sezone
    Nerešeno
    Ispod 3 gola
    Push
    Al-Gharafa (+1) (EH)
Tim Al-Shahaniya je primio 31-45,16-30 golova u vremenskom intervalu 31-45,16-30 ove sezone
    Preko 3.5 gola
    Al-Gharafa -1.50 (AH)
Tim Al-Shahaniya nije pobedio na 11 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Manje od 2.5 gola je postignuto na 71 % od 7 utakmica između ova dva tima u prethodnih 5 sezona
Poslednji put kad je tim Al-Shahaniya igrao protiv ovog protivnika na ovom turniru, konačni rezultat je glasio 3-1
Ramin Rezaeian je najbolji strelac u timu Al-Shahaniya na ovom takmičenju ove sezone sa 6 postignutih golova
Tim Al-Gharafa je postigao pogodak na 83% utakmica na gostujućem terenu ove sezone