Sudet

NAJBOLJA PEPO LAPPEENRANTA VS SUDET PROGNOZA.

PEPO Lappeenranta -2.00 (AH)
Prognozirano: 1.87 - 19. Sep. 10:06
Gosti su zakucani za dno tabele i oni vise nemaju nikakve sanse da opstanu u ligi a na 19 utakmica koliko su do sada odigrali uspeli su da osvoje samo 6 bodova. Gosti se nalaze iznad opasne zone i ovom pobedom oni bi opstanak vec praktično osigurali. Na poslednja 4 susreta ova dva tima domaci tim je uspevao da dodje do pobede a nadam se da ce nastaviti tu seriju. Verujem da ce bez problema napuniti mrezu najslabijeg tima u ligi i sumnjam da ce gosti moci da pruze jak otpor jer u poslednje vreme samo redjaju poraze, srecno ko prati

Prognozirano: 1.67 - 19. Sep. 04:19
Idemo dalje sa Fincima, ali ovaj put cu uzeti jedan mec iz nizih liga ove zemlje posto su ovde golovi i vise nego realno i ok je da se pokusa. Prva stvar, PEPO je protiv danasnjeg rivala odigrao prosli put mec u kome je bilo cak 4-0 i moguce je da ce i sada biti slicno. Ova dva tima su i pre ovog duela, svaki put igrala efikasno i u tom periodu pre ove utakmice bilo je 1-2, 2-1, 3-0 i 2-1. Sve je jasno - bice i sada efikasno i mislim da je sasvim ok da se pokusa ovako nesto.
PEPO LAPPEENRANTA - SUDETKO ĆE POBEDITI?

Prognozirano: 1.80 - 19. Sep. 11:46
Treca finska liga,grupa A,sastaju se u okviru 20 koka ekipe PEPO Lappeenranta i Sudet.PEPO se nalazi na 8 mesto sa 24 boda,7 vise od prvi tim ispod crte i 5 manje od 4 plasirani tim koj drzi zadnje mesto koje vodi u plejof za visi rang.Sudet ima samo 6 boda i vec je ispao iz lige.Do kraja je ostalo jos samo tri kola ukljucujuci i ovog pa PEPO moze se reci da je vec gotovo sigurno obezbedio opstanak ali i da sa tri dobra rezultata mozda cak i dodje do mesto koje vodi u plejof.Gol razlika odlucuje ukoliko dva ili vise tima imaju isti broj bodova pa ocekujem da PEPO pritisne od starta danas.Na 3 od njihovih 5 medjusebnih duela bilo je vise od jedan gol u prvo poluvreme.Kada igra kod kuce na 3 od zadnjih 5 utakmica PEPOa bilo je vise od jedan gol na polvreme dok na 4 od zadnjih 5 utakimca Sudeta kao gost bilo je vise od jedan gol na poluvreme.Moj predlog je vise od 1,5 prvo poluvreme.
    PEPO Lappeenranta -0.62 (AH)
    PEPO Lappeenranta (-2) (EH)
    Tačan rezultat: 2-0

TIP ZA OPREZNE NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.80 - 19. Sep. 10:44
Pepo je 8 na tabeli i to je ekipa koja u 19 kola do sada ima 7 pobeda, jasno je da ne mogu da idu ni gore ni dole na tabeli i da im je svejedno pa verujem da ce da se opuste i da ce da igraju danas jedan lagan mec. kada je rec o gostu a dnu su tabele i sve je vise jasno da ce oni i da isapdnu iz lige na kraju sezone jer su ekipa koja igra veoma lose. moja je procena da ce ovo veoma lako da ide u 2 plus prvi deo igre. srecno!
Tim Sudet je postigao najviše golova u vremenskom intervalu 76-90,16-30 ove sezone
    Sudet (+4) (EH)

ISTAKNUTI HENDIKEP TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 2.00 - 19. Sep. 11:30
Ova opklada nas vodi u trećem rangu finskog fudbala, a PEPO Lappeenranta će dočekati Sudet, gde mislim da će PEPO biti dominantan od prvog minuta i pobediti ovu utakmicu. PEPO je prosečan tim u ovoj ligi, u poslednje vreme nisu u dobroj formi, jer su izgubili tri od poslednjih pet utakmica (2-0-3). S druge strane, Sudet je najslabiji tim u ovoj ligi, oni su osvojili do sada samo šest bodova i imaju čak osam poraza za redom, a nadam se da će PEPO pred svojom publikom to iskoristiti, tu lošu formu gostiju i pobediti ovu utakmicu bez problema, očekujem novu pobedu domaćina.
Tim Sudet je primio 76-90,0-15 golova u vremenskom intervalu 76-90,0-15 ove sezone

ISTAKNUTI VIŠE/MANJE TIP NAJBOLJI TIP

Prognozirano: 1.80 - 19. Sep. 10:51
Fudbal, mec finske nize lige u kojem ce se sastati PEPO i Sudet. Domaca ekipa igra bolje u ovoj sezoni i nalaze se u sredini tabele sa 24 poena nakon 19 kola. Sto se tice gostiju oni su slabi. Do sada su osvojili samo 6 bodova i zadnji su u ovoj ligi. Zbog toga mislim da su domaci favoriti u ovom duelu. Ipak, i gostima su potrebni bodovi tako da ocekujem da igraju otvoreno i samim tim vjerujem da ce biti mnogo golova na obje strane. Moj predlog je vise od 1.5 u prvom dijelu meca. Srecno svima koji prate!
Najčešći rezultati tima Sudet na poluvremenu/na kraju su poraz/poraz (7/9) u ovom takmičenju na gostujućem terenu
Tim Sudet nije pobedio na 8 uzastopnih utakmica u ovom takmičenju
Manje od 2.5 gola je postignuto na 80 % od 5 utakmica između ova dva tima u prethodnih 5 sezona
Niko Nakari je najbolji strelac u timu Sudet na ovom takmičenju ove sezone sa 5 postignutih golova
Tim PEPO Lappeenranta je postigao pogodak na 78% utakmica na domaćem terenu ove sezone