Jenson Brooksby

NAJBOLJA TOMAS BERDYCH VS JENSON BROOKSBY PROGNOZA.

Tačan rezultat: 3-0
Prognozirano: 2.60 - 26. Avg. 13:17
u prvom kolu zadnjeg grand slema u sezoni na us openu se sastaju ceski teniser tomas berdih i americki teniser jenson bruksbi. berdih nije dugo igrao zbog povrede i sad je odigrao par meceva i nije u nekoj formi. s druge strane bruksbi je igrao kvalifikacija za us open i sva tri meca je pobedio i danas ocekujem da ce pobediti berdih zato sto je bolji od americkog teniesra i mislim da ce dobiti rezultatom 3:0 jer bruksbi jeste igrao kvalifikacija i dobio 3 meca zaredom ali mislim da nema sansi protiv ceskog tenisera tomasa berdiha koji je iskusniji .

Prognozirano: 1.83 - 26. Avg. 06:04
realno gledano u 1 setu bi trebalo biti barem 10 gemova. Dakle igram preko 9.5 gemova u 1 setu, te mi se cini da ce u pocetku meca oba tenisera drzati svoje servise, jer ipak Berdih je jak server, a tesko na riternu moze do brejka tako lako. Ostario je i Berdih te nije u nekoj formi, dok je Broksbi u naletu, usao je u glavni dio, a on je tek 394ti na atp lsiti sto govori da je veoma slabo rangiran i slab kvaliet za Berdiha koji je 98mi. Ocekujem ipak gust prvi set i preko 9.5 gemova. Sretno

Dogadjaji koji uskoro počinju

Nema utakmica

Ispod 9.5 utakmica u 1. set
    Tačan rezultat: 3-1
    Tomas Berdych da pobedi 1. set

Prognozirano: 2.60 - 26. Avg. 13:30
Berdych se i dalje muči sa ozljedama i pronalaskom starog sebe no neće se on više vratiti na tu razinu. 33. su mu godine i ova sezona mu je za zaborav. Osim solidnog starta što uključuje finale Dohe te 3 pobjede na Australian Openu i 3 pobjede u Montpellieru, Berdych je odigrao još svega 8 kompetitivnih mečeva od koga je 5 izgubio. No s obzirom na njegovog današnjeg protivnika te veličinu turnira mislim da će doći do pretežno lake pobjede. Njegov protivnik Brooksby je 18ogodišnji ITF igrača koji ima samo 1 meč na ATP razini i to je bio prošle godine baš na ovom turniru kada je izgubio od Millmana sa 64 62 60. Brooksby nastupa samo na američkim turnirima no on je 394. igrač svijeta te stoga mislim da će ga Berdych savladati u 3 seta.